Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Helcia 🌻 a no to dobrze - to biegaj :) a jak tam Twoja siostra?? już ma lepsze spojrzenie na swiat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skończyła z tymi swoimi dziwnymi pogladami. Teraz zaczeła się za chłopakami uganiać i chyba bedę musiała jej dać ksiażkę do czytania, bo maja o niej naganna opinię (tak mi sie wydaje, ale nie jestem pewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pszczółki dostały ciepełka i wyfrunęły z ula ... :o Kliverek za 10 dni weselicho :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia no nawet Ty nic... :( ja wiem,z ę piękna pogoda, ale... nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zolza
A czy mogłabym baaardzo prosić o przesłanie tytułowej lekturki? Z chęcią bym się zapoznała. Bylabym bardzo wdzięczna... :) amwi84@op.pl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie hahahahahahaaaaaaa ja juz po panieńskim,zapraszam na NK do obejrzenia foteczek hahahahahahahahaaaaa bardzo udana imprezka i bardzo mi była potrzebna .... odsapnełam i wyluzowałam sie ... naprawdę juz nie czuję stresu przed tym waznym dniem ;) Mój G. wraca juz za dwa dni ;) także już wogóle nie martwie sie niczym.... a co u was????? ja jeszcze 3 dni w pracy i juz urlopik hahahahahaaaa i wracam dopiero po tygodniu miodowym ;) 29 do pracy... juz się nie mogę doczekać kiedy pojedziemy hahahahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver to doskonale, ze imprezka sie udała i jeszcze upewniła Cię w swoim wyborze :) ...hm... ciekawe co Ty tam nawyczyniałaś ;) już zmykam na nk poogladać foty :D nie-zołza, ksiązki zaraz polecą na maila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Irrenka jestem jestem :) Kliverek, a gdzie spędzacie tydzien miodowy?? !! :D A Zdjęcia superaśne, jesteś z dnia na dzień coraz śliczniejsza :) A co u mnie no cóż powinno byc weselej bo wiosna, a tym czasem handra jesienna zostaje... Mimo wielu ludzi wokół mnie, a tak naprawde jestem zamknięta w sobie i nie mam z kim pogadać nawet ostatnio... Ale teraz nawet nie mam czasu się nad tym zastanawiać, bo inni czekają na pomoc. Ostatnio to wyciągam ciągle kuzynke, której wujek zmarł żeby nie była sama i odciągam ja od tych mysli dlaczego no i nie tylko ją. w towarzystwie tętnie zyciem, ale jak wróce do domu jest całkiem inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia dobrze robisz, ale nosek do góry!!!!!! :) 🌻 nie-zołza niestety napisało mi, ze masz przepełnioną skrzynkę!! i e-mail z książkami wrócił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki!:) Ja umieram...:( tzn.choruję😭 a za oknem sloneczko,a ja w łożku i jeszcze nie ma sie do kogo przytulic:( aaa 16 maja ma srebrne wesele moj Ojciec Chrzestny-impreza grana,zaproszenie z osoba towarzysząca....i kogo ja mam kurde wziac:-o faceta brak...a moji koledzy to takie dzieciaki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka staram sie jak mogę :) Sexy hmm no nie wiem co Ci poradzić, może ogłoś kasting :P Oczywiście to był żarcik :) A to może poproś jakiegoś kuzyna, ze strony, która nie jest krewna z Ojcem chrzestnym?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hal heloł :D Witam wszystkie Zołzy :D Kliverek co do zdjęć... to wygladasz maksarycznie...... cudownie !! :D :) :D Irrenka co do butów to te mi jakoś nie podchodzą , no ale kwestia gustu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka, buty niczego sobie, ale osobiście bym ich nie kupiła :) Ale jeśli Ci sie podobają i czułabyś się w nich dobrze, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie tak zastanawiam, bo to ocieplenie tak sie szybko posówa na przód, ze chyba zaraz będe mogła chodzić w moich wysokich sandałkach :D więc czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa90
mozna prosic te książkę? martuss0@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia, ale skoro teraz jest ciepło to nic dobrego na lato nie wróży więc buty na pewno się przydadzą :) A tak w ogóle to co Irrenka masz za opis na gg?? coś się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia a to tak, bo stwierdzam, że faceci to chuje... wszyscy, nie dośc, ze w słowach nieprzebierają to jeszcze matoły są ...wylałam swoje frustracje... i już jest dobrze ;) :) a tak w ogóle to zapomniałam uaktualnić wam informcje o moim kolorze włosów :D bo od 2 dni są sporo ciemniejsze niż były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia to jutro może... dziś nie dam rady :) kwiat prosiłam, zebys tu nie zaglądał i sobie darował. Więc Ty po polsku nie rozumiesz widze. Błedów się nie czepiaj, bo jak sie szybko pisze, to czasem sie coś wkradnie i nie udzielaj się tutaj! ostatni raz Cie grzecZnie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka - musze bronic honoru mężczyzn :classic_cool: a co do błędów - ortograficzny zrobiłaś a to jest co innego niż literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×