Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a ty sexy?? chyba tak, skoro oglądasz facetów na nk :P ja pomalowałam pazury na czerwonooooo Uni mnie natchnęła ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Uni, amoże przyjedziesz mi zrobic tipsy??? ;) Metis podoba mi sie to twoje zdjęcie z fuzją na nk :D tez sobie chcialam takie podobne zrobić, bo mój małż ma wiatrówę... he he ale jakoś nigdy sie nie zabrałam do tego ;) może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też mi się podoba :P zrobiłam sobie z nią małą sesje hihi ;) ale strzelać z niej też lubie :) :D irrenka a jakie Tyyyyy masz focie! te z wakacji to masakra.. CUDO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ja nie mam metis na nk?? :( ewcia he he a przyjedziesz?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra a bo jak widzisz ja tu nowa jestem i jeszcze mnie tu nikt nie zna hihi ;) a jakie robisz tipsiki ? akryle czy żelowe też ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko akryl ;) samouk jestem;):P to moze ircia mi powie jak cie znalezc na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
dziewczynki,tak was podczytuje czasem..ale teraz sama mam problem,prosze was o jakąs porade jestem juz naprawde dojrzała osóbką,a i mnie trafił sie problematyczny facet:) generalnie czasem,lubi nie odpisywac na moje smesy..trudno,pogodziłam sie z tym ale kilka dni temu,rano w smesie zapytałam go o cos,na co nie otrzymałam odp...a wieczorem,normalnie pisze do mnie,,jakby tego smesa nie było!!!!!! kiedy zwróciłąm mu uwage,ze czuje sie zlekcewazona,stwierdził,ze przesadzam,ze nic sie nie stało wiec,nie chciałam z nim juz rozm,awiac.ja czuje sie urazona.Milczymy oboje. powiedzcie,co mam zrobic? trwac w milczeniu nadal? ale to on chyba piewrwszy powinien sie odezwac? wszak on okazał mi brak szcunku...głupia sprawa...nie wiem,co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko żelowe umiem robić "szkoleniowo" a akrylem to właśnie też sie sama coś próbuje uczyć ale raczej nie całych paznokci tylko akrylowych kwiatuszków na ozdobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-nnna ja nie jestem doświadczona jak inne tu zołzy ale ja osobiście czekała bym na ruch z jego strony. Zwłaszcza jak czujesz się urażona i jest Ci przykro.. niech dotrze do niego że tak nie powinien robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie okazuj mu słabości i nie tłumacz się z swojej winy, mysle ze to tylko taki niepokój ,musisz się wyciszyć i wszystko później wróci do normy...zauważyłam ze komórki psuja życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
dziękuje,Metis:) tak własnie sie czuje-nie odpisując na czyjeś wiadomosci,okazujemy tej osobie brak szacunku..a jak jeszcze robi nam to bardzo bliska osoba..to wtedy jest to naporawde niefajne uczucie:( jestem zawzięta w takich sprawach...mie popuszcze mu...zwłaszca,ze jak pokaze,ze moze mnie nie szanowac,bedzie juz zawsze tak robił czekam na opinie tych bardziej zołzowatych:) ciekawe,co by zrobiły na moim miejscu... bo ze mnie kiepska zołza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika34
Dzien dobry wszystkim zołzowatym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:)!! anna , ja tez mialam byłego ktory mnie nie szanował, to o to sie pokłócilismy , powiedział mi ze inaczej nie umie i zebysmy zostali przyjaciółmi, jak sie kochało nie da sie zaraz zaprzyjaźnić, niestety juz było za pozno zanim siegnęłam po ta super książke,mysle ze lepiej o tym porozmawiac chłopakiem ze takie zachowaie cie męczy , i poczekac co powie...a facet gdyby kochał to by zazdwonił , smsy moga nie dochodzic, albo ma wyłączona komórke, ale faceci niedojrzali maja sposoby by oszukiwac partnerki, postarajs ei znim pogadac a z zołzowaniem z umiarem;) kawke chce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim lasencjom! a-nnna potraktuj go tak samo jak on Ciebie! niech tez sie tak poczuje. Nie odpisz mu na smsa albo nie odbierz dwa razu pod rząd telefony jak bedzie dzwonił...a potem jakby miał pretensje to zapytaj czy mu miło było, bo on Tobie tak właśnie robi :P i wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hioas
dlaczego zołzy ? prosta odpowiedz , bo takie są lepsze , po co komu grzeczna dziewczynka , co to sex w włozku , jak zasłuzysz itd. zołza kochać sie bedzie wszedzie ! nawet w parku za dnia gdzies z boku , jest frywolna , wyuzdana itd. chodzi jak kot swoimi drogami co pozwala facetowi chodzic swoimi to co jeszcze trzeba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metis> ja cale paznokcie i teraz sie wlasnie kwiakow tez ucze hi hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis spotkalam mojego przystojniaczka na korytarz hehe jak szlam do pracy ze znajomą-starsza panią i tak idziemy,rozmawiamy ja sie usmiecham i wchodzi ON....hehe powaga taka na maxa.....elegancik...ja bylam usmiechnieta i sie na niego spojrzalam...on na mnie tez i przeciągnąl po mnie wzrokiem hehe:-D kurde co on taki poważny chodzi:-o to mnie odstrasza....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nie bój się to seksowne jest :P a to mogłas do niego palnąc co Pan taki poważny :D piękny dzień jest trzeba sie usmiechac do swiata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre irrenka tylko ja nie jestem taka pewna siebie,żeby mu cos pwoiedziec jak go nie znam:( poza tym on do wszystkich jest taki na dystans....poważny itp.a na fotkach taki wesoły:)ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×