Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Ja 13 w piątek broniłam pracę i zaliczone obrona bez problemu,a mam nadzieję,że jutro zaliczę wpadkę jako,że 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac temy w lutym byl taki sam uklad dni i 13 tez piatek ale nic szczegolnego sie u mnie nie wydarzylo wiec sie raczej nie boje :P juz lepiej moge powiedziec ze nie lubie Poniedziałkow !!!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 w iatek??????????HHHMMMMM niby nie jestem przesądna i nie wierze w takie rzeczy,ale w ten dzien wole miec oczy szeroko otwarte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie wydarzyło - to były moje urodziny :D:D:D 13 mam wydane prawo jazdy i nawet dowód osobisty :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny sprztaja uuuuu lala az sie kurzy :P poszły i przepadły :P ale jak czysto beda miec w domku za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiłabym którąś do mnie, postawie im nawet 2 komputery żeby mogły przy okazji do nas pisac :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najlepsze zyczonka samego w zyciu słonka Bruska dla ciebie :) spoznione ale szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię sprzątać, wolę żyć w brzudzie :P heh żarcik, no ale serio sprzątać nie lubię wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cieszy dzis to ze jutro piatek nie wazne ze 13 ale bedzie wekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dzisiaj spotkanie z szefem o planach marketingowych a ja tu z wami klikam zamiast sie przygotowywać :o:o:o:o jakos nie mam weny twórczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Pumka normalnie jakiś zboczuch z Ciebie, ze mnie też :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny sie grruubo rozpisalyscie ja bylam chwilowo zajeta....;)Ale teraz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek skąd ja wytrzasne mini w taką zimna pogodę :o:o:o:o.......hmmmmmmmmmmmm.................wiem posszywam dwie kartki papieru z drukarki zszywaczem :D:D:D:D:D pozostaje jeszcze tylko kwestia pozbycia sie kataru :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska ja sie z katarem mecze 2 tydzien...masakra...dzis bylam u lekarza to mi dala tab. alergiczne...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagness przyznaje sie jestem zboczek :P Bruska u mnie w pracy pracuje taka laska ze cala zime w mini chodzi hmmm no nie wiem ale roznie o niej gadaja jej po prostu zimowa aura nie przeszkadza ale opinie ma niesmaczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kataru bruska to hmmmmmmmmm jak juz bedzie mini to chyba szefowi katar nie bedzie przeszkadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chorowałam w połowie lutego tydzień oczywiście antybiotyki po półtora tygodnia przeszło...ale za 3 dni znowu katar sie pojawił i na nowo grypa, więc kurowałam sie 2 dni przeszło, po 2 dniach znowu katar i tak w kółko no juz mam dość i jeszzce głowa mnie od wczoraj boli........... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa to mnie boli juz od trzech dni non stop na tabsach lece przeciwbolowych ups chyba to przesilenie wiosenne czy jaka cholera nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jaka paskudna pogoda u mnie normalnie brak mi juz slonca:( paskudnie pada okrutny deszcz i jest tak ponuro szaro brzydko wwwrrrrrrrrrrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze snieg z deszczem, który u mnie pada ......................cholera może człowieka wziąść......szlak by to...........i tak dalej aż ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....pocieszczcie mnie:( Boje sue, ze sie nie udalo... caly czas o tym mysle...najgorsze jest to, ze kochalam sie tak na 5dni przed owulacja i dzien po..., wiec sa marne sznse;(Nie byl to dzien owulacji ani 1,2 dni przed....eh....mam dola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz Motylku,ja wierze że wszystko co ma sie wydarzyć jest już z góry przesądzone,a dzieci nie zjawiaja sie w naszym życiu wtedy gdy sobie tego życzymy ale wtedy gdy nadchodzi ich czas. Poprostu co ma być to będzie .Wiem co czujesz ,chyba każda z nas czuje to samo ale tak naprawde my nie mamy na to żadnego wplywu,albo sie uda albo nie.Najważniejsze-nie jesteś z tym wszystkim sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×