Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czesc lasencjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:P och jesc mi sie zachcialo:P ale ja glodno w tym tygodniu, jak smokkkkkkkkkkkkkkk:P mam ochote na rozne nowosc.... och:P sexy ledy rzeczywsice ta kumpela nie ma tkatu, no przesadzila...:P, daj jej w nosa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma narzeczonego-5.09 wychodzi za mąż...ale jest jakas dziwna :-o Kiedyś ją darzyłam zaufaniem,lubiłam...a teraz jakos tak..nie wiem mialam z nią pare sytuacji,że jakos sie zraziłam do niej..jestem miła ale taka na dystans...nie zwierzam sie juz jej ze wszytskiego itp. Czasem mam wrazenie własnie,ze jak przyjdzie jakis nas zkoega czy cos i sie na mnie gapi to ona potem to komentuje....niby miło..ale wyczuwam zadrość...ona by chciala achyba aby tu ona była najlepsza i żeby na nią każdy facet leciał:-P A tak sie nie da:-P Poza tym juz nieraz sprawiala mi słowami przykrosc...nie wiem czy robi to spoecjalnie czy nie zdaje sobie sprawy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy, ty jestes najładniejsza i najfajniejsza kobietą , ona chyba musi byc zazdrosna o ciebie.. wiem jak to jest, kiedy mi podsunie kumpela ze powinnam se blond zmienic na braz, jak dobrze wie ze mi w blondzie bosko;) ale ja opinie ludzi mam w d..e!:P nawet ich nie słucham, bo sami z wiekszosci siebie nie akcepuja , to wyłaza z zebami na kogos ich zdaniem atrakcyjniejszego...ludzie sa zawistni...mam kolezanke w robocie co odemnie odgapia styl, jak mnie to wkurza...grrr nie przyjemne to ,ale to wystarczy olać i nie przejmowac sie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello zołzy, ja kawy w ogóle nie pijam także poproszę herbatkę,hi hi sexi a może warto by było tak szczerze z koleżanką porozmawiać,po co ma cie co jakiś czas wkurzać,może faktycznie nie zdaje sobie sprawy z tego że jej słowa cię ranią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozostałe piękne Panie:) No długo to tolerwoalam,ale chyba w koncu jej powiem,co mysle o jej zachowaniu....ale czy była by tak głupia,żeby sie nie skapnąć,że mi robi przykrosc?:-P Nie wierzę:-P Moglabym o niej dużo pisać i o jej "bajkach",opowieściach itp.ale tego jest tyle,że zajeło by mi to 2h i pare stron na topiku:-P tak czy siak...jakos zraziłam sie do niej już dawno i traktuje ją na dystans...do tego jeszcze potrafi być wścibska,dopytuj sie itp.a jak jej cos delikatnie zwroce uwage to sie focha:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
A ja wam chciałam powiedzec ze wczoraj miałam dosc nieprzyjemna sytuacjie ,zostałam zaczepiona przez eks zone mojego sasiada ,z która on nie jest juz od 2 lat ona mieszka w angli a tu przyjechala tylko na urlop W kazdym razie sasiedzi mieli ubaw bo darła sie jak głupia a niby uwaza sie za kobiete ,która ma klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri chyba nie....zawsze opowiada z iloma to sie ona kiedys nie umawiała,co przeżyla itp.ale dzis już watpie czy tego niewymyslała? :-P nie jest brzydka-ładna ,ale zależy co sie komu podoba....troche za mocno sie maluje ...ale na to juz jej zwracalam keidys uwage....on twierdzi,ze nie umi sie inaczej wymalowac....chodzi glownie o kreski na powiece,bo robi sobie je bardzo grubo...maskakra:-O Ja jej to powiedzialam w dobrej wierze,ale ona nie zmieniła tego...jej sprawa...ja bym sie źle czula w takim mocnym makijażu.... Nie sąsdze aby byla zakompleksiona-raczej pewne tego,że jest piekna...ja mimo ze mi mowia ze jestem ladna itp.nie czuje sie taka...mam poczucie niższej wartosic itp.a ona nie...ostatnio sama mowila;"no to przeciez jestem ładna itp.":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zolzy. chcialam szybciej do was zajrzec ale musialam irci oskladac zestaw do akrylu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy laska ma wyraźnie niską samoocenę, próbuje sie dowartościować, dlatego tak opowiada... ja bym ja olała na twoim miejscu - jest wyraźnie