Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impressive20 ----->>spoko nie martw sie;) wez sobie zrób porządna kąpiel i winka sie napij;) ja ide jeszcze pobiegac......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem miłośniczka sportu,kocham rowerek, aerobik,pilates, siłownie...cos pieknego!!a ciałko mam do schrupania:Dyeah!:D POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ide wziac kąpiel z afrodyzjakiem mhhmmm wyprobowałyscie ,polecam:D:D ale pamietajcie to indywidualna kąpiel:)hehe a ty sexy masz bieżnię w domu? ja rowerek stacjonarny ale wole na dworze pojezdzic za niedlugo bede brac udział w morderczym wyscigu rowerowym nad morzem na wlasne zyczenie, mam do tego slabosc:D wina? racja! mam domowe wino w gąsiorku mmmm wiec łykniem bo odwykniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 A ILE masz wzrostu i ile ważysz? ja mam 170 cm i obcenie mam 64kg:-o kiedys ważylam nawet 58:( tak mam bieżnię w domu...kochana skoro jestes taka miłosniczka sportu moze mi doradzisz jakie cwiczenia moglabym jeszcze wykonywac......?????no i jakas diete.....pewnie.....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 nie mam zamiaru pisac listu bo my juz swoje \"pożegnanie\"mielismy ponad pół roku temu;) Inne Zołzy pewnie pamiętaja,ale Tobie napisze.....no wieć dowiedzialam sie od niego,że: jestem brzydka jak Kaczyńska;)pusta jak Doda...że nigdy nie myślał o mnie jako o kimś z kim mógłby byc;)że byłam naiwną idiotką wierząc w to;)ze takich jak ja ma na pęczki....itp.;)no to mniej więcej tyle:-D Potem sie \"pogodzilismy\",ale tylko dlatego,ze byly Świeta Bozego Narodzenia;)..,.no wieć po takich słowach.....to sorry,ale w zyciu bym juz nie chciala z nim byc!!!!!A On teraz potrafi byc słodki jak gdyby nigdy nic...pewnie mysli,ze zapomnialam o tym,ale nie......boli mnie to do dzis;)wiec finito z nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro o Dodzie mowa była hehe to zacytujmy \"jedna miłośc umiera - by móc zastąpić ją\" i tyleee :) nieważne jakie błędy się popełniło, jak naiwną się było, na co się oko przymykało niepotrzebnie, co pozwało się mówić komuś/ robić NAJWAŻNIEJSZE by nie popełniać tych samych błędów w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doduuśśś kochamy cieeee młaa młaaa młaaa królowa jest tylko jednaaa buehehehehe :P :D i tym akcentem mówię wszystkim dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Postanowilam przylaczyc sie do Was i spytac o Wasza opinie, choc tak naprawde moj rozsadek podpowiada mi:\"Daj sobie spokoj\". Mieszkam za granica w wynajmowanym mieszkaniu. W mieszkaniu jest jeszcze jedna dziewczyna, a jakies 3 tyg. temu wprowadzilo sie tez dwoch braci. Nie sa Polakami (pochodza z europejskiego kraju, w ktorym jednak wiekszosc ludzi to wyznawcy islamu). No i jeden z tych chlopakow zaczal okazywac mi ze mu sie podobam. On ma 34 lata, studiuje i pracuje, ja jestem kilka lat mlodsza... Zaczelismy spedzac z soba duzo czasu (ale zawsze w domu) rozmawiajac i zartujac... Jakies 2 tyg. od poznania sie doszlo miedzy nami do pierwszego pocalunku. Ktos pomysli:\"No i w czym problem?