Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Oj to ja chyba jestem uzależniona, bo w tym miesiacu planuje kupic 3 rzeczy na allegro ;) i to z ciuchów. No ale jak sie widzi w sklepie same szmaty, bo inaczej tego nazwac nie mozna..to tak sie robi ;) OD 2 mies.bezskutecznie poszukuję, eleganckiej, czarnej bluzki, z jakiegoś materiału hmm...nie bawełniana, nie satynowa! hehe elegancką, na guziczki, żeby założyć do spódnicy. I nie mogę takiej znaleźć, ale jest jeszcze nadzieja, bo kupiłam sobie ładną w N.Sączu, tyle że białą, wszyscy ją chwalą i może znajdę u tej pani coś podobnego tyle ze w czarnym kolorze. No nic, podwijam kiece i lece...po jakiegoś mopa i odkurzacz ;) wish me luck :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja też poluje na elegancką czarna bluzke, ale nie koniecznie na guziki... ;) Impri no ja tez sobie mówię stop, bo bym zbankrutowała! a jak mój małż widzi paczkę od listonosza czy kuriera to go krew zalewa ha ha ha ha ha ha od razu pyta ile kasy wydałam i an co :P ale ja go umiem udobruchac ;) czasem sam nie wie kiedy sie zgadza na moje zakupy a czasem sam mi na nie daje :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie Ircia to sie juz nawet listonosz smieje :P zwłaszcza jak paczki nie ma hihi Też nie musi byc koniecznie na guziki ta bluzka, ale nawet jakby bylo parę u gory to nie byloby źle....mam już ją w wyobraźni ;) ale nie mogę jej znaleźć Może kiedyś mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio se kupiła sweterek na guziczki za 59,00 zl w Cubusie jest taki cieplutki:) ja tylko z bawełny kupuje , bo sa dla mojej skóry wrazliwej bezpieczne, za to uczulona na wełne jestem, z satyny nienawidze ale z jedwabiu jak najbardziej mam taka ładna zółta bomba:) niecierpie koszulek rozciagajacych jak guma chyba on e sa z wiskozy bleee...takie sa w tych zwykłych stoiskach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaalooo Kochanee :D ja teraz sciagnelam sobie Ps. I Love you Impre wychwalalas wiec postanowilam zobaczyc :D i Samota potwierdzila ze fajny film :D(op ile dobrze pamietam) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja mam roz. M i często tak mam, zę jak mi sie coś spodoba to jest to S-ka grrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale s-ke tez kiedys nosiłam ;) kurde teraz waże 63kg a kiedys 57 wazyłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej :) ja to różnie nosze raz xs raz s czasm nawet m zależy jak leży heh :P irrenka a ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri a czemu ty tak przytyłas:P na aerobik biegiem;) no ja mam xs albo s, bo chudiznka ze mnie ,a ia tak nie tyje ani nie chudne mam taka przemiane materii , ale sylwetke mam ekstra teraz po rowerku i aerobiku i biezni:P:P i o to chodzi anie zapijav sie herbatkami odchudzajacymi , dlatego ja zamiast na wczasach pic zwykla kawe piłam dietetyczna i cool:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piona Hope :D Tylko ja jestem niskaa :P nie obraziła bym się jak by mi sie z 2/3 kg waga zmniejszyła :P miała bym ładne okrągłe 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis 168 wzrostu mam :o nie mam czasu na aerobik :P niestety 3 lata siedzacej pracy robia swoje i tabsy hormonalne też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala przytyc :) jem masee kalorycznych rzeczy : kocham sie w kebabie, chinszczyźnie , pizzy , szaszlyku i tak nie tyje :) obiadki domowe tez lubie :D w szczegolnosci goląąbkii mmm ❤️ moge jesc na noc opychac sie caly dzien a i tak nie przytyje... :O przemiana materii robie swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jest dobrze, bo w marcu wazyłam 67 jak to zobaczyłam na wadze to sie załamałam :( jeszcze nigdy tak duzo nie ważyłam...czułam sie jak słoń!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to dobrze sie czuje teraz w swoim ciele...chciałabym owszem ze 3-4 kg zrzucić, ale nie jest to dla mnie konieczne, tylko chce troche nad brzuszkiem popracować, zeby go bardziej umięśnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to tylko pozazdrościć :P ;) irrenka schudłaś te 4 kg. więc nie jest źle przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis najlepsze jest to, ze nawet nie wiem kiedy schudłam te 4 kg :D he he he he tak jest najlepiej, bo powoli, bez żadnych katuszy i sie zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja sie tez objadam fast foodami i pizza (moje ulubione,mniamuśne;) ) i nic zadnej hustawki wagi, poza zimą kiedy to sie siedzi za duzo ale jak od czasu do czasu na aerobik czy na bieznie sie pojdzie jest ok ja mam 164 wzrostu i waze 52 kilo:D jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri gdzie Ty widzisz te rozmiary XL ;) Bo ja znowu widze same s-ki i m-ki :D Ale mam taki jeden sklep ulubiony gdzie sa rozmiary od 36 do 50. uwielbiam tam chodzić bo wiem ze rozmirem zawsze cos znajde dla siebie. krojem i wzorem już niekoniecznie, ale coś tam sie zawsze trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no to super :D tak najlepiej ja bym nie mogla na żadną diete przejść.. kurcze nie mam silnej woli :O ewentualnie mogę coś ograniczać albo zmieniać na inny substytut np. zamiast cukru do kawy daje słodzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja sobie nic nie odmawiam...tylko wieczornego objadania nie ma,,,,tzn żadnych już pizzy, kebabów, spaghetti itp na wieczór :d to wszystko...wiem,z ę jakbym pogniewała sie na słodycze to jeszcze bym schudła, ale kurde nie umiem życ bez mojej przyjaciółki czekolady :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie tutaj nie wypowiadam najlepiej w tym temacie, rozmiarów, bo ja 38-40 zakładam, nie mam wielkich piersi a zawsze mi te cyce wszystkie bluzki rozpychają :( Nie wyobrażam sobie siebie w rozmiarze S, będę błogosławic los kiedy będę wchodzić w 38 i tyle mi wystarczy :) no, ale u mnie problemem są boczki, to rodzinne, taki tłuszczyk dookola brzuszka, i jak z tym sobie poradzę to będzie dobrze, bo ja uważam, że żeby sylwetka wyglądała szczupło potrzebne jest :wcięcie w talii, szczupłe ramiona i zwarta dupencja :) i ta zwarta dupencja po tym pieprzonym jeg magicu by byla, tylko leń ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×