Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Irrenka, dawno nie zbierałam grzybów i dlatego sie śmieje czy jakiś trujących nie zebrałam przypadkiem. Tzn trujące to raczej nie, ewentualnie niejadalne. Lubie zbierac grzyby ale jestem amatorem więc do grzybów podchodzę z szacunkiem :) hej joo dla mnie najlepszym sposobem na nabranie dystansu jest brak kontaktu. Ale ten Twój lubi sie odzywać. Może jak nie będziesz kilka razy odpisywać to sobie da spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja uwielbiam zupę grzybową!!!!!! moja babcia robi bajeczną zupę grzybową!!!!! a potem troche grzybków wyciaga z zupy, obtacza w mace i na patelni podsmaża...mniaaaaaaaammmmmmmm boski smak!!!!!!!!! a grzyby lubie zbierać i znam sie troche ...bo od maleńkości tata mnie zabierał na grzybobranie u się trochę nauczyłam ;) a mój tata to grzybiarz straszny...tak je wypatruje, ze szok :D he he he he ja sie włąśnie obżarłam lodami śmietankowymi i kawowymi :o chyba juz szczuplejsza nie będę ;) ;) a wczorajsze mistrzostwa super były!!! na serio ludziska tak wymiatali na parkiecie, ze szok!!!!!! niemcy dawali najwięcej czadu, ale czechy i słowenia też niexle i południowa afryka fajnie wystapiła :) bajeraaaaaaaa!!!!! super tez były fajerwerki an koniec ;) tak muza nawalała w tle he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoooo:-D Ojjj widzę laski,że zaszalałyście?:-D Tyle stron zapisałyście przez weekend,że szok:-D hahahaha czyżby wszystkie oprócz irrenki i samotnej były na uczelni???:-D:-D Albo ostro imprezowały??:-P Miłego dnia i tygodnia dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten okropny poniedziałek ;) chociaż nie taki zły, bo jeszcze pogoda jest ok...jutro ma byc juz kiepsko :o jak tam w szkole było??? opowiadajcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema i jak po uczelni sexy:P jak zwykle po weekendzie sprzatania full , stare ciuchy powyrzucac musialam :P ale tez zla wiadomosx od mojej kochanej psiapsiolki, przechodzi ze swoim kryzys :O zaczal cos dziwnie ja unikac i nie dawac znaku zycia , pozniej odpisal jej ze powinni odpoczac od siebie,moja kumpela myslala ze chce sie z nia rozstac(no ale po 3 latach udanego związku:O ) to porzadny chłopak, neiwiem czy to by nie na zwac nudą albo rutyną...przyszla do niego i powiedział ze cos pomiedzy nimi sie psuje hmm.. w sumie to smieszne bo sie switnie dogaduja,kochaja sie...mam nadzieje ze jednak to tylko mlay kryzys:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w Budapeszcie :) Piękne miasto. Hej jooo facetów to bawi - taka zabawa uczuciami. Nie wiem skad to mają - taki gatunek wybrakowany. A może spróbuj na pewien czas wyłączyć komórkę. albo kasować smsy bez czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri jak ja słysze o takich sytuacjach, ze ktoś w związku mówi, ze chce odpocząć tzn że chce sie zabawić z kims innym ale nie chce miec wyrzutów sumienia :o niestety... póxniej w małżeństwie tez będzie co 3 lata od siebie odpoczywał????????? choreeeeeeeeeeeeee ja nigdy z mężem nie musielismy od siebie odpoczywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri jak ja słysze o takich sytuacjach, ze ktoś w związku mówi, ze chce odpocząć tzn że chce sie zabawić z kims innym ale nie chce miec wyrzutów sumienia :o niestety... póxniej w małżeństwie tez będzie co 3 lata od siebie odpoczywał????????? choreeeeeeeeeeeeee ja nigdy z mężem nie musielismy od siebie odpoczywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra bombaaaaaaaaaaaaa co za lalunia z Ciebie no no :) :D sexy czerwona kieca hm....... i ten dekolt mruuuuuuuuu mruuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dzieki pozniej wam moze jeszcze jedo wysle:P teraz zmykam do szpitala pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny mam problem... co można kupić na urodziny 17-latkowi?? chłopakowi... masakraaaaaaaaaa dziewczynie to bym coś wymysliła, ale chłopakowi :o nie chce przy tym duzo wydac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iri ja tez podejrzewam ze mogl sie w innej zakochac, wiem ze zmienił prace ..kiedys sie we mnie podkochiwał , ale ostatnio bylismy na jakims koncercie i wlasnie ze useidlismy przypadkiem ze ja po miedzy nimi posrodku usiadlam , zachowywali sie normalnie ale zaczal mi cos do mnie szeptac i jedno co waszym zdaniem oznacza takie glaskanie po rece paluszkiem:P hehe on mi cos takiego zrobil...nie bardzo umialam to odczytac,moja kumpela wpatrzona w scene..ja nie chce z nim byc ,mimo ze przystojny i ciekawy facet , ale mam blokade w sobie ze nie odbiłabym chłopaka mojej najlepszej przyjaciółce,bo jeszcze bym ja straciła..w zyciu...no tyle ze jest załamana jego zachowaniem...moze jednak maly kryzys i wroca do siebie,prawie załamana jest...ach! przezywa podobnie jak ja , tyle ze moim btlym kryzys trwał dwa tyg i pozniej krach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNI szczeka mi opadła ,jaka z ciebie laska SZOOOKKK;):) ale te buciki sa super ,gdzie je kupiłas :P