Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość akbyr8
witam :) ja też poproszę o książki : Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy MĘŻCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" adres : denimka3@wp.pl Z Góry dziękuję i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxxxx
w jakiej cenie można dostać te książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 20 zł, aczkolwiek na pewno nie duzo ponad 20... ale mamy wersję elektroniczną jakby ktos sobie życzył to bez problemu wysle na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę prosić ta ksiązeczkę o zołzach ? Bardzo dziękuję. Mój mail to yolanda85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tę ksiazkę zakupiłam w cenie 10 złotych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisusmiechnieta
ja też poprosze o tych zołzach carika11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisusmiechnieta
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulajnóżka
Czy i ja mogę prosić ksiażęczkę o zołzach? :) To o mnie bankowo :) mail: leita@wp.pl Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jacha :D oby Wam pomogła choć troszke ta lekturka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzindoberek :P Kurcze ale ja mam pogode niech to gęś kopnie 😠 w okno boje się spojrzeć 😠 leje, wieje no koszmar jakiś i jeszcze tyyyyle nauki ech tak mi się nie chce że wydaje mi się jakbym miała się do nauczenia nie wiadomo ile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia nie przejmuj sie u mnie to samo... ;) z tym że ja jeszcze sie nie uczę a pisac musze no i fakt do napisania mi duuuzo jeszcze zostało ;) a w przyszłym tyg bedę sie też uczxyć do egzaminu :( już mi sie odechciewa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo u mnie tez pogoda pod psem:-P ale akurat sloneczko wyszlo:) mykam sie uczy,bo w sobote egzamin😭 irrenka wolalabym juz pisac:-P 3majcie sie Pięknisie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja i pisze i sie ucze to nie jest fajnie gdy sie jeszcze przy tym pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem irrenka,ja tez przeciez pracuje:-p a w tym tygodniu to juz w ogóle mi nauka nie idzie:-o zero koncentracji i mobilizacji:-o pewnie obleje egzam i bedzie poprawka:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja mam dośc tego tygodnia w pracy. dzisja sie jeszcze wkurzyłam. jeden gówniarz dostał podwyżkę, a ja dośc że pracuje po godzinach, mam wyzsze od niego wykształcenie to jeszcze mniej zarabiam. No kurna gdzie tu sprawiedliwość? I nawet nie mam sie na kim wyładować ;) ktoś chętny żebym mogła na niego pokrzyczeć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smotna nie martw się, mnie moja praca też frustruje! zarabiam mniej nicz chłpaki klejacy paczki dla kuriera, a musze ładnie wygladać, być miła, robic kawki i szereg innych rzeczy przy czym czasem nawet nie mam kiedy iśc sie wysikać...a do tego mam wyzsze wykształcenie a te matoły na paczkach nie i co wiecej kasy zarabiają!!!! eeeehhhh szukam innej pracy ale nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asqaaaaa
czy też mogę prosić o te książeczki?? - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy - Mężczyźni Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS - KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO gasiorowskakasia@interia.pl z góry dziękuję!! :* a tego "kiedy kochasz gniewnego człowieka" nikt nie ma?? to jest chyba w sam raz dla mnie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asqaaaaa
źle wpisałam maila : gasiorowskakasia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mogę. dzisiaj jestem tak wściekła że nie wiem co. ten cały gówniarz ma mniejsza wiedzę ode mnie. Zawalił jedną sprawę. Ok. powiedzmy że kazdemu zdarza sie coś zawalić. Nikt nie jest idealny, ale kurde, jak ja widze że coś zawale to staram sie to jak najszybciej naprawić. a ten dupek nic sobie z tego nie robi. W ogóle jakby nic sie nie stało. Nawet nie chce mu sie dokładnie poczytac przepisów. jak ja bym zrobiła taki błąd, nie spałabym po nocach. I po jaka cholere ja sie w ogóle tak staram. ech, Irrenka. Mamy chyba podobne stanowiska. ładnie wyglądac (chociaz mi do tego daleko ;) ) usmiechac, robić dobra kawę, i jeszcze znac sie na przepisach. ostatnio robie w ogóle za prawnika. co jest niejasnego w umowach czy przepisach to do mnie. I ja mam rozczytywac przepisy czy jest dobrze czy nie. radca prawny za cos takiego bierze kupe kasy a ja robie to za dobre słowo. No cholera, powinnam skonczyć prawo. I życ jak król a nie robić kawę. I jeszcze dostawac opieprz że kawa jest zła. Kurrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze temat pracy :D też mam wiele \"ale\" , że robie za gorsze, że chcą ze mnie zrobić jelenia do wszystkiego , że szef ma jakieś debilne poczucie humoru , albo kłoci się z szefową i potem wyładowują na mnie i na jeszcze jednej dziewczynie co tam pracuje ze mną ;) masakra :) ostatnio chcieli abysmy klatkę sprzątały buehehe , niech wynajmą sprzątaczke i jej zapłacą a nie murzynów szukają albo chcwali się (szefowa) , że kupiła sobie coś do domu... za 6 tys. i że to tanio!! :O a idź pan w chuj.... a tacy zaradni... że szef nawet nie potrafi klamki od drzwi naprawić haha :P i biurka nie potrafił złozyć chciał wzywac fachowca!! :O:O:O także.... dobrze , że jutro piątek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Hope jak szefostwo zobaczy co tu wypisujesz to cie wywala w biegu :P a ty samotna wiecej asertywnosci kobieto. a jak dostajesz nowe, bardziej odpowiedzialne zadania to negocjuj podwyzke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martw się o to jak twój szef zobaczy Twoj nick haha :) po co Ty tu? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - moj szef juz widzial moj nick i jest zadowolony ze mam rozrywke i odskocznie od trudów życia codziennego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope widze, że klimaty podobne. Ze sprzątaniem u nas to samo. Nikt nikomu wprawdzie nie każe ( i ja bym pewnei to olała) ale moja wspópracowniczka uważa że sie powinno. więc kurna robie za sprzątaczke, seklretarke i prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×