Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

impri ja ekonomię-II rok mgr-ostatni juz rok studiów:-D:-D:-D jupiiii iri oki dzięki wielkie za maila:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zołzy :) ja dalej choruje, przez weekend meczyli nas w szkole :O przez przeziebienie w nocy nie moglam spać i jestem wyczerpana, nie mam mocy . Uni swietna kiecka i pazurki !! :) wow :D Irrenka mysle ze kasa to najlepszy pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jooo
hej dziewczyny.Dzisiaj jak na razie calkiem dobry dzien...:) do cinamon tea: jak to facetów bawi wysyłanie smsów?przeciez to jakies dziwne, skoro nic do mnie nie czuje, nie chce byc....to po co to robi?.. .i piszesz, zebym nie czytała smsów, i w ogole ignorowala, ale nie da sie, bo ja pewnie cos chciałabym- gorzej bo z tego co widze, to on raczej sie bawi, pewnie nie tylko moją osobą. Ignoruje palanta,nie pisze, nie narzucam sie po ostatnich 3 odmowach spotkania...ale..nie jest łatwo sie powstrzymac, mimo ze wiem, ze musze byc twarda...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hope ja tez tak mysle że to najlepiej będzie :) oj Ty bidulinko nie wyspana i po weekendzie zmarnowana taka...współczuje :o ale NIECH MOC BĘDZIE Z TOBA!!!!!!!!! przesyłam troche swojej energii ❤️ pazurki tez sobie zrobie w tym tygodniu...i jak mi wyjda ładnie to tez wam wysle fotki ;) :P ale ja chyba akryl na swoje własne nałoże, bo mam wyjatkowo długie swoje pazury teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jooo sluchaj nie odpisuj mu nic! mam taki sam przypadek, pisze do mnie ale nie jestesmy razem ,nie ma nic, zadnych uczuc na tyle ze ja do niego nic nie czuje on do mnie tez nic, przestalam sie odzywac pare miesicy temu i jakz wykle chyba sie wystraszyl zaczal pisacv i puszczac dzynki ,ale ja to wale!! Faceci to gówniarze, sami nie wiedza czego chca.... a ja obgryzam buuuuuuu😭 nie umiem przestac to nałóg:O :p chyba na tipsy musze sie zdecydowac chciaz srednie bo dlugich pazurów nie cierpie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joo no niestety nikt nie mówił ze bedzie łatwo ;) ale jak sie facet bawi to chcesz być taka zabawką, marionetką??/ chyba nie, prawda???? więc rozwiązanie jest proste - olać dziada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Hope-widzę,że Ciebie też gnębili w budzie;)U mnie nie bylo tak zle ale samo siedzienie wykańcza:-P irrenka dostałam od Ciebie maila i od Uni tez doszedl przed Toba krótko hehe Uni wyglądałas bajecznie:-D Normalnie sexy laska z Ciebie i zazdroscze biustu bo ja mam mniejszy:-P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo tych debili i ich odzywania...laluś pisze do mojej kumpeli tej co od 3tyg.jest mężatką...:-P masakra jakas on jest żałosny zero klasy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sexy jaki to dekiel pisze do kogo sie tylko da, szuka w tych osobach chyba fascynacji jego osobą...chce sprawdzic czy kazda na niego poleci :o pajac!!!!!!!!!!!! owszem facet musi byc pewny siebie ale nie aż za bardzo... musi miec też klase!!!!!!! potrafić wyhamować w odpowiednim momencie ;) szanować siebie i kobiety równiez!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sie nim nie przejmuje;)Nie odzywa sie juz do mnie od miesiaca prawie i mam nadzieje ,że już tak bedzie forever!!!:-D Dobrze ,że w koncu dotarło do tego mojego móżdżka jaki on jest:-P a najlepsze jest to,ze on nawet nie wie jak ta moja kumpela wygląda,a i tak pisze :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no impri my tu sie dzielimy na te hojniej obdarzone, czyli: czwórka Uni miła niedziela madasia itd ;) i te mniej obdarzone: ja ty Hope itd ;) he he na temat innych biustów sie nie wypowiadam, bo nie znam ;) ...nie macałam :P :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu sie wygwiazdkowałao i wyszło chujniej zamiast hojniej hahahahaha chujniej obdarzone :D :D bokki zrywam buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela sie zastanawia co kupic na Dzien Chłopaka:-D Dobrze,że ja nie mam takiego problemu:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja swojemu kupiłam gacie ;) więc nie musze sie tez zastanawiac :P dziewczyny chce napisac hojnie przez samo "h" a jak wysyłam to on mi poprawia na chujnie h-o-j-n-i-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbujcie napisac h-o-j-n-i-e-j przez samo H ale bez tych kreseczek-myślników jak ja tutaj i wyslijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) A ja biedna rozchorowałam sie po tym weekendzie :P Rodziców od środy do niedzieli w dpmu nie było hahaha :D fajnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jooo
wiem, ze to dupek- najgorsze jest to , ze tak nie wygląda...taki ciapuś, jak to niektórzy mówia,a okazuje się ze olewa mnie na maksa....mysli ze wysle smska dziennie i co?...faceci to naprawdę jakies dziwolągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka poprawia hehe :P hojniej chojniej chuj huj :P -- sprawdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Hope co za zbereźne forum, poprawa słowo h-o-j-n-i-e na ch-u-j-n-i-e :D buahahahaha Helcia rozchorowana też :o uuuuuuu zdrowiej szybko :) a czemu Ty i Uni nie w szkole????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlatego, ze chora jestem a Uni pewnie dlatego ze na weselu byla ale nie wiem bo mi tylko napisala smsa ze nie bedzie jej w szkole i szkoda ze tak pozno mi go napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×