bomba cud miod! a te pazurki ile zwykle bierzesz za robienie pazurków:) ale dzieło twoje jest swietne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri a czym on sie ineteresuje ? jak lubi komputer to moze jakies gadzety, smieszna myszka itp.:P ja bym miala dylemat:P albo daj kase sam on sobie sam cos kupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri po tym co teraz napisałas to ewidentnie widac, ze koles szuka przygody!!!! ale rozumiem Ciebie że nie chcesz przyjaciółki stracic...ja tez bym tak postapiła! ..poza tym on by sie zabawił a potem możliwe, że poszukał następnej chętnej :o niestety... współczuje Twojej kumpeli, bo jest w trudnej sytuacji... jak sie będzie buntować i nie zechce tej przerwy to on ja i tak może oszukac i zdradzić - to jest bardzo prawdopodobne :( na jej miejscu zrobiłabym cos, żeby sprowokowac w nim zazdrość!!! wiem,ze to teraz dla niej trudny moment, ale to jest chyba jedyny sposób. Trzeba by mu powiedziesz "wiesz kochanie masz racje przerwa nam dobrze zrobi, bo ja tez mam potrzeby wyjśc w pewne miejsca bez Ciebie...!!! i pokazać mu sie z kims innym he he he , albo Ty powiedz kolesiowi, ze przy niej sie ktoś kręci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no właśnie chyba tak zrobie, zę dostanie duuuużą czekolade i kase... bo tak to ja nic nie wymysle mądrego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalm o tym ,zeby wzbudziła w nim za zdrosc ale wlasnie ze kumpela jest bardzo skromna i poukładana dziewczyna ona takich rzeczy by nie zrobiła , ona jest lojalna , to jest taki typ mądrej kobiety z głupim postepowaniem ..ona jest za dobra dla niego, ale widac bylo ze na poczatku sie zmienił dla niej, no ale ja czułam tak ze to moze byc tylko jego zagrywka , zeby zrobic dobre wrazenie przy znajomych bo wszyscy chwalili go jaki to super facet,kolezanki wzdychały...i niewiem czy sie tak jakby nie wytrzymał... na poczatku on miala kilka kobiet, był nielubiany, ja zkumpela balismy sie go ,bo był taki kobieciarz,ale kumpela jednak zakochala sie w nim na zabój bo o nia zabiegał,ale ja mysle ze oni sa młodzi ma ja po 21 lat,nie dziwoe sie ze on chce ejszcze zaszalec...ale czas pokaze, nie chce sie z emna spotkac bo chce w samotnosci sie uspokoic ..no i nic nie zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to jak faktrycznie twoja kumpela jest taka dobra, ze az za dobra to niestety ona go straci :o tak to sie zazwyczaj konczy :o a jak koles już szuka wymówek i chce odpoczac to raczej chce zaszaleć :p niestety tak to jest ... może koleżanka powinna poczytac nasze lektury????? ;) ja na miejscu kolezanki zrobiłabym cos, zeby faceta zaskoczyć...może ona jest faktycznie dla niego już zbyt nudna, zbyt przewidywalna :o sexy sie nie ubiera?? makijażu nie robi? codziennie taki sam scenariusz dnia? taka szara myszka?? jezeli to wszystko do niej pasuje to chłopak 21 lat - szuka przygód niestety...a chce sobie bramke otwarta do niej zostawić w razie jakby sie wybawił i chciał wrócić do ciepłego, przytulnego kąta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ja od Ciebie nic nie mamwysłałas do mnie w ogóle??:-P Irrenka 17latkowi?hmm... mój brat ma 16 co on by chciał hmm...musze go spytac...wiec jedynie pod wieczór moge Ci doradzic bo teraz sama nie mam pomyslu:-P ale moze jakas gre komputerową?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy dziekuje za pomoc...chetnie bym skorzystała z podpowiedzi brata, ale ja juz na dzis potrzebuje ten prezent :o wiec najlepiej będzie chyba jak faktycznie dostanie czekoalde i kase... chyba chłopakowi w jego wieku najbardziej sie ta kasa przyda ;) a jak Ci minął weekend w szkole?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja brat tez nieraz woli kase bo wtedy sobie kupuje co chce...i to bedzie dobry pomysł:)Daj kase i czekolade:) W szkole oki...co prawda nie chciało mi sie siedziec tyle godzin i to od 8:00 i w sobote i niedziele ,ale jakos przeżyłam:)Tylko sie nie wyspałam bo musiałam tez przed 6:00 wstać no,ale co zrobic;) Dziś mam zamiar isc wcześnie spać:) Łałłł nawet doliny dziś nie mam:-D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz iri dalam jej te ksiazki by sobie poczytała..ale wiem ze nie lubi czytac z neta woli wydrukowane zastanawiam sie czy nie kupic tej naszej ksiazki na jej urodziny ma za tydzien..miala zrobic impreze ..watpie czy zrobi po tej sytuacji ,juz 2 tyg cisza pomiedzy nimi..musze odczekac na jej sygnał... sexy nie dostalas:p zdarza sie ze nie wszystkie dochodza,,bo tez tak wysylacie po kilka naraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w week lubie byc w szkole jest sie w srod ludzi;) ja mam za tydzien:p dopiero musze poznac ludzi... co sexy studiujesz? bo zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja Ci wysle jej maila :D he he tak będzie szybciej :) baaaaaaardzo sie ciesze, ze nie masz doła :D Impri ja bym na twoim miejscu kupiła jej an urodziny tą ksiązke!!! i cos słodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×