\". Problem w tym, ze od tego momentu rozpoczely sie zgrzyty miedzy nami... Jako ze z reguly jestem nieufna, podejrzewam ze facetom zalezy tylko na jednym, postanowilam zatrzymac sie na etapie tych namietnych calusow... Nie mowilam mu \"Oj moze chodzi Ci tylko o seks\", ale powiedzialam, ze nie chce sie spieszyc do niczego wiecej... Widzialam, ze bardzo na niego dzialam, i ze podczas tych namietnych pocalunkow schrupalby mnie zywcem, on mi sie tez podoba, ale jednak postanowilam powstrzymac sie... Wyobrazalam sobie, ze on bedzie sie o mnie staral, bedzie mnie zdobywal, a tu czegos takiego nie ma... Raz wyszedl do pracy nie pozegnawszy sie ze mna, powiedzialam ze zle zrobil to potem juz sie ze mna zegnal, ale podczas ktorejs z rozmow powiedzial mi ze nie jest pewien czy chce zwiazku... i ze nie moge wymagac od niego jakiegos zaangazowania typu wyjscia do restauracji, itd. Powiedzialam ze w takim razie on nie moze oczekiwac ode mnie seksu, bo ja rowniez na razie nie jestem w nim zakochana (i on we mnie tez nie). Stanelo na tym, ze mamy niczego nie przyspieszac, on okreslil nawet nasza relacje jako \"przyjacielska\". Ja od razu powiedzialam mu ze jesli liczyl, ze bede jego \"fuck friend\", to zle trafil, bo ja czegos takiego nie uznaje... Mimo, ze okreslil nasza relacje jako przyjacielska, to czsami nie mozemy sie powstrzymac i calujemy sie... Co mi przeszkadza? To ze wg mnie on powinien bardziej sie starac, a tu tymczasem znowu nie pozegnal sie ze mna przed wyjsciem do pracy, a dzis np. caly dzien przesiedzial sam w pokoju (fakt ze ciezko nam sie widziec bo on pracuje na nocne zmiany). Mam wrazenie, ze gosc probuje mna manipulowac... Obawiam sie, ze liczyl na latwy seks w domu, seks bez zobowiazan... A tu sie nie udalo, wiec albo postanowil dac sobie spokoj, albo czeka az sie stesknie i sama do niego przylece... On mowi, ze jest ateista, ale to jego zachowanie kojarzy mi sie z muzulmanami...Oni czesto manipuluja partnerkami.... Moze takie wartosci wyniosl z domu, nawet jesli sam jest ateista? Cala ta sytuacja jest trudna dla nas obojga (on tez jest tego zdania), bo widzimy sie codziennie... On nawet ostatnio powiedzial \"LEpiej zebysmy nie widsieli sie codziennie bo jeszcze bedziemy sie czesciej klocic\". Bo wyglada to tak: jesli on jest dla mnie czuly, przytula mnie i caluje, ja oczekuje takze innych sygnalow... a jesli dzien pozniej on siedzi caly dzien w pokoju, to ja sie wsciekam i na niego obrazam i potrafie nawet nie odpowiedziec na jego \"czesc\". Czy widzicie jakies rozsadne wyjscie z tej sytuacji? A moze to on wszystko komplikuje? Moze to on powinien wziac byka za rogi i po prostu byc ze mna, zamiast czekac az pojawi sie uczucie? (on tlumaczy sie tym ze rok temu zakonczyl sie jego kilkuletni zwiazek i moze nei jest jeszcze gotowy zeby stworzyc cos nowego... taa...ale na seks jest gotowy....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wpisalam sie na tym topicu, bo myslalam o nastepujacych sztuczkach: dzis np. wyszlam z domu wystrojona, fakt, ze tylko na zakupy, ale wedlug mnie sam fakt ze ktos moze zwrocic na mnie uwage moze byc dla niego wkurzajacy... Tylko ze tak naprawde stosuje te sztuczki w odwecie za jego zachowanie, jakie od mniej wiecej 2 dni przejawia...Gdyby walczyl o mnie, traktowal mnie jak ksieczniczke, bylabym dla niego mila... W sumie trudno stosowac zolzowate sztuczki, kiedy mieszka sie z facetem pod jednym dachem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile bo zaraz lece pracować :] Sexy korku nie nabijam się z Ciebie ale z Dody ;P :) miłego dnia wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoewczątko