Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hehe ja swojego amanta też poznałam przez internet... przez ACHTUNG fotke.pl hahahah !! :D kiedyś miałam :D i on miał... i mi męczył bułę by sie spotkac a ja nic... :D aż w koncu kolezanki mnie namówiły.. :) ale po pierwszym spotkaniu jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie wywarł... myslałam że bedzie pierwsze i ostatnie hehe ale on zapytał sie kiedy znowu sie zobaczymy to go zaprosiłam na impreze , a on kiedy jest? ja ze za 2 tygodnie :D a on : tak dłuuuugo ?? moze wczesniej sie spotkamy :D ani to m isie nie podobało bardzo ani gadką nie nadrabiał... potem kolejne spotkanie i w sumie to samo jakis wielkich wrazen nie bylo nastepne.... i nastepne... i sraka ... miłośc :P dupa blada hehe :) takze wolne Panie nie znacie dnia ani godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy taka na dobranoc haha :P takze nie ma jzu biadolenia Kochana, bo ja to nie narzekalam ze o kiedy ja faceta znajde jak bylam sama tylko cieszylam sie urokami wolnosci az nawinal sie.... :P hehe :) Niedziela a co Ty myslsiz ze ja sie nie balam? dlatego tyle zwklelama ze spotkaniem chyab 2 albo 3 miechy mnie namawial :O jak mi podał nr gg to w ogole z tej fotki nei zapsialam go ani nic po tygodniu jak kasowalam wiaodmosci patrze... jest o dodalam do listy hehe po kolejnym tygodniu sie odezwalam ... i zaczel ysie rozmowy huhuu :) ale tez zobaczylam ze w znajomych mialprzyjaciolke mojej kolezanki z klasy wiec sie tam wypytalam ,czy to nei jest zbok potem mnie juz kolezanki namowily abym szlaaa :D i poszłam... i mam :P KAHA buziaczki dla Ciebie i Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aros259
Po co się zmieniać? Nie ma takiej potrzeby. Jest wielu męzczyzn, którzy kochają miłe kobiety. Jest ich nawet więcej niż tych lubiących zołzy Jeśli szukacie wspaniałych mężczyzn to wejdźcie na: http://iduo.pl Znajdziecie tam wielu poszukujących miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope u mnie tez tak było, ze w sumie na mnie mój men nie robił na początku wielkiego wrażenia... jednak miłośc to miłośc a nie tam jakiś zauroczenie straszne ;) owszem miął tak jak kiedys pisałam jakieś wewnetrzne ciepło, taki optymizm w twrzyczce ale żeby mnie na kolana powalał to nie :) he he he i tu masz Ci los - miłośc się tak zrodziła :) :P miła niedziela robisz : i P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela czy przez internet czy inaczej to zawsze na początku jest jakis strach, bo w końcu to obcy ktoś... a póxniej z każdym spotkaniem więcej o nim wiesz i pewniej sie czujesz :) zmykam na razie kochane, bede póxniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem irrenko że nie powinno sie nic brać,ale bez nospy sie nie da u większości ciężarnych,praiw 90%ginekologów ci to przepisze na dolegliwości.W szpitalu tez to dostawałam z synem i relanium 10 na wewnętrzne uspokojenie sie hie hie, jak wcześniej poroniłam ,potem miałam problemy z ciążą z synem to lekarz mi powiedział że zaleca dziewczynom brać kwas foliowy przynajmniej z 3 miesiące przed planowaniem następnej ciązy .I tak zrobiłam odpukać na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja normalnie mam dośc randek. Wcale mi sie nie chce na nie chodzić. najpierw trzeba kogoś poznac, potem leźc na tą randkę która nie wiadomo jaka będzie: moze fajnie a może wielki niewypał. Stres że nie bedzie tematów do rozmowy, albo że zrobie z siebie kretynkę, albo on bedzie kretynem. randki to sa może fajne jak już się kogos zna, jak już zaczyna się coś dziać, jak obydwoje czują że z tego cos może być. Tylko trzeba najpierw kogos takiego poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pojawiam się żeby pożegnać się na jakiś czas :) Najprawdopodobniej usłyszymy się w okolicach września. Nie szalejcie za bardzo :) dziewuszki -😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxxx
Chciałabym spytac na bieżąco czy stosowal ktos rady z ksiazki? pomagaja czy prowadza do zakonczenia zwiazku? nie chodzi mi o stworzenie nowego zwiazku tylko na zminy w juz istniejacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxxx
pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha no spoko, rozumiem...nospa jest pewni najłagodniejsza, dlatego na nią pozwalają lekarze. A co do kwasu foliowego to juz łykam go od 2 m-cy...ale kwas jest potrzebny na to, bo zapobiega wadom układu nerwowego u dziecka!!!! czwóreczka a Ty co urlopujesz sie czy o co chodzi??? czemu Cie tyle czasu nie będzie????? :o Hope :) samotna ja nie wiem co ty sie tak stresujesz randkami??? jak jest odpowiedni pan, to nie ma problemów z tematami do rozmow ;P a jak jest kiepski pan to mu mozna po godzince podziekowac :D a poza tym nie możesz sie stresowac,z e z siebie idiotke zrobisz, bo z tego stresu faktycznie możesz zrobić! poza tym nawet jak cos głupio powiesz czy zrobisz to smiej sie z tego !!!!! a ja k on z siebie zrobi idiote to jego strata, bo z niego tez masz prawo sie posmaić!!!! miła ;) karolinaxxxx ksiązka działa! pomocna jest zarówno gdy buduje sie nowy związek , jak i pomaga uleczyć juz trwający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaxxx zmiany zachodzace w kobiecie po przeczytaniu tej ksiązki zawsze prowadzą w dobra strone! oczywiście pod warunkiem,z e nie popada się ze skrajności w skrajnośc!!!!! wszystko zalezy, gdy związek jest dość silnie trwały i ludzie sie naprawde kochają, to facet trzeźwieje i zaczyna dostrzegać to co zatracił w ostatnim czasie, a laska zaczyna szanowac siebie i dzieki temu zyskuje uwagę i szacunek swego mężczyzny. Ale jak już wszystko poszło za daleko, albo facet od samego poczatku wiedział, ze to laska którą da sie wykorzystywac, pomiatac, wysługiwać, to może być krucho i robi sie wielki sprawdzian siły kobiety, która dla własnego szczęścia musi rzucic kolesia nieskłonnego i niezdolnego do zmiany :o ale jedno i drugie rozwiązanie ma na celu szczęście kobiety - jej spelnienie w ramionach kochającego ja faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaxxxx
dziekuje. Mam nadzieje ze zwiazek jest wystarczajaco silny bo jestesmy juz ze soba 1,5 roku, bylo pieknie nadal jest tylko zdazaja sie dziwne sytuacje. Dodatkowym utrudnieniem jest to ze wyjechalam na wakacje do usa i wracam za 1,5 miesiaca. Ostatnio do niego zadzwonilam a on mi powiedzial ze jest u kolegi i zebym dzisiaj nie dzwonila bo nie bedzie juz dzis w domu. Podjelam decyzje ze nie bede dzwonic, zadzwonie za tydzien na chwile bede mila slodka i zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana dzisiaj___
:P : P polącz to razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×