Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość okay
dziewczyny, moze macie jakies pomysly dlaczego facet ciagle narzeka? to ze boli go glowa, to znow ze mu niedobrze, to ze boli brzuch, normalnie wszystko go boli! a jak mu mowie zeby sobie wzial kropelki zoaldkowe to nie wezmie sobie, tabletki tez nie, juz zaczelam ignorowac te jego narzekania bo nie mam nerwow....kocham go bardzo, a teraz zaczynam miec wyrzuty sumienia. wiecie moze jaka tego moze byc przyczyna? i jak to naprawic, pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay zalezy jak to jest z tyma narzekaniem czy nie są to tylk WYMÓWKI by czegos nie robic czy rzeczywiscie w kolko źle sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
nie sa wymowki bo wszystko zawsze robi, jest kochany, dba o mnie dostaje kwiaty, itp itd mieszkamy razem, nigdy to nie byla jakas jego wymowka tylko poprostu narzeka, nie znam powodu jakby czul sie zle to wzial by sobie tabletke albo poszedl do lekarza ma 28 lat, naprawde mam powoli tego dosc, a powiem mu to to moze urazi sie albo pomysli ze mam go gdzies i nie mam pojecia jak to zmienic w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszła ;P chciałam żebyście zobaczyły najpierw tą fryzurke bo na tym zdjęciu nie widac co tak naprawde tam jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
sa dni kiedy jest wsyztsko okej, a sa takie np jak wczoraj, jestem w pracy on pisze be brzuch go boli to mowie zeby wzial kropelki w domu sa- wraca wczensiej z pracy, ja pozniej wracam a on lezy na lozku i dalej narzeka pytam czy wzial te krople to on mowi ze nieeee, poprostu to olalam, za 10 minut uslyszalam w trakcie ogladania filmu ze boli go glowa, a po godzinie ze mu niedobrze! ale zeby tak cos w tym kierunku zrobic, to nie....matkowac mu nie bede, jest dorosly, myslalam o tym ze on poprostu chce zwrocic swoja uwage na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Rabanu trzeba narobic !! hehe :D nowa Madasiaaaa :D tylko szkoda ze zdjecie takie male :D Okay przestan sie zn im obchodzic jakz maleym dzieckiem nic sienie stanie jak powiesz "skoro cie boli ... to weź tabletke czy idź do lekarza ja w kolko go jedna rzecz boli" jak powie nie to powiedz to nie narzekaj, bo zrzedzisz a pomoc sobie nie dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay no bo chyba chce zwrocic uwage i zebys sie z nim obchodzxila jak z jajkiem :O ja bym olewala juz poxniej :)skoro nei chce brac lekow czy isc do lekarza to jego problem !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wa i o ile młodsza hahahahaahahahahaaaaa naprawde się tak czuję i tak mnie odbieraja ;) a to mi sie bardzo podoba :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
powiedziaalm mu juz tak kiedys dlatego juz przestalam reagowac na to jego narzekanie, nie mowie ze przesadnie narzeka codziennie, ale sa dni takie ze bez przerwy boze co ja mam za faceta w lozku sie tez nam nie zbyt uklada milosc jest slepa dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay.... cos musicie z tym oboje zrobic - mówie tu o łóżku,bo wcześniej czy później on czy ty zaczniecie szukac czegoś innego i albo zaczniecie pracowac nad urozmaiceniem waszego sexu albo sie znajdziecie w sytuacji kochankowej niestety... bo to dobrze nie wrózy... zwłaszcza facet który nie ma satysfakcji z sexu zaczyna szukac wrażeń gdzie indziej... pomysl nad tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia no własnie podstawa jest dobre samopoczucie :D okay może on jest chory! jeżeli go tak wszystko boli to powiedz mu, ze ma iść do lekarza, a jak nie to niech nie marudzi! no w jedną albo w drugą mańkę!!!!! bez przesady! jak udaje to niech przestanie bo to głupie! a jak nie udaje to niech sie leczy...póki nie jest za póxno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
w lozku chodzi o to ze ja twierdze ze kochamy sie zbyt rzadko, bo 3 razy w tygodniu dla mnie to malo! mowilam mu o tym tez i zadnej zmiany, no zero :|prosic sie przeciez nie bede...pozatym jak sie kochamy to on konczy czesto szybko bo twierdzi ze tam ciasno, no cholera trudno! rozmawiamy o tym czasem to zawsze mowil ze on zawsze dlugo mogl i niewie co jest teraz, fajnie ze jestescie tutaj, jak sie komus wygada i napisze wszystko to jakos lepiej i bardzoej sie to widzi co jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
i mozecie sobie wyobrazic jak sie czuje, na ulicy prawie kazdy sie oglada,wiem ze jestem atrakcyjna kobieta, a mam faceta ktory nie potrafi tego docenic, a tu pustka, seks jednak bardzo wazny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okay no może jest zmeczony po prostu... nie ma wyczerpujacej pracy??? 3 razy w tygodniu to jest ok... no ja myślałam, ze rzadziej he he ale tłumaczenie, ze tam jest ciasno to dziwne bo własnie chyba dobrze jak ciasno - faceci lubią ciasno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może on dlatego ma takie zmienne nastroje i wciąż niby go cos boli,żeby móc uniknąć sexu..... mam wrażenie że to że jak to nazwałaś,"jest ciasno" może byc tu ogromnym problemem... warto by było na spokojnie o tym porozmawiac i może zasięgnąć porady specjalisty, bo może rozmiarowo jestescie niedobrani i w tym tkwi problem.... w każdym razie nie ma sie co wyzywać na bidulku,bo pewnie to ma swoja przyczyne i trzeba jej poszukać .... a ja trzymam za was kciuki :) dozobaczenia leseczki po weekendzie bawcie sie dobrze i nawet brzydko :) :) :) :) :) :)papapapapaapapapaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poppieram to co Irrenka napisala :) co on wydziwia ze ciasno... :O to chyab dobrze nie !! ale ze wczesniej mogl dlugo a teraz nie ! cos mi sie wydaje ze sciemnia!:P jakby mogl dlugo to teraz tez by tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okay
nie ma ciezkiej pracy jest kierowca i pracuje niecale 8h dziennie dla mnie 3 razy w tygodniu to jest malo, taki mam temperament:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_r00channa
dlatego,ze p00szczalska matka i p00szczalski ojciec dobrze wrozy rozplodowo dla potomstwa (k00rewski gen sie klania). absurdem sa tutaj agencje towarzyskie jak i antykoncepcja w nich (natomiast choroba weneryczna sie roznosi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaś a w domku net kaput??? :( okay a może Ty za bardzo naciskasz na ten sex i on sie czuje zmuszany jakby, czuje presje :o i to go stresuje, dlatego szybko kończy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×