Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość madziik
dziekuje kobietki ;) zobaczymy co sie zmieni jak to przeczytam ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonka Mimonka 26
sexy lady :) a myślisz ze skąd tak jest :D nie raz dostało się po dupie do faceta :P hej Hope :) Ja tu nowa jestem :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka domslilam sie :D ale zapraszamy zapraszamy :D Im więcej silnych babek tym lepiej nie ? :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dzieki laseczki:-P ciekawe jak mi pojdzie dzis nauka jak wroce z pracy...cos czuje ze cienko :-O ale dziekuje za wsparcie i moze wroce po obornie do NASZEGO PRZEWODNIKA ZOŁZOWATOŚCI raz jeszcze :-P jesli przezyje.....:-O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonka Mimonka 26
No pewnie!!! oby wiecej takich babek :) sexy lady tez w koncu się nawróci :)!!!ja tam trzymam kciuki! a właśnie. Babeczki... hehe ale jestem ciekawa jak odpisze ten moj kolega :P aaaa jeden na tym teście już odpadł :P ciekawe czy drugi raz tez tak zadziala, czy wygram tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka mała prośba do dziewczyn które piszą pod pomarańczowymi nickami aby się zaczerniły , by potem jakis podszywów nie było itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy Lady trzymaj sie !!!! i pamiętasz co jest teraz najwazniejsze obrona ! będzie dobrze 🌼 :) Dragonk Mimonka zadziałą na tym właściwym modelu :) hehe :) Ja to jestem w staly mzwiazku i własnie jakoś rok temu się uczyłam dopeiro wielu zachowań itd. bo mi facet wszedł na głowe i musiałam działać by to zmienić :P Cięzko było ale z czasem efekty były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym na poczatku ziazku ta ksiazke miala to kurde mysle ze byloby lpiej i tyle łez by nie poleciało i moich nerwow :P no aleeee lepiej późno niż wcaaale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje Hope!!!! na tym właściwym modelu, a nawet nie musi byc ten właściwy (bo pewnie niejden jeszcze bedzie, prawdopodobnie)-ale tym mądrym modelu...ech...no ja jużą jakiś czas sama, ale z wyboru, bo nie chce na siłę pchać się w coś gdzie nie widzę szans, albo gdzie nie chce ich widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystki dziewczyny i pozdrawiam. A tak na marginesie to za szybko piszecie nie nadążam z czytaniem hehe. Mam do was pytanie ,tym co pomogła ta ksiązka,czy wy juz nie jestescie zazdrosne o swoich partnerów,ale tak szczerze. Aha i świetny ten napis\" Jeśli masz męża a on jest niewierny, szoruj mu ptaka papierem ściernym.\"He he jak wchodze na forum to mam doła a tylko wejde na wasz temat i przeczytam ta stopke to odrazu sie śmieje jak głupia do sera.Dziekuje wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tą książkę, ale jakoś nie mogę doczytać do końca :P Zacięłam się mniej więcej przy 50 str. I koniec:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja książke \"połknęłam\" szybko, dobrze sie ją czyta jesli mam byc absolutnie szczera, to moja zazdrość po przeczytaniu zołzy (3 razy czytałam) sie mocno zredukowała. Owszem jestem jeszcze czasem zazdrosna, ale to kontroluje i nie jest to zazdrość powodująca awantury i płacz, a raczej śmiech lub krótkotrwałe dąsy na zarty... wygląda to zuuupełnie inaczej. Czasem poprostu zaciskam usta i daje sobie 5 min a wtedy rozumiem, ze moja kąśliwa uwaga na jakis temat byłaby typową babską chamską zagrywką zazdośnicy i daje spokój. bo kurde same czasem spójrzcie na swoje zachowanie i spróbujcie się znależć w sytuacji tego faceta, kurde chora jakaś ta baba sobie mysli. Takie zachowania są męczące jak są przesadzone. Poza tym umiem dbać o siebie :-) a czasem po prostu w odwecie robie cos żeby on był troszke zazdrosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy lady jak bedzie Ci źle, to odstaw nauke na 10 min i do nas zaglądaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha oczyyywiście , że jestem ale nie przesadnie :D Zresztą mojemu panu się to podoba :P Tak Jak pisze Irrenka teraz to czasami obracam w żart :P ale nie robie jakiś chorych awantur :) Tak jak w książce napisane , że gdy okazujemy zazdrość to znaczy , że czujemy konkurencje w owej pani :D wieć odrazu mi zapala siężarówa \"nie rób scen on Ciebie kocha a taka konkurencja to żadna ;]\" :D no chyba zę są panie co tak przesadnie kleją się do zajętych facetów :O ale to wtedy inaczej sie zn imi rozmawia hehe :P Ps. ja nerwus jestem ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mi właśnie w domu powiedzieli: \"ale Ty Zeeełza jesteś\" hah :D a no jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczypta zazdrości jest potrzebna w związku, ale jej nadmiar powoduje że związek na tym cierpi... przede wszystkim kobiety muszą szanować same siebie, a nie wariując gdy facet się nie odzywa, nie drząc dziabary jak coś zrobi nie tak, powoduje że my zyskujemy klasę, a ich zatyka i są w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dziewczyny ale żeście sie rozpsiały :P:D juz dawno tegu u nas nie widziałam:D musze nadgonić spooooooro stron:):D Jak juz wszystko przeczytam to napisze :) Szał pepka normalnie ulalala :D:D:D haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szał czego ? ahahha :D Helcia nie udźwignę tego o piszesz heheh :D ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
dowiedziałm sie etz o tej ksiazce i mam prosbe o przesłanei mi e-booka na slodka2@vp.pl bardzo prosze.Co prawda nei byłąm w zadnuym zwiakzu jeszcze ale moze tam znajde jakies ciekawsotki mogace sie przydac w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza z odzysku
Witam dawno mnie nie bylo na podobnym topiku ale widze ze jest ten - pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta👄 no no to żeście zaszalały no normalnie ten szał pępka:P U mnie z tą zazdrością to tak jak u Hope i irrenki> potrafię to kontrolowac i w razie czego obracam ta moją małą zazdrosc w żart i wszystko gra:) Czasami zastanawiam sie czy okazac ta zazdrośc czy nie ale przeważnie to sie opanowuje bo po co robic sceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope>> nasz nauczyciel tak mówi>> np. jak ktoś się czyms "podnieca" jak np. kiedys dziewczyny miały hopla na punkcie tokio hotel czy czegos innego to on mówi " Szał pępka normalnie" ha ha ha :D:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIĄZKI do pobrania są na stronie 5 topiku !!!!! ja wklejałam linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko!!!! ja to nie udźwignę tego że już tak dużo stron....szał dzikich ciał normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope- najlepszą zemstą jest przebaczenie dlatego jak dla mnie dobrze robisz :D:D:D hehehe bo tez tak robie:D:D sexy lady- posłuchaj rad irrenki i hope:) Jak dla mnie on nie jest Ciebie Wart sam nie wie czego chce i tyle. No i książeczke jeszcze raz przeczytaj Wiem że ostra z Ciebie Zołza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×