Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hihi to po tacie mam.. ;p ale powiem wam ze czasem fajnie być takim nocnym markiem :P np. na imprezach szybko się śpiąca nie robie albo moge się pouczyć na jakiegoś kolosa na studiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zasypiam przeważnie koło 00 . Chociaz ostatnio mialam taki ores ze o 20 padalam na pysk a po 21 szlam spac nawet juz wkrecalam slbie ze moze w ciazy jestem bo szlam do prayc bylo ok ap otem z kazdagodzina coraz bardziej zmeczona bylam :P a teraz juz wrocil odo normy :P chłop mi dalej narzeka, bo on 22 i "mysio gasimy telewizorek i idziemy spac" a ja zawsze "jeeszcze chwila" :D no taka dluzsza i w efeki on zasypa a jajeszcze ogladam tv, bo nie zasne jak chociaz chwile nie poogladam telewizji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope hehe to też nocny marek jesteś :P ja czasem zasne przed północą ale to tak mniej więcej pod koniec tygodnia jak jestem niewyspana po wczesnym wstawaniu na uczelnie ;) a ja tak sobie lubie dłuuuuuuuugo pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłuugi sen to jest to :D z tym ze ja jak na zlosc kiedy musze wczesnie wstac to bym spala i spala... a kiedy moge pospac to budze sie rano i nie moge zasnac juz i wstaje po 8 :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka chyba poszla film ogladac hehe :D ja wczoraj Obsesje ogladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam.. ciekawy jakiś? w tv leciał czy na komputerze ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ciekawy.. sredniaczek :) myslalam ze bedzie lepszy:) sporo niedocieagniec... a zapowiadal sie dosc dobrze... troche spartaczyli robote pod koniec :P ja to ychwalam film Uprowadzona ogladalam go 3 razy :)kocham takie filmy :D :D :D akcjaaa :D napiecieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja to w ogóle z filmami na czasie nie jestem :P jak cos fajnego w tv leci to oglądne ale ściągać bym nawet nie wiedziała od czego zacząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie denerwuja reklamy w tv... polsat jak pierdyknie reklame na 20 minu to odechciewa sie ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dokładnie.. to jest masakra na tej przerwie można zjeść kolację i wskoczyć pod prysznic i przy okazji zapomnieć o czym był film i na czym się skończył przed przerwą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to mnie wkuuurzali ze Skazanym jak ogladlama tu 5 minut do kocna odcinka a onireklamke wlasnie na 20 minutno zajebioza napięcie spada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skazany jest zajebiaszczy :D ja sobie na kompa ściągałam i zawsze wieczorem/nocą :P wkładałam słuchawki na uszy, gasiłam światło i oglądałam pare odcinków na raz :D tak samo z lostami bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek na rondelek:-D Jaaa piję kawkę,bo taka dziś zmeczona ,że koniec:-o za długo na kafeterii siedzię po nocach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski czesc sexy ledy:P ale dzis miałam koszmarny sen, jakies robale mi sie snily we wlosach i wogole, fujjjjjjjjjjjjjjjj:P zmeczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła hm...ja nie wiem czy robactwo nie sni sie na coś dobrego :) Impri ale ciacho wczoraj wkleiłaś - usliniłam sie aż!!!!!!!!!! chyba sobie w komórke wrzuce tą fote :D czwórka ładne te szare buty!!! te czarne też spoko, ale szare są oryginalne :D jeju laski!!! małż przyjechał po mnie i pojechalismy do domu...ja wskoczyłam w pizame a tu dzwoni ten koles zagraniczny,że zaprasza nas na kolacje :o dobrze, ze makujażu nie zmyłam... mój w euforii, ze idziemy nie :) ja tak sceptycznie byłam nastawiona, ale ok... kurde jaki fajny ten koleś tzn spoko facet :) 5 razy w roku lata na taiti :o a u mnie w miescie w tym tygodniu są światowe mistrzostwa w hip-hopie i on jest jurorem ;) dziś jeszcze jeden przylatuje, mój mąż jedzie go odebrac ;) znowu... ale ja dziś nie wychodze...jestem padnięta po tym wieczorze bo w sumie nic nie jedlismy, ale wina było dużoooooooo :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko:p z krawatem ten facet jest boski:) ale Gearard jest na pierwszym miejscu:P kawka nescafe eksresso pycha! sexy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no tak troche nie najcudowniej sie czuje ;) ale facet sympatyczny...szkoda że szkop :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano :P Ok Laseczki, ja sobie zafunduje te szare ;) a torebke to jeszcze nie wiem jaką :) JA oglądałam Obsesje z 2 tyg temu ;) podobał mi się ten film, coś innego niż te co zwykle oglądam. A wczoraj włączyłam "Jagodową miłość" ale jakoś mnie nie zafascynowała i przerwałam wpół hihi Tak postanowiłam w siebie zainwestować, żeby ładnie wyglądać i może jakiś samiec się mną zachwyci :D Ale torebkę mi potrzeeebaaaa :( i muszę coś znaleźć, a powiem Wam, że ja sporo na allegro kupuję bo po jakieś fajne ciuchy musiałabym jechać do Krakowa, bo tutaj w okolicy to nic rewelacyjnego nie ma :o A do Krk znowu trzeba mieć troszkę więcej pieniędzy żeby się ubrać :) czego ja zaaawsze mam za mało ;) Kurcze, haha kocham dzieci , ale teraz właśnie mi się but do fotela przykleił :D jakiś zlepek po gumie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja podobnie mam ze jezdze do wrocka na zakupy , bo kupie taniej i zawsze cos mozna kupuic , w moim miescie to dziura... bleee guma w bucie fuj fuj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×