Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no ja maialam robocizny eh:O ale pogoda psuje ten humor na siłę ..wiec iri nie dziwie sie tej twojej kumpeli zaraz wychodze z pracy jeszcze jade po wyniki...jak mi sie nie chce grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa.pantera
Ja tez z checia poczytalabym te ksiazki:) z gory dziekuje:) ciekawa.pantera@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju co sie dzis dzieje że nikogo nie ma :( Helcia jak sie zjawisz to mi wyslij jaką masz sukienkę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja juz pisałam, że tu nie o to nawet chodzi, ze ja nie przepadam, ale mój mąż by tego niestrawił :o dlatego zadko takie filmy mam okazje ogladac ;) Impri odpisałam :D fryzurka super! a kolor -hm... pomysl jeszcze nad nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije piwko sobie...bo tata sie ze mną podzielił ;) i tak sobie mysle, ze zajście w ciąże to nie jest taka prosta sprawa kurdeeee i że nie moge za duzo o tym mysleć...tylko sie nastawiam na przyjemność!! ...ale trzymajcie kciuki, bo ja bardzo chce żeby w tym rku sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taddam skończyłam:D 6 stron mi zajęło:D teraz to przepisac i gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia ja tez za Jolie nie przepadam boże ja jej wręcz niecierpie!! a film PS Kocham Cię bossski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle optymizmu się najadłam przez te ponad pół roku i teraz juz jesień się zaczyna i dupa jasna :o 😠 Znowuuu depresja mnie jakaś łapie.... Nienawidze tego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia no nie wygłupiaj sie z depresją ;P juz wystarczy, że mamy jedną sexy depresyjną nooo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki chyba dzisiaj kiepski dzien...że ani rozmowa sie nie klei i samopoczucie u wiekszości kiepskie :o mam nadzieje,ze jutro lepiej będzie!!!!!!! buziaczki kochane zołzolki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka no właśnie :o Staram się jak moge a tu taki ponury nastój że głowa mała...:o a z takich błachych powodów że nie wiem normalnie smiać mi się z nich chce, a jednak nie umiem.. :o A wszyscy dookoła same problemy mają i nie mam czasu nawet na sibie uwagi zwrócić, nie żebym narzekała, ale wkurza mnie mój nastrój, na pewno przez to bedę się ze wszystkimi kłocić, bo nikt nie wytrzyma tego napięcia.. :o 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia to moze zrób cos dla siebie to na pewno humor choc troche poprawi ;) wex gorącą kapiel, pomaluj pazurki, kup sobie coś ...cos z czego bedzie jakaś przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka wypraszam sobie:-P Ja nie mam codziennie depresji:-P Tylko czasami...zależy od dnia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dobry artykuł :) podobnie jak w książce jest dużo prawdy hehe.. sexy a Ty kochana walcz z tą 'depresją co kilku dniową' :P fajna jesteś dziewczyna nie masz co się dołować :) wiadomo że czasem przyjdzie taki dzień i się łapie doła ale chyba każdy tak ma niestety.. :( a jakiegoś fajnego pana na pewno w końcu poznasz, tak samo samotna , impressive i.. ja :D ( wszystkie które nie mają ;) ) w końcu takie złe nie jesteśmy nie? :classic_cool: ;) dobranoc 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×