Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

mi ta z elseve nie podchodzi coś :O czasami tylko kupuje i robie sobie kurację taką: http://cokupic.pl/i/c_big135371.jpg albo http://pic.skapiec.pl/sc1/378212b1.jpg ale ona faktycznie obciąża włosy i sie szybko przetłuszczają...ale miękkie sa po tym bajecznie :) a na przetłuszczające włosy chce kupić i wypróbowac STRAY SZAMPON TAKI ZWYKŁY Z POKRZYWY :) zobaczymy jak sie spisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłyście kiedyś jakies domowe maseczki na włosy?? typu żółtko jajka itp.? bo ja nigdy... a jak tak, to jakie rezultaty?? warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maseczek takich nie robiłam nigdy.. jedyne co robiłam to kiedyś już po umyciu włosów i spłukaniu szamponu ostatni raz polałam włosy wodą z sokiem z cytryny i się ładnie błyszczały :) później tego już nie robiłam bo po prostu mi się nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami robię sok z cytryny bo po nim mam zdrowe włoski :) ja nie uzywam maseczek bo cholernie sie przetluszczja ale Iri ty musisz wypróbować odzywke ale nie maseczki loreal, ta odzywka nie przetłuszzca włosow wlasnie,no ale to zalezy jakie kto ma wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam kiedys maseczkę z żółtka. Ale tylko raz czy dwa razy więc trudno mi powiedzieć czy coś mi pomogło. Na pewno sie to g... ciężko zmywa z włosów. masakra normalnie. Ale ja jednak mam zaufanie do takich domowych sposobów. Mi sie wydaje że to jest zdrowsze od tych wszystkich hemikaliów. I dobre jest żarcie skrzypu. I na włosy i na paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna wpadne do lasu i będę żarła skrzyp zazarcie :D he he he zaruje... fajnie to zabrzmiało "żarcie skrzypu" :D Impri no te maseczki z elseve bardzo zmiękczają włoski, sa cudnie miłe, ale nie to,z e przetłuszczają...tylko włosy na drugi dzien sie nadaja na nowo do mycia :o sama maska nie przetłuszcza, tylko obciąża troszke...ale to chyba porównywalnie co te odzywki spłukiwane...to chyab w środku bardzo podobny skład ;) teraz jak mam krótkie to mi obciązanie już w ogóle nie po drodze bo jak krótkie i oklapnięte to klapa!!! jak miałam długie i mi oklapły to w kite związałam i luzik ;) kita fajna rzecz!!!!!! ale tez nie wszystkim pasuje :o mnie pasowała ...ale teraz to sobie najwyżej moge palemkę na czubku zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho oglądam sobie zdjęcia Irrenki. Alez ta nasza Irrenka jest piekna :) faktycznie jak masz krótsze włosy to młodziej wyglądasz :) A co do koloru, to mi sie podobał jak Ci rudy prześwitywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto zboczuchy?? Zapomniałam Wam się pochwalić, że kupiłam sobie sukienke na Weselicho kuzyna :D i od razu na studniówkę bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja eksperymentowalam z jajkiem i powierdzam cholernie ciezko sie zmywa :) cytryna tez plukalam :)ale to raz na ruski rok :P ale tez jest podobno dobra na przetluszczajace sie wloski :) i nadaje blasku :) jednak mi kawalki cytryny we włosy powpadaly i musialam wyczesywac :P wiem ze moglam przez sitko sok przelac aleeee... len to leń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze włosy płukałam wodą z octem :D wtedy się błyszczały i żadne robactwo mi we włosy nie wchodziło i też mniej włosów wypadało :P Już wysyłam Hope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia najbardziej podoba mi się kolor z pod końca czerwca i faktycznie dłuższe włoski bardziej do Ciebie pasują, ale w tych nie jest Ci źle, ale w dłuższych lepiej :P hehe ale zmąciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope>> ja go nie testuje:P ja tylko marke użyczam:D:P:P a tak swoja droge to jaki żel??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badboys
Unimil do masturbacji jest dobry ten żel???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coletteeeeee
Wyśle mi ktoś tą książkę Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia jaka ty jestes piękna. ja tez chciałabym tak wyglądać. nie dziwie sie ze faceci się za toba oglądają... ja tez bym sie obejrzała. ja tez chce byc taka ładna😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie:-D Kurde nawet nie miałam kiedy tego przeczytac:-o wczoraj mialam zakręcony dzien:) irrenka widzialam Twoja tabelke ze zmianami i powiem tak: uważam,że w dłuższych wyglądasz młodziej tzn,.bardziej dziewczęco,a w tych co teraz masz poważniej;)ale ja tez tak mam -jak mialam krotkie to bylam powazna....a w dluzszych młodziej:) a co do kolorku to podoba mi sie taki jak mialas pod koniec czerwca i ten co masz teraz:)ogólnie to jasne musisz miec włosy,bo masz duze niebieskie oczy........a ciemne włosy beda Cię postarzały!!!Sprawdzone na kilku przypadkach;)takze ja bym na Twoim miejscu zapuszczala,ale nie farbowala na ciemny.......to moje zdanie:-P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Helcia ja też chce sukienke zobaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Helcia ja jak już to pisałam, ze kiedyś sie za mną ogladali :P teraz to już sie utyło itd zapuściłam sie troche :o ...no masz racje ja długie miałam zawsze i obcinanie na krócej zrobiłam poraz drugi w zyciu i wiem, ze takie mi nie pasuja jednak :( ale kit, włosy nie rece...odrosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri Ty zbereźnicoooo :P fajne chłopaki :) ale jak sie tak po pupciach trzaskają to chyba geje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy teraz nawet jak zapuszcze to nie bedą takie jasne jak na tej ostatniej fotce, bo mi zaczyna już naturalny odrastać i ten natural jest o jakieś 3 tony ciemniejszy od tego co widać w tej chwili :) więc jakies farbowanie będzie w końcu konieczne albo podcinanie z ostrym cieniowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wiecie co ,chyba faktycznie w ciemnych włosach mi lepiej ale ja probuje zrobić taki kolorek złotego blondu ,ale boje sie ze nie wyjdzie u fryzka:O iri oni geje:P a po czym to zobaczyłaś, moim zdaniem wyglupiaja sie , ale geje:P hmmm ale czworokącik byłby fajny:Dhahahahah zaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×