Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

czwóka ja wcięcia też nie mam, ramiona mam niezbyt :O a na leg magicu ćwiczyłam ostatnio i mam zakwasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh...no własnie ja wcięcie mam...tyle że troche zapuszczone :D kiedyś jak robiłam takie swoje brzuszki to normalnie mialam wcięcie, 57 cm....teraz to juz mgliste wspomnienie Nie no cholera...przyszedl czas na armagedon dla mojego tłuszczu heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i fajny ten leg magic? :> ja śmigam na rowerku stacjonarnym i robie brzuszki czasem na twisterze pokręcę się :D i wszystko by było ok gdybym była systematyczna bardziej :P ale ogólnie lubie sport bo później ciałko takie jędrne jest i na starość to też zapunktuję hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAsz rację dziewczynko :( ja to wiem, tylko nie mma motywacji sama, a daleko mam na jakies fitnessy czy cos. Musze sama sie zaprzeć i coś zacząc robić. Po rowerku, faktycznie, nogi miałam o niebo lepsze, a teraz spieprzony stoi w garazu, musze koniecznie kupic na wiosne nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie sama nie moge zmotywowac na bieżnie czy ćwiczenia wiec wole aerobic-wtedy wiem ,że musze i koniec:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pitole, musze sobie zmienic forum, na te o dietach i odchudzaniu :P Dam robie jakis nowy nick heeh np.fat lady :D :D :D tutaj macie sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka no wiesz co :D bez przesady taka laska że hoho z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha....no wiesz Ale no nic, nie bede sie uzalac nad sobą ;) teraz wyglądam jak ziemowit z tą grzywką własnej roboty ale mam nadzieję ze szybko odrosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka zr4obiłaś sobie sama grzywkę????????????????????? :o kurde nie przerażaj mnie...ja bym nigdy tego nie zrobiła... raz to uczyniłam, gdy miałam 6 lat - tak ciachnełam,z e miałam jeża :D nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!!! czwórka ja bym chciała miec twoje cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, obciełam sobie troche :P i teraz mam do brwi, wczesniej spadała mi na powieki. Wiesz, moje cycki nie są złe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem że do fryzjera nie chodze :P sama sobie podcinam końcówki, cieniuje włosy i robię grzywke na bok :classic_cool: a to dlatego że z fryzjetami mam złe wspomnienia, zawsze wychodziłam z salonu niezadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przeczytałam wczoraj książkę Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? książka chwilami rzeczywiscie zabawna ale jakos nie wyobrazam soebie jakbym miała te wszystkie zalecenia stosowac w praktyce :) Trochę za mało życiowych przykładów i porad dotyczących juz satałego związku, bo ja jestem mężatką i etap rantek mam juz za sobą. Czy znacie link do drugiej części - Dlaczego Mężczyźni Poślubiają Zołzy? Albo mogłybyście mi przesłąc ją na adres e-mail? Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do fryzjera, na farbowanie (czasem) a na cięcie zawsze... no, nie licząc mojej grzywki ;)ale mnie włosy rosną szybko więc niedługo będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka jest super Joasiu, tylko wlasnie dla kogos randkujacego :) ta nastepna tez chetnie przeczytam, jesli chodzi o wage to powiem wam ze dopoki mialam prace w ruchu to bylo super z waga itp i z figura! a teraz za biurkiem, zero ruchu... dawniej jezdzilam na rowerku,. teraz jestem za granica wiecznie tutaj pada i nie ma jak, wiec jest troszke tu i tam wiecej przy w zroscie 158 waze 57kg i tez przydaloby sie troszke zrzucic:) nie ma co narzekac. wciecie w talii u mnie jest rodzinne ladnie to wyglada ale problemowe tez jest jak trzeba zakupic spodnie lub sodniczke bo 70% odstaje w pasie i nawet pasek nie pomaga a reszte przewaznaie trzeba zwezac... wiec to to takie super z kolei tez nie jest, mam w biodrach 95 i 63 w pasie wiec to ponad 30cm roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zamiar kupic ale za drogie:O ta druga wersja ksiazki nie jest jeszcze dostepna na necie narzie do kupienia w ksiegarni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja tez męzatka i stosuje czasem niektóre te rzeczy :P bo działają :D a tak jak Impri pisze ta o poslubianiu jest niedostepna elektonicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja miałam kiedyś Inneov w tabletkach na cellulit :P ale na pewno ten na włosy, skóre i paznokcie lepiej działa... jesli wiesz co mam na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm....a co możecie poradzić na to dziadostwo? cellulit? jakiś dobry balsam ujędrniający skórę...i cos dzięki czemu moglabym to ch.ujostwo zmniejszyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×