Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość okay
dziekuja Wam bardzo! uciekam spowrotem do pracy :*):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany...jak się dyskusja "posunęła" z bitą śmietaną próbowałam , mniamusia A co do pytania o wystrzeliwaniu na ciało to też tylko potem się człowiek klei..nie daj Boże żeby wyschło :P Ale jak już porzucę celibat to poszaleję strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka jak zqaszalejesz to pewnie ściany nawet beda sie kleic haha :D dobry klej do tapet bedzie haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhhahaah nooo..będzie sie kleić wszystko, ściany, maska samochodu, deska rozdzielcza, biurko w pokoju, pralka...mrr parapet :D ojjj...przydałoby się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kupuje bitą śmietanę :P szkoda, ze bitej smietany i testu ciążowego nie mozna w jednym miejscu kupic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...bita smietana. Wiesz, w moim przypadku to na pierwszy raz "po" za wcześnie na udziwnienia ;) ale jak się rozkręci to ahhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha klej do tapet , Racja Racja!! to aie gęste i faktycznie smierdzi podobnie:D:D hihihi ok, ale dziwny ten twój facet:O boze jacy faceci niektorzy sa pesemistami to szkoda gadac! a glownie to faceci sami narzekaja ze kobiety nie chca sie kochac bo kobietom glowa boli, a tu na odwrót!Tylko jest tu dziwna przyczyna... Iri swietna stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
irrenka wejdz na poczte pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala jakie te zołze wszystkie piękne :D dzięki za zaproszenia ;) a do Ciebie sexy zaraz wyśle:) Widzę że całkiem ciekawe tematy tu miałyście dziś :D niestety nie bylo mnie w domku do tej pory i nie mogłam z wami o tym porozmawiać , w sumie nawet nie miała bym wiele co pisać bo faceta na chwilę obecną brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega do mnie przez rok jeździł...po to żeby w końcu mnie bzyknąć :D Nie udało mu się więc odpuścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis :D a jak remoncik?? posuwa sie an przód?? czwórka to długo jeździł i tak długo czekał :P ale Ty niedostepna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja tez mam psychola na stan dzisiejszy ktorego unikam jka ognia...juz sie we mnie zakochał i biedaczek seksu chce..ale za fajny nie jest...mowi ze prostytutki sa od zaraz, a on ,,chce ciebie'' bosheee... metis śliczna jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domu... :) jak mi sie uda to wejde póxniej :D buziaaaaaaaaaakiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle co niedostępna :P bo wiecie, jestem tylko człowiekiem Ale powodem że nie chcialam bylo to ze to kolega z liceum, a poza tym wielka papla i do tego jak sie wkurzy cham straszny. Więc sama sobie dziękowałam za rozsądek że nie poszłam na ten układ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×