Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impri na pewno bedziesz miala pracę:)Nie martw sie na zapas:) Do mnie wczoraj ktos dzownil jak sie juz położylam do łózka:-o Wyciszam tel.na noc,ale się swiecil więc wstalam...jakis zastrzezony:-o Odbieram mówie halo...a tam cisza... wiec ja znowu halo...a tam cisza i ktos sie rozłączyl:-D Chyba ktos bardzoooo pragnął usłyszec mój głos:-D :-P a potem mnie komar wkurzal i nie moglam go dopaść,więc niewyspana znowu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez czasem dostaje głuche telefony ale ja podejrzewam ze to sprawka mojego byłego,bo znim juz nie utrzymuje kontaktów ,postanowiłam sie juz do niego nie odzywac .. zaczeły sie różne numery telefonów mi sie ukazywac, jedna raz jakas klientka do mnie dzwoniła odpowiadajac ,, czesc mała'' i sie rozłączyła ...dawno zes rok nie było czegos takiego, wiec ktos sie mnie czepia,ale w dupie to mam ...mam ochote zmienic numer telefonu wlasnie konczy mi sie umowa w wgrudniu i cche zminic numer ale nie jest za dobrze zmieniac bo ma sie kontatkty i trzeba informowac pozniej o jego zmianie wiec bezsensu ale chlera mam dane mojego tatuska i chce zmienic na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy fajną masz stopkę :) Dzisiaj słońce wchodzi do mojego znaku, mam więc nadzieję że czeka mnie ciekawy miesiąc. To niby tylko jakieś tam horoskopy, ale coś w tym jest ze ja tak lubię wrzesień :) takie ostatnie podrygi zadowolenia przed jesienną depresją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Dzisiaj wstałam póóóóźno....bo przed 9tą. Wczoraj siedzialam do późna w nocy Ale gorsza sprawa bo od paru dni momentami trochę boli mnie (chyba) jajnik. To akurat w takim miejscu gdzie chyba nic innego nie ma. A do doktorki dam radę jechać dopiero początkiem października...o ile oczywiście będę mogła dostać wolne w pracy :o Kurde jak nie urok to sraczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zołzyyy !! :)))) Impre hehe przeboje z tym byłym miałaś :) moj ex to tez popierd.....y pisał mi na gg z innych numerów udawał kogoś innego... nawet ostatnio jeszcze na nk do mnie pisał :P(ja go wznajomych oczywiscie nie mam bo po co :P) żał :P z telefonem mialamspokojbo odrazu numer zmieniłam :P gg później :P i teraz tez jest luz :D jedynie czasami na nk ;) chociaz to jest takui typ co rok milczy i potem znowu sie odezwie :O Dziewczyny chcialam Was sie zapytac o radę. Mianowicie wczesniej pracowalam w biurze rachunkowym . Tam też była młoda księgowa dopiero co bronila mgr. I zaprzyjaźniłyśmy się. Szefowa w kolko gadała nam , że jesteśmy niezbedne wychwalala itd. Aż kltóegos dnia niespodziewanie ! powiedziala tej ksiegowj , że nie ma dla nie j pracy, że nie stać ją by dawać jej pensje (nieprawda:P a ona wyprowadzila jej wszystkie zaleglosci i szefowa z praca byla na bieżąco)-takze zrobila sobie z niej jelenia). Dosłowanie z dnia na dzien dała jej wypowiedzenie. Potem mi gadała , abym sie nie marttwila o prace, że poki studiuje to ją mam. I po tym jak powiedzial;am , że chce podwyzke bo powinnam mieć po 3 miesiacach (jak wczesniej na rozmowie byla mowa)a japowiedzialam po 4 jak konczyla m isie umowa(dała m io miesiac wiecej okresu probnego ;]) , zapytalam sie czy mi przedluzy umowe ona ze oczywiscieee nie ma problemuu a ja ze chcialabym aby cos sie na niej zmieniło(dalej chciala jelenia ze mnie robic za 5 zł za h aja chcialam 7 , gdzie moja poprzedniczka miala 7,5 od samego pocatku ale zacisnelam zeby bo od czegos tzreba bbylo zacząć...)) powiedziala ze pogadamy :D no i usiadla m iza pare d ni przed biurkiem ze m inie przedluzy umowy :D ja to i tak przewidywalam juz jak dostalam o miesiac wiecej pracy :) i teraz przechodze do sedna sprawy :P ta ksiegowa co sie znia zakumplowalam od czerwca do tej pory nie znalalazła pracy napisala maila to tej ex szefowej cyzy nie zna kogos kto szuka do pracy ksiegowej to ta jej odpisala by do niej wrocila i co byście zrobiły na jej miejscu? byla szefowa powiedziala jej z góry ze praca na pewno jest do konca października (zostala sama wiec ma mase zaleglosci i pewnie chce by ta moja kolezanka znowu wyprowadzila jej a potem pewnie ja wywali) i ona waha sie ze wzgledu na kase bo takto 1500 by jej wpadlao a nie chce byc na utrzymaniu męża, z drugiej strony nie ma sytuacji podbramkowej ze kasa jest potrzebna bo maja dlugi czy cos... ale wracac tak gdzie atmosfera nie jest zaprzyjemna? co byscie zrobily ? :P bo czasami wpadał do biura maz szefowej i on potrafil do nas z tekstami wyjechac typu... "wniosek jest taki by najpierw wybzykac dostawce a potem zjsc pizze" w kolko jakies zboczone i glupie teksty dawal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