sztuczki mogą pomóc owszem, ale jak on nie szanuje tego, ze ty sie spieszyc nie chcesz to nie jest fajnie... wiesz tu jeszcze dochodzi inna kultura,a to jest najtrudniejsze. Może on uważa, ze Ty jako kobieta powinnas być uległa i dlatego tak to wygląda :o ja bym jednak na twoim miejscu szanowała siebie i mu sie nie oddała czując że on tylko na to czeka. Wiadomo, ze każdy facet do tego dąży itd ale jak mu zalezy to poczeka! ja tak miałam z moim mężem i czasem sie śmiejemy, a on mi wypomina, ze go tak długo trzymałam. Ale wytrzymał! dlatego poniekąd jest teraz moim mężem :D mnie gdyby nie zalezało, to tez bym wyszła na łatwą szybko sie oddając, ale to było cos wiecej. związki z obcokrajowcami sa trudne. Wiem, bo moja przyjaciółka ma własnie przeboje z południowym typem :D tragedia normalnie! tak sie ostro ścierają, ze szok! dziewczątko ja bym na razie zostawiła to tak jak jest. Niech sie dzieje, czas pokaże :) a sztuczki Twoje na pewno nie zaszkodzą!@ niech widzi jaką jesteś atrakcyjna kobietką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy lady ja mam 164 wzrostu i 54 kilo ale nie mam problemów z figura tzn nie mam obsesji by koniecznie schudnać, raczej uzalezniona od cwiczen jestem, ćwiczenia poprawiaja mi samopoczucie i moje ciało je bardzo dobrze akceptuje... Ja polecam ci pojsc na aerobikz kumpelami albo z jedna kumpela i na 1 godzinke na slimnastik sie zapisac albo na step , i koniecznie na początek 15 minut kardio by byc w dobrej formie do tego typu cwiczen bo wyciskaja jak cholera ale efekt murowany! A ja dodatkowo cwicze w domu ,kupuje gazete SHAPE i sa tam pokazane cwiczenia i na płytce sa tez cwiczenia z instruktorkami:) ja dodatkowo latem jezdze z rodzina na wczasy rowerowe;) mamy rowery i pokonujemy bardzo duze,,mordercze\'\' kilometry , rano biegam nad morzem 20 min w jedna i druga strone :) opisuje to bo to wspaniala przyjemnosc;)aha a diete to oczywiscie ,,light\'\' np cola light , masło light, serek light , płatki melczne fitness:) sa to prawie dzienne potrzebne dawki kalorii ale nie wysokie jak sie je slodycze:pto po nich jest masakra:D Sexy z tym listem to w momencie kiedy chces sie go pozbyc na zawsze,ale u ciebie jest co innego. Ale on to musi byc brzydki jak potwór i do tego muzyk , pewnie elvis Priestley sie znalazl;) Dode lubie za osobowosc;)ale piosenki i zachowanie tragedia:D Dziewczątko muzułmani nawet gwałcą bo im prawo nie zakazuje! uczyłam sie na demografii na uczelni to mordercy kobiet, przeciez muzułmanki musza chodzic w szatach i chustach bo sa atakowane, radze ci zainteresowac sie Koranem ,to sie dowiesz wiecej;)no ale to juz tu przesadziłam troche bo w twoim przypadku to co innego koles jest poza krajem, to ze chce seksu to irrenka wyzej dokladnie tak opisala , bo niestety kobieta jest istota słaba i uległą ,dlatego jest na bank pewny ze wbrew jego tradycji powiinas mu sie oddac, moja kolezanka jest w zwiazku irakijczykiem, myslalam ze padne wyglada okropnie jak by byl terrorysta;)hehe no ale z charakteru jest spokojny...zobaczymy;) hehe a ty dziewczątko mniej godność i jak nie chcesz tego nie rob nic na sile, pogadaj ze chcesz tak anie inaczej moze poslucha,ale zalezy tez co on wniósł z takiego życia,różnie to jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 włąsnie o to chodzi,ze nie jest brzydki:( Niezle ciacho z niego