Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

to sie poorientuj sexy...w necie poszukaj...popytaj...zadzwon do szkoły muzycznej i spróbuj sie dowiedzieć - a może będzie miła pani w sekretariacie i da Ci namiary na kogoś ...kto wie :) trzeba próbowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy szkoda ze Ci tych o depresji nie zablokowali !! ciesz sie ze kafe masz hehe ja w poprzendiej pracy pomim oze biuro rachunkowe nie mialam internetu ani.. komputera ;] Irenka hahahaha ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy nei miej takiego podejscie!! Elke to my bysmy mogly jeszcze czegoś nauczyć !! haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak do Eli to pewnie są juz mega kolejki ;) i kasuje pewnie kosmiczne kwoty :o dziewczyny jak mi sie stranie podobaja takie sukienki co czasem mają w tancu z gwiazdami, taki za kolano, do kolan takie cięte z koła, a nawet więcej niż koła...co jak sie obkręcaja laski to tak sie wysoko kieca podnosi.... kurde nigdzie nie mozna takich kupić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki impri:) Nie rozśmieszajcie mnie laski z tą Elką bo mnie brzuch boli od tych brzuszków i śmiać sie nie moge!!!:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy i znowu sie nisko oceniasz zaraz boksa dostaniesz :P Impri mówisz że dobra ta ksiązka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ale sexy lubi śpiewać i jej marzeniem jest śpiewac chociażby na weelach... wtedy połączy przyjemne z pozytecznym, będzie robic to co lubi, bedzie sie spełniac a i zarobi jeszcze :) tylko musiałaby pare lekcyjek wziąc,z eby podszkolić sie, pocwiczyc głos i troche muzycznej wiedzy zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri na weselach,studniówkach,18stkach,zabawach itp.:) wszędzie gdzie sie da:)Ale aby poćwiczyc i sprobowac musial by jakis zespol dac mi szanse:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonn Tea
Dzień dobry Zołzy kochane to ja Zawsze Obca. Tylko tamten nik taki głupi jakis był więc go postanowiłam zmienić :P Herbata z cynamonem jest duzo lepsza Sexy chybaś zwaiowała albo masz PMS. Cudna dziewczyna a takie farmazony wygaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a czemu ty znowu smecisz bez wiary w siebie ??????? dlaczego miałby Ci jakkis zespół nie dac szansy????????? hm???? trzeba poćwiczys i sie poogłaszac, albo szukac ogłoszen bo czesto mozna znaleźć coś takiego: "zespół poszukuje solistki..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamonka :) no miło Cie widzieć :) no masz racje tamten twój nik był dziwny...taki mało przyjemny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei mialam pisac! ja jak szuklalam pracy to sie pojawialy ogloszenia ze zespol szuka wolalistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy niepotrzebnie biadoli i tyle za duzo masz wolnego czasu i myslisz o glupotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonn Tea
Mój światopogląd wymagał gruntownego remontu :) Oto ejstem nowa. :) Sexy ale jesteś :P czemu nie chcesz sie dzielić swoim talentem :p łafdnie to tak trzymać go tylko dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinamonn to fajnie, ze sie zrodziąłś na nowo :) a wizualna jakaś zmiane tez sobie fundnęłas????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonn TEa
Mahoniowe włoski - które sie niestety już sprały. Garnier Color&Shine sie diabelnie szybko zmywa :[. Cośbym jeszcze z czuprynką zrobiła ale no hmm z kręconym włosami jest raczej niewielkie pole do popisu. Ale ja te loczki lubie nawet. No i zaczne sie bardziej malować bo w zeszłym roku "niedoszła teściowa" :> powiedziała ze nie wygladam na swoje 22 lata tylko na gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farby z garniera sa słabe jakies, haha dobre bo moja kolezanka w robocie tez walneła popielem z loreala hihi siwa jest:D hehe dlatego kupiła juz swoja farbe i do fryzka dzis:> ulala hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zwiewna mocno krecoca sie sukienka mi sie marzy .... hm.... ta z dirty dancing tez taka była... http://www.virginmedia.com/microsites/movies/slideshow/top-ten-sexy-dances/img_2.jpg http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Dirty-Dancing-movie-12.jpg http://www.museyon.com/blog/wp-content/uploads/2009/08/Dirty-Dancing.jpg tylko nie ten kolor :o dziewczyny co to za materiał jest?????? może kupie materiał i dam jakiejś dobrej krawcowej do uszycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinamonn TEa 👄 Dziewczyny jak będę nagrywac kiedys plyte to będzie ona z dedykacja dla Was:-D I do teledysku Was zaprosze,oki?:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetnie dołacze sie do chórku:> sexy👄 Moja mam jest krawcową ,musze znia pogadac by mi nauczyła szyc sukienke:D bo nauczyłam sie tylko skracac spodnie:) soatmne projektantka dla siebie:P musze ten matreiał kupic i te dodatki i sprobuje ten cud uszyc:D mam maszynke do szycia hihi:> tralala boska jeeestt: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/caee52cf7c4b42e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×