Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

albo nawet zaczniemy wczesniej bo mój facio chce mieć 2 córki a ja syncia więc wychodzi na to ze bedzie w planach cała 3 tylko kiedy my to zdołamy zrobic jak te lata lecą jak cholera :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale tak szczerze wam teraz powiem bardzo chcemy miec dzieci ale strasznie sie boje tego wszystkiego, całej ciązy czy wszystko będzie dobrze, czy poradzimy sobie jako rodzice, czy sie sprawdzimy i wogóle :o:o:o:o no masakra jakaś, dobra jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, mam nadzieję,że mogę do Was dołączyć, bo ja zaczynam starania właśnie, a się okazuje,że nie będzie to jednak tak hop siup :( troszkę leczenia mnie czeka niestety, ale wązne,że mam 24 lata więc powinno być łatwiej i szybciej, oby a póki co jajeczkowania u mnie brak, dostaję na to leki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagnes witaj i oczywiście zapraszamy i wpisz sie do tabelki a powiedz mi dlaczego u ciebie bram jest jajeczkowania, oczywiście jeśli możesz i chcesz o tym pisać :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , wlasnie poczytalam sobie wasze posty ,bruska nie martw sie , bycie rodzicem to najwspanialsza rzecz na ziemi nic prucz dziecka sie nie liczy , czasem tak patrze na mojego synka i sobie mysle ze dzieki niemu wiecej moge ,wszystko mi sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bede bliźniaki i bedzie wszystko co sobie wymarzycie synek i córa i wszyscy zadowoleni beda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecieco czesto jak z mezem widzimy te biedne kobiety, pchajace ten wielki wozek dla blizniakow to im wspolczujemy , a jak mnie tez to spodka ???? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Afrodyta1 za ciepłe słowa 🌼 Pumka27 ja oświadczyłam mojemu że jak się nie spręży i nie zrobi roboty raz a dobrze to ja mu pokaże :P:P:P:P:P w zasadzie sa jakieś szanse :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aagnes ja tu jestem od tabelek:D wiec prosze masz jak na dloni i sie do niej wpisz w odpowiednim miejscu:) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Moootylek.................. 1.................18.03......... ...zach-pomorskie 2) Jolitka84...................4..................21.03...... .......wielkopoka 3)fretka83....................1................23.03.... ..... ......Śląskie 4)sonia27......................1................24.03... ...... ......wielkopolskie 5)Madziulek0405.............3................25.03...... .... ...lubelskie 6)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 7)pod zmienionym ni...27....1..............ok 8.04.............Bydgoszcz 8)Pumka27....................2...............10.04...... .. ...... ..Lubin 9)bruska......................2................13.04.... ..... .... .p odkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26........2-3?................Listopad......Biel sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta1 to będziesz wtedy bardzo dumna z tego i pomyslisz "ale ja byłam głupia" :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke :) Agnes bruska dziecko to cud to najwspanialsze co moze byc dla matki - mam córeczke i kocham ja tak bardzo mocno bo wiem ze byla we mnie jej serduszko bilo pod moim sercem i zawsze jej to mowie ze ja kocham nad zycie wszystko dla niej zrobie i to własnie ona dodaje mi sił do zycia jak mi zle - jest taka kochana :) i to dla niej chce sie zdecydowac na drugie dziecko bo ona bardzo chce siostre lub brata no bardziej woli siostre :) jest taka kochana i opiekuncza mowie wam no i nie ukrywam ze wrucil do mnie instykt macierzynstwa bo moja córa ma 7 lat i juz taka " zosia samosia jest i ja juz jej nie jestem potrzebna troszeczke wszystko robi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska nic ie nie martw bedziecie dobrymi rodzicami i dacie rade-ja mialam 20 lat jak urodzilam1 synka i dalam sobie rade calkowicie sama ,nikt mi nie pomagal kapac przebiera karmic i wszystko co z dziecmi zwiazane,potem jak mialam 23 moj maz zafundowal mi sex do srodka i jest drugi synek a teraz to ja chce 3 dziecko i wogole nie martwie sie tym czy dam rade wychowac-Bo wiem ze normalne kobiety nie maja z tym p-roblemu:) Witam nastepne wariatki co wstaly-motylku wyprostowalas juz skrzydla???:) Co slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyjrzałam się naszej tabelce i powzięłam postanowienie kazda po kolei ma awansować do tabelki ZACIĄŻONE bo Afrodytka jest tam bidulka sama a ja jako ostatni zamkne to liste :D:D:D:D:D umowa stoi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! wlasnie sobie uswiadomilam, ze dzieli mnie 6 dni do terminu @! aaaaaaa....jakos wyjatkowo malo myslalam o mozliwej ciazy (mialam duzo innych spraw na glowie - moze to i lepiej)a tu juz niedlugo wszystko sie wyjasni! Chociaz pewnie mi sie spozni bo w tym cyklu mialam wyjatkowo pozno owulacje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska jaka ostatnia moze wszystkie wskoczymy w jednym czasie :) hahaha bedzie tłok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie sie nie martwcie :) czekam tylkokiedy zaczne zygac :):) tak sie tego boje ! kto sie wtedy zajmie moim synkiem jak mi bedzie tak zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodajecie mi skrzydeł, DZIĘKUJĘ kurcze a ja mam juz 28 lat gdzie ja byłam do tego czasu, przyznaje że od 2 lat chciałabym mieć dziecko, obudziła się ten instynkt macierzyński oj obudził :):):):) hmmmmmmmmmmm...............dostałam takiego poweru że mam ochote wyrwać sie z pracy wskoczyć na chłopa wykraść świeży produkt i wrócić do pracy :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moootylku trzymam kciuki :) mi mial dzis okres przyjsc i nic... a test zrobilam 2 dni temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska ty estes niesamowita jak czytam to co piszesz to leje ze smiechu:D Najpierw napisalas chyba muszce ze ma wskoczyc na stojaco na swojego faceta i to w drziach:P Mi napisalas ze po koncowkach tez poznajesz ze to do ciebie-bardzo mnie to rozbawilo a teraz znow ze bys wskoczyla po swierzy towar:D Ty jestes niesamowita:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co jest ze mna nie tak...Wczoraj mialam TAKA WIELKA ochote na mojego, ze szok! Ale on...zmeczony po pracy...az mi sie odechcialo wszystkiego...aaaaaa!!!! Macie jakies sposoby na nich? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arodytko a czemu na 3 godziny a nie dluzej???Ile ma twoj synek nie wiem czy pisalas a ja nie doczytalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×