Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

myślicie ze te z klamerkami ok? :classic_cool: no wlasnie tak ze 3 dni je ogladam i myyyysleeee.... jeszcze torebki musze poszukac jakiejs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje mają niebieskie oczka :> jej to już jakiś fetysz z mojej strony hehe ;) ani jednym ani drugim bym w każdym razie nie pogardziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej gral w Teatrze Polskim w Poznaniu-kuźwa no,ale mialam blisko,a teraz go wywiało do Warszawy😭 buuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.no to teraz musze znalezc ladna torebke, no i chyba trzeba szukac czarna lub szarą. Ej, powiedzcie mi, jak gdzieś jedziecie, np.na 2 dni, to do czego się pakujecie? bierzecie walizke czy upychacie w torebce xxl ;) A ten Bobek faktycznie ciachowaty :) niezła sztuka mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri dla mnie moze byc-nie zalezy mi aby byl umięśniony:-P I tak mysle,że on jest niezły w te klocki......:-D Metsi niom;)Ale moj brat wlasnie jest troszeczke niższy....i nie taki chudy,ale poodbny no i zachowanie to juz w ogóle;)elegancik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy fajnie :P może się wymienimy :> tez mam brata .. a nawet dwóch :D heh zartuje oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka co do wyjazdu to zalezy gdie:P bo jak jade np. do chlopaka to w torebke upycham :P mu daje w reklamowce ubrania prostownice:P szaampony itd :) no a jak gdzies , gdzie spim yw hotelu to walizka raczej :P przciez nie musi byc wypchana nieee :D co do torebki mi sie najbardziej do butow spodobala ta http://www.allegro.pl/item740733318_labellau_klasyczna_duza_torebka_szara_nowosc.html no i ta nawet nawet http://www.allegro.pl/item744055583_accessories_szara_torebka_z_kwiatem_miesci_a4.html :) Metis i Sexy wymiane zrobcie hehe :D :D :D Impre hmm nie podoba m isie facet ale ja to wybredna taka jestem ze szkoda gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski będę solidarna z drugą blondii i tez mykam do spanka;)Może mi sie przysni jakis książe:-D :-P Dobranoc!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrzuciłabym każde ciacho, które ma powyżej 175 cm wzrostu heeh no, żebym na obcasach była ciut mniejsza od niego :P No jaja z tymi torebkami, tak, ta ostatnia ladna, ale szarej nie ma :( Muszę się jakoś ubrac na jesien zeby człowieka przypominac hihi chyba wlacze sobie jakis filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak wcześnie nie zasneła.. chyba że bym była pare dni bez snu :D ale dobranoc wszystkim ktore poszły 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×