dlatego ma takie powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przystojniakami sa zawsze problemy, niestety mój były tez miał boskie ciało,mogłam go zawsze schrupać i mieć koło siebie, a teraz to juz nawet kilka dziewczyn ma:o chyba nisko upadł...ale ja juz nic do niego nie amm... juz został tylko wspomnieniem, czas na jakiegos faceta z dusza anie faceta z obrazka który tylko ładny jest na zewnątrz a w wewnatrz pustak...tak to juz jest... sexy lady a opiszesz go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 to Ty tez jestes sama?Myslalam,ze masz mena???a ile masz lat?? No ten lalus?Hmm...180 cm wzrostu,brązowe oczy...włosy hmm taki szatyn ale czesto sobie robie takie blond na tym....takie jak by pasemka ale fajnie mu sie zlewaja wiec nawet fajnie to wyglada...obecnie chyba ich nie ma....tak widzialam na nk;) lekki zarost slodki usmiech....ehhh lepiej nie bede pisac wiecej.....:-O A Ten Twoj byly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczatka, wlacz sobie alarm ;) Poczytaj o sytuacji kobiet w krajach muzulmanskich,o prawie ( a raczej braku) do opieki nad dziecmi w przypadku rozwodu. Znajdz doswiadczenia kobiet nt tego jak byly traktowane w Londynie czy NY a co dzialo sie po wyjechaniu do kraju pochodzebia Muzulmanina. To zadna demagogia tylko fakty, wiec doinformuj sie. Dla nich po prostu kobieta jest mniej wazna od zwierzecia tylko ze do sexu potrzebna :o Slub z kobieta nie muzulmanka to tak jakby sie Polka z cyganem wziazala....kobieta mieszkajaca bez slubu z facetem to dziwka. W niektorych krajach jest to prawnie zakazane. Nie jest problemem kilka calusow ale UWAGA oni sa nieprzecietnie upierdliwi. Jak sie taki gosciu znudzi bedzie bosko...a jak nie to bedziesz miala przejebane. Kobietom w wielu krajach NADAL wycina sie intymne czesci ciala , zeby nie doswiadczaly przyjemnosci podczas stosunku i zeby byly suche (wieksza frajda dla faceta...) pomysl o tym wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy zaraz dostaniesz w łeb!!!!!!!!!!!!!!!! a pamiętasz skąd sie wzieło okreslenie \"laluś\" ????? stąd że jak go zobaczyłam w tych blond pasemkach to sie brechtałam pół dnia :P Ty chyba na serio jesteś jeszcze zabujana, skoro sie tak o nim wypowiadasz!!!!!!! 180cm to za mało na przystojniaka :P he he he sexy otwórz szeroko oczy to zobaczysz przystojnych facetów :) poza tym ten tój były nie ma gustu jeśli chodzi o garnitury :D tylko sie na mnie kochanie nie denerwuj, bo ja chce dla ciebie dobrze dlatego Ci oczy na nowo otwieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 lata :) i nie młoda i nie stara;) dziewvczyny chyba nie jestescie złe na mnie ze nikogo nie mam, wiem ze w tym temacie powinno sie miec kogos by polepszyc swój związek? No jestem sama, bo co niedawno już sie z nim rozstałam...eh!...dlatego jestem w poszukiwaniu, nie mam zdolności podrywania w ciagu kilku dni a nawet miesiecy:( chce zminiec nawyk i zostac superbabka i tak tu trafiłam bo szukałam sklpeu internetowego by kupic ta ksiazke ale zauwazylam ze forum jest wiec myslalm ze tu znajde jakies wskazowki:) A mój były , miał 184 cm , niebieskie oczka, włosy ciemne blond ale fryzue zawsze ma super ułozona , zarost ,,meski'' taki typu ,,ale ciacho''. Ciało jak u dawida dosłownie nie jedna by sie chciała przy nim położyc, po prosu piekne zbudowane ciało , poza brzuchem bo kaloryferka nie