Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

sexy 🌻🌻🌻 :) mi wysiłek zawsze humor poprawia, albo jak jestem zła to się wyładuje i jakoś przechodzi powoli ;) dlatego rowerek stacjonarny u mnie w domku jest niezbędny.. bo jak jestem zła to wole się nie pokazywać w publicznych miejscach np. na aerobiku dla dobra niewinnych ludzi ;) żartuje oczywiście aż taka zła nie jestem ale wole wtedy się wyżyć w samotności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no avanti mam ;P a te różowe sa bardzo ładne :) sexy zrobie to dla ciebie i posłucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuuuchyyy :D ja lubie sobie pod kolor dobierac typu zolte kolczyki, zolte buty bluzka z akcentem żółtego :D albo kolczyki , pasek , burty w jednym kolorz:P :D ubierać lubie sie roznie , na sportowo adidasy, czy obcasy , dżinsy ukochane :D lubie kolorowe buty :D zielone , różowe(chociaz nie przepadam za tym kolorem ale mam sporo rzeczy w jego odcieniu :D ) żółte, fioletowe , czerwone :D i oczywiscie standardowo czerń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sexyyy bez takich numerow bo wpierdol nasteonym razem dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:D ja lubie różne style:) ale najbardziej lubie na sportowo i tak troche w stylu tuch butkow:D a w ogole to podoba mi sie styl hip-hopowy ale niestety nie mam tak ciuchow pod ten styl. uwielbiam dżinsy, czasami szersze ciuchy, a czasami ładne dopasowane zależy jaki humor mam danego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy znowu robisz błąd, mówisz "o ile będe go miała" po co to było??? trzeba było napisac...jak bede brała slub to będzie mój pierwszy taniec!!!!!!!!! i koniec kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope oooo widzisz mam tak samo :D też lubię np. żólte kolczyki żółty pasek plus żółta torebka dopasować, czy coś w tym stylu fajnie wygląda ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozostałe laski🌻 Dobra Irrenka poprawie sie:-P "Jak będę wychodziala za mąz za 2lata za tego przystojnego bruneta to tą piosenkę będę miala na pierwszy taniec":-D :-D :-D:-P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope piona heh :D sexy a co masz na oku jakiegoś bruneta ? :> przystojnego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bruneci i szatyni są smakowi :D moj ideal faceta to bylllczarne wlosyy i niebeiskie oczka... a co mam... szatyna ktoremu teraz wlosy od slonca pojasnialy do ciemnego blondu z piwnymi oczami ... jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy to obie musimy kogoś wyhaczyć :D też sobie kogoś na oko muszę znaleźć .. brunet szatyn ale blondynem też nie pogardzę bo nie jednego takiego przystojniaka już widziałam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope pewnie duzo [iwa pije i dlatego piwne;p mój men ma byc blondynem z seksim ciałkiem i dobrze wysportowanym w lozku i na rowerze:> hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja tam nigdy nie mialam jakiegos ideału co do wyglądu faceta...owszem wolalabym,aby nie bylo blondym bo ja blondynka:-P No,ale jak bedzie to płakac nie bede:)No,ale dobrze by było,aby chociaz byl wyzszy ode mnie,abym mogla szpilki nosic:-P Reszty się nie czepiam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choruje na niebieskie oczy u faceta :P już włosy mi latają :P ale oczy chce niebieskie aaaaaa :P szit będe miała pewnie takiego z piwnymi znając szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow laski-dobrze,że ja takich wymagan co do wygladu nie mam,bo bym chyba tego swojego wymarzonego nie znalazła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ideałów nie ma,ma byc facet wartościowy:) w tym wierszu cala prawda Kochaj chłopców tylko ładnych, Nie blondynów, ale czarnych, Bo blondyni bałamucą, Rozkochają i porzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×