zazdrosna...może nie jest pewna swojego przysżłego męża, cholera wie!!! ale głupio sie zachowuje i straci na tym!!! nie przejmuj sie nią. tez miałam super kumpele, co sie przed slubem zmieniął strasznieeee i teraz nie mamy kontaktu, jest zawistna, zadufana w sobie i nie idzie z nia o niczym pogdać!!! impri ja mam dwie przyjaciółki i jedna super kumpele, od czasów podstawówki i nic nam sie nie wypaliło!!!!!!! :P przyjaźnić sie trzeba umiec ;) abisarika a jak Ty sie zachowałaś??? miła heja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni bedziesz irci uczyła manikiuru:P:P sexy ja mialam kolezanke na studiach, ona lubi błyskotki, kuse spodniczki i topy , złoto róż , solara, czarne wlosy z rózowymi pasemkami, makijaz tak mocny ze jak byla spocona to rozplywalo sie z jej twarzy a jak wychodzila z kibla z akazdym razem to perfumowala sie i byl zawsze mocny jak niewiem! Ale szczerze ci pwoiem fajna z niej dziewczyna, bo ma rozum i nie zachowuje sie jak dziwka za przeproszeniem , ma meza i kochaja sie bardzo,ja mysle ze ona z pochodzenia hinduskiego musiala byc, bo taka urode ma jak z slumdogów:P:P no ale nie mozna oceniac z drugiej strony wygladu, tylko trzeba ta osobe poznac..jesli ona byłaby z rozumem do zera to napewno bylaby pusta i nijaka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka masz racje-a ten jej narzeczony??No z jej opowieści,to raczej nie jest Go pewna...więc po co bierze ślub tego nie wiem....po niej nawet nie widac tej radości ze ślubu...ehhh szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri ,ale ona nie wyglada i nie ubiera sie jak rózowa lala czy cos:-P ubiera sie normalnie,skromnie tylko ten makijaż robi mocny...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iri masz racje tylko chpdzi mi o to ze wydoroslalysmy i kazda problemów sie nie zwierza, chetnie bym wrocila do dziecinstwa te ,,czarodziejki z ksiezyca'':P dragoon ball hahah kiedy to bylo! albo mini playback show tanczylam britney hihi a dzisiaj ?! parac, studia, problkemy z facetami i ogólnie z dorosłym zyciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
irrenka ona mnie zaczepila ze niby chce ze mna rozmawiac ale jak sie zaczeła tak wydzierac to ja jej powiedziałam ze nie ma szacunku do samej siebie i ze ludzie kulturalni potrafia sie porozumiec bez krzyków a chamstwo cechuje prostaków co widac ,,miło mi było pania poznac odwrócilam sie i poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
w sumie to ja ja moge olac tylko wiem ze na tym nie koniec ,,mój sasiad wraca w sobote i dopiero sie zaczna cyrki ,,,,,,,,,,nie wiem jak mam sie zaczernic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do góry po lewej str. wchodzisz na forum na strone główna i potem na gorze masz-zarezerwuj swoj nick-klikasz i lecisz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no to tez lasencje olej cienkim sikiem, bo nie warta jest nic... skoro sie tak zachowuje to sama sobie szkodzi ;P :D Unitra juz mi pierwszą lekcje dała ;) nawet mi zło.zyła zestaw do zakładnaia tips ów ha ha ha ha abisarika no wex na luz...tak jak przy tej histeryczce... klase ma ten co potrafi nerwy na wodzy utrzymac i rozmawiac jak cywilizowany człowiek :D tak tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram dziewczyny ;)abisarika34 a to 34 to wiek????? ;) bo jak tak to sobie możemy łapke podac i miło mi poznać bo przez urlop nie miałysmy okazji hihihihihihiiiiii a tak poza tym to witam was wszystkie moje kochane ciepło i z brazowa opalenizną :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile powitanie ,,,,mam troszke wiecej niz 34 ,,,34 to miałam jak sie na tlen zalogowałam 1 raz , od tego czasu mineło 5 lat ,,,,ale duchem to mamjakies 25 góra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika34 nie ważne :) tak trzymaj i witam pośród nas impri 👄 ty wariacie hahahahahahahaahaaa czas na kawę chyba nie??? może jakieś pogaduchy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×