Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roczniki 84

Jeszcze nie wzielam slubu a juz mysle o rozwodzie

Polecane posty

Gość roczniki 84

Za 3 tygodnie slub, nie moge go juz odwolac. Im blizej tego dnia, tym wiecej mam stycznosci z przyszlymi tesciami i widze coraz wyrazniej jakie szykuje mi sie relacje. Tesciowa hetera, moj przyszly maz to mamisynek. Wczesniej nie moglam tego dostrzec , bo widzialam ta kobiete 2 razy na oczy. Bardzo zmienilo sie moje nastawienie do narzeczonego, trakruje go podle, nie widze w nim mezczyzny a tylko popychadlo, co to nigdy nikomu nie powie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
oj oj oj.....lepiej uciec sprzed oltarza niz pozniej sie bujac po sadach. panstwo bardzo skutecznie utrudnia rozwody u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno uciekaj w góry ! tak powaznie to zastanów sie dobrze i jesli pewności nie masz - daj sobie spokój. Komplikacje ( dla niektórych wstyd) to pikuś w porównaniu z dniami , miesiącami , latami wewnetrznej udreki , być może nigdy z nim szczęsliwa nie będziesz. Byc może bo a nusz.... wybór i tak nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dlaczego nie możesz odwołac slubu? To tez przygoda do opowiadania wnukom - tak do tego podejdź pozro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyłaj
Przecież nie będziesz zyła z teściami,tylko z mężem.. Ja swojego męża "wyszkoliłam"-też był ukochanym syneczkiem mamusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, będziesz musiała przez resztę życia wyręczać we wszyskim męża... lepiej zostaw tego niedojdę i żyj dalej, szukaj szczęścia z kim innym, ślub zawsze można odwołać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniki 84
juz mieszkamy na drugim koncu Polski, ale sa telefony i mamusia z nich czesto korzysta!! nie mozna sobie wyszkolic mamisynka, bo dla niego to dramat i pozycja miedzy mlotem ( mamusia chyba ;) ) a kowadlem, czyli mna. A ja mam mocny charakter, wygarne mu zaraz o co mi chodzi,pozniej sama mam schrzaniny dzien, on obiecuje sie jej przeciwstawic a i tak zawsze wychodzi tak samo. Wkuriw mnie ta baba na maxa , zeby jeszcze slowo prawdy wygadywala na mnie i odrobine poluzowala smycz synkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniki 84
a nie podoba jej sie wszytsko co tyczy sie mnie, ze mam zle wyksztalcenie , zla matke, ojca, zle wojewodztwo, zly wpyw na syna, dlaczegomu pozwalam na tak wiele i dlaczegoon sie z nia nie konsultuje. A najlepsze zdanie, ktore ostatnio powiedziala " pamietj synusiu, kto zawsze bedzie Twoja prawdziwa rodzina". Wczesniej niby bylo ok, bo spotkalysmy sie moze ze 2 razy a i sam narzeczony niehctenie tam jedzil. A przed slubem kontakty zostaly odmrozone i wchodzi nam na glowe. Biore sobie za meza pierdołe . A slub , wpakowalam w niego juz kase, zaprosilam gosci , nie moge odwolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniki 84
przepraszam za lliterówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wygladałby oryginalnie
bo jak masz smarkulo 24 lata to ejsteś gówniarą i nie wiesz co to zwiazek dwojga ludzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniki 84
Ty masz troszke wiecej a chamstwo wciaz na tym samym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...a co to za wytłumaczenie, ze wpakowałaś kasę i pozapraszałaś gości? brak ci odwagi, żeby podjąć decyzję.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczniki 84
tak, brak mi tej odwagi. Poza tym wciaz kocham narzeczonego. Mam tylko przed soba perspektywe ulegania jego matce w kazdym wzgledzie a tego nie zniose i nie zawaham sie odejsc ... jesli oczywiscie ten scenariusz sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×