miał ,ale jak cwiczył kiedy był ze mna to tak wyrzezbił i był pieknie opalony na brzoskwinie... jak zobaczyłam go jak przyszłam do niego i jak otworzył drzwi to nogi sie przedemna ugieły i jak poczułam jego prefrum Toma Tailora to doslownie mus ei oddałam i najgorzse ze to była najpiekniejsza chwila ale bez przesady, tak sie rozmarzyłam sorka:D:)ale wierzcie mi to nie ma na mnie wpływu jestem silna emocjonalnie:)hehe tylkoz e moj były sluchał klubowa :D a twój słabosc do gitar ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 a dlaczego mialybysmy byc zle??Ja tez nie mam nikogo;)mam 23lata i rozglądam się za normalnym facetem:-P Wiec sie nie przejmuj:-D Szkoda,ze nie mieszkamy blizej siebie moglybysmy sie razem wybrac na łowy:-P No to ten Twoj widac apetyczny kąsek hehe ale ja wole miec mniej przystojnego,ale ważen aby charakter mial oki i żeby mu na mnie zależało:-D Musi miec to COŚ i tyle:-P Irrenka nie gniewam sie na Ciebie co Ty:-P wiem wiem,ze Ty Go tak nazwałas;] spoko... Kuźwa musze kogos poznac,bo inaczej nigdy na amen nie zapomne:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziewczyny to nie autko chociaz bym chciala:( no ale coz... Niedlugo wszystkie zobaczycie;) Sexy Lady>>ja tez chodzilam na silownie i taniec latino i jeszcze sama w domu cwiczylam. I do tego jeszcze dieta krotko mowiac jesz regularnie co 3 godziny ale mniej i wychodzi ze jesz 5 razy dziennie i to wystarcza;) Ja zrezygnowalam z cukru w herbacie, jadlam blonnik, mniej ziemniakow,mniej sosow itd... no niestety potem musialam z szkole popodciagac zeby swiadectwo bylo jeszcze lepsze;) no i musialam silownie przerwac ale wroce do niej niedlugo;) Aha kupilam sobie jeszcze hula-hop ;) i ogolnie brzuszek mi sie zmniejszyl;) Tylko jak mam okres to mi tak brzuch wywala ze masakra no ale to tylko tydzien;) Sexy najlepiej cwiczyc z kims to masz motywacje.Ja na silownie z tesciówką chodziłam he he i sie chcialo nie ma ze nie;) Karnet wykupiony i smigamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disco polo? hmmmm...a to idzie słuchac;)? a to typu Boys - jesteś szalona?:D to fajne zajęcie ma, szkoda ze nie rockman bo moze normalny by był:)hehe sexy no wlasnie, poszlybysmy na polowanie i przeniosłabys sie w ir muzyki klubowej a nie disco polo to juz wyszlo z mody:pheheee Nie no ja to samo nie musi byc apetyczny ,raz sie juz mialo dobrego batonika trzeba wziac innego by sprobowac jak bedzie ten smakował...moze akurat ,,małe a cieszy'';) wiem wiem spokojna glówka jeszcze bedziemy miały fajnych kolesi :)to tylko stan który mija.. irrenko , zgadzam sie z toba jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni na razie to ćwicze sama ale bede chodzila do sąsiadki na ćwiczonka,bo ona jest nauczycielka w-f:-P od dzis tez mam dietke...do pracy wzielam sobie salatke z pomidorow i kanapke bo wiem ze węglowodany tuczą wiec chce ich unikac...teraz tez jestem przed okresem wiec dodatkowo mi brzuch sie "wylał" i jeszcze cos sie czuje taka pełna i mam problem,aby sie wypróznic:( maskara.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cos w stylu Boys wlasnie:)wpiszesz sobie na wrzucie nazwe jego zespolu i sobie posluchasz hahahaha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 Masz teraz dostep do gg?to moj numer 8437558 odezwij sie.jestem na niewidocznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×