Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

witam:) Hope mam prośbe jeżeli masz jeszcze tą książkę co w tytule topiku to bardzo proszę o przesłanie. Bo czytałam was z początku wątku ale musze przyznać że sporo się tego nazbierało i nie przebrnełam przez wszystko:) Byłabym niezmiernie wdzięczna może poprwi ona relacje w moim związku:) pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope sa dwa wyjścia - nie wracac i olac babe albo wrócic i na luzaka sobie popracować...bez stresu mysląc tylko o tym, zeby wypłate dostać za to :) w końcu o to chodzi tak?? a podejść na luzie totalnie a w między czasie i tak rozglądac sie za czymś nowym... czwórka a mocno Cie boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz socjologiem jestem :)a teraz zaczna sie studia na kierunku zarzadzanie i chyba sie zdecyduje sie na fakultet rachunkowowsci by uzyskac certyfikat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziękuje za odpowiedz i przepraszam że wciełam się w rw rozmowe. poszukam jej gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, to możemy kiedys o stosunkach pogadac bo ja mam z tego nawet dyplom :P Impri, no0 drogo troche dlatego ja zamowilam wiecej tych probek, choc na chybil trafil hihi Iri, no troche boli, raczej kłuje, lewy. Poczekam co będzie...bo jak mnie ta doktorka przy pierwszej wizycie postraszyla endometriozą to aż sie boje :( Jakbym sie o czyms takim dowiedziała to od razu kazałabym sobie dziecko zrobic. Póki co nie mam takich czarnych mysli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jak kłuje to chyba nic złego koachanie, ale jak ja miałam torbiel to mnie tez kuło, ale dosyc mocno, tak jakby uwierało wręcz... a najbardziej przy siusianiu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to wtedy mnie nie boli :) tak raz na pare dni kłujnie Ale jak to badają, usg czy jakoś inaczej? inwazyjnie? Ty Iri co nie co wiesz w tym temacie to bede wdzieczna za wiadomosc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka, a moze Ty w ciązy jestes co??:-P te 8 miesiecy to moze wcale sie nie tyczą wesela kolezanki tylko narodzin dzidzi?????:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam wyslac:phihi przydalyby sie studia na kierunku ,,stosunki męsko-damske';) czwórka postraszyla cie ebdometriozą uuu..lepiej zrobic badania,ale bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre, Sexy i Irrenka dzieki za odpowiedź :) 👄 i ze chcialo wamsie to czytac hehe :D Czwórka a no możemy o stosunkach podyskutować... nie tylko tych międzynarodowych hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulam sie zakochana po tym swiecie....od 9 lat.i nie wiem czy milosc zwyciezyla ,ale jeste nam dobrze ze soba...mam wrazenie ,ze znamy sie niedlugo ,ze ciagle to jest tak nowe uczucie....a z drugiej strony znamy sie jak przyslowiowe dwa lyse konie...bylo ciezko ,powiedzialam sobie w ktoryms momencie...jesli trafil mi sie cud milosci to po prostu bede kochac...nie wiem co to jest...dzwonimy do siebie z pracy ,potem w domu witamy sie jakbysmy sie odnalezli po jakims kataklizmie...Stasznie mi zalezy ,zeby mu obiad smakowal:)::):)on usmiecha sie widzac moje starania,podoba mu sie...w lozku......ja nie wiem...czasem mi wstyd,ze tak szybko koncze;):)on sie ze mnie smieje....czasem bym chciala dluzej,a nie moge.:):):):):).u nas nie ma czasu na gre wstepna...nasze zycie codzienne jest jak gra wstepna...oczywiscie mamy swoje za uszami...ale wiecie co traktujemy siebie z zyczliwoscia...nauczylismy sie ostrzegac jesli ktores z nas idzie troche za daleko....Ciesze sie tym co mam nie zapominajac o rzeczywistosci...moge powiedziec ,ze jest normalnie-tzn jestem normalnie szczesliwa...nie wiem czy jestem zolza:):):)nie sadze:):):):):) uwielbiam kwiaty..trudno sie doczekac czasem od ukochanego takowych wiec kupuje sobie sama mowiac kochanie kupilam sobie kwiaty od ciebie-na scianie masz wszytskie wypisane wazne dni,kiedy kwiaty mozesz mi kupowac...-on tak patrzy na kartke i pyta kochanie a co jest jutro bo jakos mi umknelo a ja na to kochanie.....jutro jest sroda i kolejny dzien ze mna:):):):)aha na to moje szcescie odpowiada..i kupuje te kwiaty- moze to malo spontaniczne ale czy to wazne??:):):)caluje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziopki, ta endometrioza postraszyla kiedy ja jeszcze siedzialam z majtami na dupsku.... i powiedzialam tylko ze mnie brzuch przy okresie boli a ona od razu oo tym ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny za zainteresowanie :) A dla Ciebie irrenka wielki buziak :* to biorę się do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j-oa-sia gratuluje poukładanego zycia :) oby wszystkie sobie tak poukładały...ale wiadomo,z e w rzeczywistości nie jest cały czas tak kolorowo :P ja tez jestem szczesliwa w małżenstwie, dobrze nam w łóżku, dogadujemy sie w sprawach domowych i zawodowych...ale są dni kiedy nerwy puszczają i sie troche popstykamy -normalka :P czwórka nastraszyła Cię baba...a mnie tez przy okresie brzuch boli :P chyba wiekszośc kobiet odczuwa te dokuczliwe skurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×