Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

u mnie te chopy to tez nic ciekawego nie ma tu fajnych ciasteczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nic ciekawego za to w domu to ja mam mniam sama nutelle :P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam do domciu jupi jej huraaaaa jeszcze tylko piatek i wekend !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a ja do 17.00 :o :o :o :o :o :o :o to jest niesprawiedliwe 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam no to papap milej pracy bruska zleci szybcio a reszcie wariatek milego dnia zagladne wieczorkiem moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy ktoras z was prubowala metode chinska ? slyszalyscie o tym ? sprawdzilo sie to u kogos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale Wy wariatki jesteście, Pumka widzę,że Ty to normalnie moja bratnia dusza jesteś hehe, u mnie w pracy sami faceci ale to moi pracownicy tak,ze hmmm.....poza tym same słabiaki :P jak mąż ze mną pracował to chociaż było kogo za orzeszki potrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to papatki Pumka do hutra bo ja wieczorem raczej nie zajrzę a według kalendarza, który przesłała afrodytka to ja zaczynam intensywnie ćwiczyć od 27 Marca ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi z tą jakąś chińską metodą? Co to za metoda i na co? i w ogóle? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodytka a wcześniej nie trafiałaś w owulacje ???? czy ten kalendarz ci to dokładnie wyliczył ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodytko, jeśli chodzi o ten kalendarz planowania płci, to u mnie dzięki Bogu się nie sprawdziło :D mam cudowną córcię, a wg kalendarza powinien być synek. a tak wogóle to mój mąż chciał mieć pierwszego syna, ale ma córcie i teraz upiera się że chciałby drugą córcię :D no cóż ja też bym chciała... na synka przyjdzie czas, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mi wyliczyl skubany , no i teraz w ciazy jestem :) zrobilam go w lutym 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta metoda chinska wielu moim znajomym sie sprawdzila , ale w przypadku mojego pierszego dziecka nie , ale u mojej mamy az 3 razy i u siotry tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w mordusie, wychodzi na to, że w Marcu jak sie postaramy to bedzie syn, hmmmm a co jezeli bedzie na przełomie Marzec/Kwiecień to co wtedy parka??? skoro w kwietniu kalendarz wskazuje dziewczynke :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się będę cieszyć jeśli w ogóle będę w ciąży, więc mnie to obojętne,ale zobaczę jak dojdzie do zapłodnienia czy się zgadzało z kalendarzem jak już będę znała płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy to jakas sciema czy prawda :) mi wyszlo ze bedzie corcia :) ale jest nam obojetne , najwazniejsze zeby zrowe bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Jestem z wami na bierzaco bo odswierzam sobie strone co chwila:) Moim zdaniem to planowanie plci jest najbardziej mozliwe jednk przez liczenie dni obserwacji sluzu itp... przeciesz jak w tym chinskim jest napisane ze ja w lutym mam miec dziewczynke to jak sie bede kochala w epicentrum jajeczkonia to tez bedzie dziewczynka?????wątpie w to;) ja juz sie nie moge doczekac zeby robic test i zobaczyc tam 2 kreski:) Test bede robic ale dopiero ostatniego marca-bo z moimi cyklami nie mam co predzej-chyba ze bede widziala jakies oznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow a cóż to taka cisza????? jedne pracuja a drugie pewnie sprzątają :):) ale sie zdenerwowałam, odstawiłam rano samochód do warsztatu i naprawa miała kosztować niecałe 150 zł, dzwonie do nich czy moge juz odebrac samochód a oni mi mówia ze pomad 200 naprawa bedzie kosztować, wymienili mi linke od sprzegła która była wymieniana 3 miesiace temu no masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobilam wlasnie ten test owulacyjny i wyszedl mi pozytywny!!!!!!!!!!!!!! Czyli za 24-36 godz bede miala jajeczkowanie!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie ciesze to jest szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzis bede gwalcic chlopka mojego na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPI JUPI JUPI JA JAJ JAJAJAJAJA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dawaj dawaj fretka bierz co twoje od chłopa :D:D:D:D:D, o rany boskie tak zaczynam przezywać jakbym sama miała owulacje :P:P:P wpadłam po uszy, kurde nie wyjde od was dziewczyny :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×