Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impre haha no wlasnie woli wodke od piwa hehe :) Metis t chorowalam na niebieskie... krolwewskie :D a trafily mi sie piwne :D life is brutal :D no ale jak Sexy mowi :) ja tam jak ponalam mojego meza to w ogole zapomnalam o tym swoim wczesniejszym "ideale" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedno skreslalo u mnie automatycznie facetya oczywiscie poza charakterem i inteligencja jak byl jakis glupi to nie maco sobie glowy zawracac czy jakis pozer :O wzrost!! mial bcy wyzszy :P faceci w moim wzroscie cy tylko pare cm wiecej ode mnie to skresla u mnei faceta moze byc nawet Brade Pittem (ktory m isie nie podoba ale tak przenosnie) czy... tak nie wiem Zakoscielnym hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie taaak! ;) ostatnim czasem trafiłam na faceta z piwnymi oczami i szatyna i naprawdę podobał mi się bardzo w ogóle nie zwracałam uwagi na to jaki ma kolor oczu i w sumie bardziej mi się podobał od jeszcze innego chłopaka który miał te moje upragnione niebieskie oczy w które się wpatrywałam bez pamięci ;) mimo wszystko ten z piwnymi by wygrał.. tak więc takie mówienie o ideale czasem z rzeczywistością nic nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj impri mój mąż ma niebieskie :P ale on mnie po zbałamucieniu nie porzucił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wyobrażam sobie mieć faceta niższego ode mnie.. zważywszy że ja mam 160 to jeszcze na takiego nie trafiłam hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj były blondyn i jego niebieksie oczka tak sie wstydzilam na niego patrzec, ale rozbroił mnie tekstem,,pokaz oczka'' no pokaz oczka..spojrz na mnie ...nio pokaz oczka'' maskara tak sie wnim zakochalam:( pod magnolia sie pierwszy raz pocalowalismy co to bylo...takie sa uroki zauroczenia...eh...nigdywiecke niebieksich oczu:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis dobreeeeee z tymi lachonami :D he he mój małż mi chciał zagranicznego kolesia przywieź grrrrrrr ale na szczęście zawiózł go do hotelu :) koles ma 39 lat, ale podobno boski!!!!!!! jeszcze go zobacze i obcykam na imprezce hip hop cos tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA oglądam Brzydule:-D Oglądalam kolumbijska wersje i teraz polską;) Ten Mareczek grany przez Filipa Bobka to takie ciacho,że koniec....o właśnie taki Bobek to mój ideał wyglądy faceta;)Nie mus byc wysolarowany,ani nic...ale taki ciemny z lekkim zarościkiem:-P Można byc z takim pójść na koniec świata!!!:-D:-D I jakies romantico przeżyc:-P A poza tym to lubię Violkę graną przez Sochę;)Asiorka taka,że koniec...Tytułowej Uli zazdroszcze tylko tego,że może sie z Bobkiem całować:-o :-P Czy któraś z WAS ogląda Ulę-Brzydulę????:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka dobry bucik :D :D :D Sexy ja czasami obejrze :D Socha dobrze gra :D barwna postac i przebojowa :D ja kiedys ogladalam brzudule ale to byla pierwsza wersja tez na tvnie serial lecial "eko-moda" byla cy cos takiego jeszcze pamietam hehe ale to mloda jak nei wiem bylam :P i mialo to z 160 odcinkow :P aten Bobek... przesadzone nazwisko ma , ale przystojny facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy eco-moda to sie ten nazywal zaklad:P ale tutuł te brzudula serialu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja jaaaaa oglądam :D ale nei zawsze ;) w sumie tak sporadycznie ;) ale też mi się podoba to ciacho, jest taki mmmmmmm męski :D a socha to agentka jest mozna z niej pośmiać :P czasem jak wyjedzie z testem to łoooo rety ;p podobało mi się jak do tej swojej przyjaciułeczki wyjechała " Paula no jak możesz .. ja tu do Ciebie z sercem na .. widelcu" hehe :P czwóreczka a te butki sexy sexy sexy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×