...a ja głupia znowu się do niego odezwałam....jaka ja jestem beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale sie rozpisałaś...zaraz to przeczytam... :) czwórka a moze z jajnikiem nic złego...może to po prostu owulacja?? :) czwórka mam pytanko do Ciebie...bo Ty ostatnio pisałaś, ze zamówiłas próbkę perfum...gdzie można zamówić próbkę perfum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabatrabat... co mu napisałaś?? Irrenka no kurde nie wiedzialam ze tego tyle wyjdzie!! hehe ale to chyab Ci na gg opiowiadalam bynajmniej jak to ze mna bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka a nie mozesz isc po proacy do prywatnego?? Ps. ja wstalam po 10 hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope{usta] mojego byłego ciezko sie pozbyc ale czas pokaze:O Ja wole zmienic prace niz wracac do niepewnej pracy, ja cenie mila i kulturalna atmosfere mojego zespołu i srodowiska kierowniczego a nie jakies zabawy z kryzysem , specjalnie wyrzucaja pracowników bo z tego maja kase do egiptu , 3 samochody itp. i splaci długi... tobie wyreczy wypowiedzenie i jak jej za kilka tyg bedzie ciezko stwierdzi ze jednak potrzebna jest soba do pomocy.. ale jak ona robi takie kółko macieju szukałabym innej pracy,chyba ze faktycznie ciezko wtedy znalezc prace to juz indywidualna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy musz to napisac jak Ty tak tryskasz energia i jestes wesola to calkowicie inna dziewczyna z dziebie !!!!!! trzymaj tak dalej !! 👄 :)zobacz jestes szczesliwai pogodna to nawet ten zprayc spoglda w strone Sexi usmiechnietej laski!!! :D !! :) hyhy najsss :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre hehe wlasnie kasa sie zasłaniala a na wczeasy pojechala... samochod kupila 3... ;] wiec to jest gowno prawda... po prostu chciala isc po jak najmmijejszej lini oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatrabat
wysłał mi jak zwykle smsa....wiec odpisałam, ze jak ma ochote to zapraszam na kawe....ale oczywsice zaraz opisał , ze ma duzo pracy....wiec po cholere mnie zaczepia??chyba nigdy nie zroumiem facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnialskie:-D Samotna dzięki za stopke;) Hope ja bym na miejscu tej byles księgowej nie wracala...skoro ex szefowa powiedziala,że praca tylko do konca pazdziernika to i tak ją wyrzuci potem.....teraz szefowej cięzko bo sama musi robic...więc tamtą przyjmie,a potem oleje:-P Albo nie daj Boze teraz Ciebie wywali:-o Bo powie,że na dwie miejsca nie ma?:-o Ja bym sie uniosła honorem i nie wrócila...wiele firm potrzebuje księgowych:)Niech poczyta ogloszenia!!!!:) Irrenka wielbiciel?:-P Raczej ten debil,bo on lubi takie dziecinne zabawy,a wiedzial, ze planuje nr kom zmienic-kit,że jeszcze tego nie zrobiłam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mozecie mi przeslac te ksiazki??? DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY* *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hope za miłe słowa👄 widzisz ja mam takie dni,że jest wszystko ładnie pięknie,a potem nagle dolina:-o ehhh damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie mnie nie wywali bo ja juz tam nie pracuje hehe i ona zostala sama narpobilo sie zaleglosci wiec wlasnie skoro nadarza sie taka okazja , bo inaczej tego nazwac nie mozna.. ze przyjdziei nadrbi ktos to to jej to na reke.... tymbardziej ze na zime jest mniej roboty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy no z tym e tych dolin ostatnio duzo bylo.... nie masz powodow .. taka jest prawda!!! szybko dolki zakopuj hehe :) zaden facet nie zwroci uwage na jakas naburmuszona kobiete pamietaj!! ale to cos w tym jest ze jak kobieta jest wesola to facei do niej lgną i zwracaja uwage :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Hope-cos nie doczytalam początku,że to było w Twojej byłej pracy:-P Wiem,ze niby powodów nie mam,ale ja zawsze cos wynajde:-o A to,że sama,a to ze nie podoba mi sie to w moim wyglądzie,a to ze musze isc na uczelnie itp.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj pozytywow a nie negatywow.. .bo najlatwiej znaleźć cos zlego :) pojdziesz nauczelni.. i tak niedlugo koniec studiowania takze maloCi zostalo , znajomych zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ale jak mam siedziec 12h w sobote i niedziele to mi sie odechciewa:-o Teraz mam nawalone zajęć,aby potem szybciej skonczyc:)Np.od konca listopada bede jezdzila tylko w soboty na 2h plus dojazd zajmie mi wiecej:-o No,ale lepsze to niż siedzenie caly dzien w budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nie marudź :P bo to zleci raz raz i potem Ci jeszcz bedzie brakowalo tego :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika-ida
No zgadzam się, ja właśnie zaczynam studia a juz breakuje mi LO ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) NO może tylkoo że to już po owulacji, a do doktorki chodze prywatnie, tyle ze ona przyjmuje we wtorki i piątki, a chcialam po okresie isc. Probki zamawialam na allegro, pozniej z pracy wstawie link np.do tej kobiety u ktorej ja zamowilam moje Scarlett ;) mnie b.podoba sie ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te probki sa za drogie cos , niektorzy zadajaz wysylka 15 zl to za drogo jak dla mnie;) ale ws zkole znajomych ma sie raz na weeknd na 2 tyg, co innego dzienne było fajnie przez pol roku dopoki nie rozwiazala grupa i co tam , moge miec prace i szkole jednoczesnie Hope ty studiujesz rachunkowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja tez taki kila dni bol jajnika mialam i przeszlo ...to okresowe objawy:) no chyba ze poderwalas wibratorka;)zaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×