Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

loreal cenie ze sa miekkie w dotyku i naprawde mam takie wloski jak swieze, no ale do koloru tragedia ,wczoraj mi sie przytrafiło ,ale naklepsza farba loreal to była ta ice blonde,no po niej byłam zadowolona ale pozniej zaczeły dziwnie zminiac kolor i londa mnie przekonała albo garnier z rozjasniaczem... http://www.westonsinternet.co.uk/images/lor219y.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do farb... L'Oreal- dla mnie b.dobre Safira- też super tylko mały wybór kolorów Londa-nie wiem Palete- podobno najgorsza k...a na rynku. i np.mojej ciotce spaliła pół włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri rudy??? oooo nieeeeeeeeeeeee rudy był za ostryyyy - wszyscy sie na mnie gapili na ulicy :o a gówniaże darli sie : "ale jesteś sexyyyy" albo "co rude to wredne" ogólnie nie dotykało mnie to za mocno, ale jednak to był za wielki hardcore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri wysle za minutke :) no ja sie od jakiegoś czasu przyzwyczaiłam do takich w sprayu bez spłukiwania, pomagaja one rozczesywac włosy i nie obciążaja ich za bardzo...a jak takich spłukiwanych uzywam, to mi sie szybko przetłuszczają :( ale z zapachami sie zgodze, ze niektóre mają bajeczne pachnidło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri jesli masz geste wlosy i trudne do ulozenia , to ta odzywka loreala powyzej powinna zaspokoic ci obawy, sa tez w sprayu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie maski L'oreala, w ogóle l'oreal jest dobry dla moich włosów. Za to szampony z Garniera czy Dove sa dla mnie fatalne. Tak samo choćby Goldwell. Ostatnio kupiłam sobie na allegro szampon z L'oreala do farbowanych, jest super. Teraz zastanawiam sie czy nie zainwestowac w Joico :) drogie to ale ponoć boskie :) do prostowania polecam : http://allegro.pl/item729476998_911_wella_high_hair_flat_iron_spray_do_prostowania.html Ja za to 2 lata temu zapłaciłam 50 zł :o zdzierstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obciąża włosów :) rano są normalne i fajne :) zobacze czy faktycznie mi je zregeneruje bo dopiero zaczynam używać ;) impessive ja tez te odrzywki z loreala kocham :D ślicznie pachną i włosy są super po nich.. tych różowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka widziałaś historię?? bo do Ciebie pierwszej wysyłałam :) no musze cos sobie kupic takiego dobrego na włoski, niech odżyją jeszcze zanim znowu poszaleje z kolorem ;) ;) :classic_cool: Hope siostro musze sie do ciebie upodobnic nooooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale historia irrenka :D brawo co za pomysłowość :D we wszystkich fajnie wyglądałaś kolorkach ale najbardziej mi sie podoba w ciemnych i tych ostatnich spranych hehe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nie ma tego samego zapachu co serum tez takie mała buteleczka biosilk,ohydny zapach:p ale nie wypróbowałam... ja bym chciała szampon o zapachu świeżych kokosów szkoda ze takich nie ma:O albo serum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri swieże kokosy :) he he te zapachy są sztuczne :) niestety ja mam w domu olejek wyciskany prosto z kokosa, taki tłusty -do ciała, pełna natura - przywieziony z dominikany, dokałdnie z wyspy saona olejek prawdziwy z kokosa, ma duszący zapach...w rzeczywistości mało kokosowy :D he he he taka jest prawda :( ale ogólnie tez lubie kokosowe zapachy i waniliowe!!!!!!! hm.... a ta może byc dobra!!!!! http://www.allegro.pl/item731788219_107_loreal_hydra_repair_odzywka_150ml_spray_new.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie wanilia ma podobny zapach kokosa:p mam swieczki waniliowe i jak zapale na wieczór to tak ładnie pachnie kokosowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Irrenka no co ty sama nie pojechałam na impreze, co to za impreza samemu :D:D Ja uzywam odzywki z czarnej Rzepy bo mi strasznie włosy wypadaja po tym farbowaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wlosy bardzo szybko przetluszczaja ,że codziennie musze myc bleee obecnie uzywam odżywki loreala http://znam.to/userfiles/R/031/R031-34f3373.jpg wczesniej ja mialam ale teraz do niej powróciłam :)i jestem zadowolona :) i jeszcze mam maseczke waxa ale rzadko ja uzywam bo zapominam :P dla moich wlosow fatalne sa odzywki i szampony dove , glisskura czy jak to sie tam pisze bo obciazaja mi wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia ja używam w ogóle szamponu z rzepy, seboradinu. Niestety zbyt ładnie nie pachnie ale jest dobry na przetłuszczające sie włosy i na wypadanie. teraz po tym balejażu musze zadbac o włosy bo mi coś wypadają. Mam nadzieję że to przez zbliżającą sie jesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jest :D wrocilam do niej bo wczesniej wlasnie uzywalam takiego samego szamponu jak odzywki wlasnie (z loreala )ale szampon przestal m isie pienic i to mam z kazdym lorealem tak ,ze po jakims czasie m isie nie pieni i przenioslam sie na herbala Boze jak on boosko pachniallll ale wycofali ta serie i wprowadzili jakies nowe i nawet nie probowalam i nie kupowalam bo m isie nie spodobal oze nie produkuja tego co ja uzywalam haha wiec wrocilam znowu do tej odzywki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×