Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

sorry, ale ktos chyba wymieniał tego nicka czy nie? no nie wiem.... może sięmylę, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mam nadzieję że mogę do Was dołączyć Ja zaczęłam starania juz w listopadzie i do tej pory ....nic.... Byłam u ginekologa to powiedziała że dopiero po roku starań mam do niej przyjść. Wiadomo to jest dla wszytskich duzo czasu wiec przeczytałam na internecie o tabletkach FEMIFERTIL http://www.jestemplodna.pl Czy któraś z Was brała już te tabletki??? Kupiłam 3 opakowania i czekam aż dostane okres i bedę je brała przez 3 miesiące-może akurat się uda. Dodatkowo kupiłam karnet na basen -także wprowadzę trochę sportu w życie,może pomoże odciągnąć moje myśli o dziecku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga, ja pierwszy raz słyszę o tych tabletkach. Moze powinnas je skonsultowac najpierw z lekarzem? może powinnaś zbadać też męza najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innych forach właśnie o nich pisali i myślałam że może pomogą, no cóż zaryzykuję-jak będą rezultaty to na pewno dam Wam znać. Jak sie tak zastawiam nad dzieckiem to żałuje jednej rzeczy-że wczesniej nie \"wpadłam\" albo że przed ślubem np 3 m-c sie juz nie starałam.A my poprostu baliśmy sie ze to bedzie za szybko ze najpierw remont itd. a teraz jak chcemy to nie możemy...Ludzi wokol maja dziecki, zachodzą w ciążu a dleczego my nie możemy-właśnie to pytanie zadaj sobie co miesiąc... Co miesiac jak dostaje okres płacze jak szalona ale już nastepnego dnia jest OK i to mi bardzo pomaga.Oczywiscie ukrywam to narazie przed mężem żeby obydwoje nie byliśmy załomani tym bardziej ze po jednym dniu mi juz przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę myśleć że to ze mną jest coś nie tak niż z moim mężem bo on nie poradzi sobie z tym ze np. może być bezpłodny.On wie jak ja bardzo chce mieć dziecko-kocham dzieci -siostra ma 3 (w tym bliźniaki) i też bym chciała w końcu założyć rodzinę. Na szczęście rodzicom powiedzieliśmy że się staramy i na razie nie wychodzi to dali nam spokój i nie męczą juz ciągłymi pytaniami "kiedy dziecko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być zaraz bezpłodny ale może ma plemniczki leniwe :) My staramy sie juz 5 raz, no i wydaje mi sie,że mamy dobrą koncepcję. No ale nie wychodzi. Wiec,żeby nie czekać do roku to już mój mężulek dostał prikaz by się przebadac. Zawsze to jakiś trop. a podobno panowie mają coraz częściej problemy właśnie z leniwymi plemnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Widze ze sie nasze forum powieksza:) Witam Klaudie i przyz nam szczerze ze mnie zamurowalo na to imie,ale mysle ze to nie ta Klaudia,przeciez teraz nie kazda Klaudia musi byc ta... MAM TAKA NADZIEJE;) No i witam agaklerus26:) Dziewczyny na naszym topiczku jak nie zaciazycie to sie napewno wygadacie ,usmiejecie i wyluzujecie;) Ja dzis mam polozna,oj jaka jestem ciekawa co tutaj gadaja na takiech wizytach w PL przychodzi sie do gina ,sciaga spodnie i juz:D a tu bez badania bez niczego-oj ciekawe ciekawe.... Mam nadzieje ze dzis mi zrobi morfologie,bo nie mialam jeszcze zadnych badan robionych:O choc nie zdziwilo by mnie to ,ze mialabym je robione dopiero na nastepnej wizycie:O to jest ciaza w Szwcji...No coz trzeba sie podporzadkowac,ale to tak ciezko jak czlowiek urodzil juz dzieci i wie ze to zupelnie inaczej wygladalo:O Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze jak zawsze troche tragizuje;) Milego dnia kobietki i jak wroce to sie napewno odezwie co tam u mnie i mojej kropeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka, Fretka trzymam kciuki! ale ciekawe to ich podejscie, rzeczywiście inne niż nasze. Ja za to miałam koszmarna noc, sąsiedzi nademną CAŁĄ ale to naprawdę cała noc słuchali radia na maxa głośno, więc miałam dziś noc przebojów. Nie pomogło nic nawet stukanie w kaloryfer. i tak od 19-ej wczoraj do TERAZ gra to radio. Nie kapuję, bo gdyby to była impreza to chyba bym ich głosy słyszała a tu tylko to radio jakby wyszli i zostawili na cały regulator. Płakać mi się chce na myśl o całym dniu w pracy a oczy mam na zapałki,cała noc do d....y. eeeech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam co napisalyscie wczoraj z Klaudia i tak sie teraz zastanawiam dlaczego zamilkła???Dziwne troche... Moze poszla spac...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Mirellla sie juz tu pokazala,wyslalam tamta wypowiedz i nie zauwazylam ze juz wstalas;) No to mialas przerąbaną noc.Trzeba bylo zadzwonic na policje i po prawie,takie rzeczy sie robi anonimowo i tyle0no chyba ze tylko mieszkasz ty i twoj sasiad ;)to juz o anonimowosci nie ma co gadac ;) Poczytalam tamten topik z Klaudia i olgą i xena tez tam byla;) Tam bylo tragicznie...:O Ale ta kafe chyba schodzi na psy:O Ale nie nasz topik:D Ide budzic mojego przedszkolaka do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam!! No właśnie Klaudia zamilkła-DZIWNE??!! Witam nową staraczkę Agę!!:):) Pod zmienionym nickiem Moja Weronika za dwa miesiące,czyli 10 lipca skończy dwa latka. A twoja chyba starsza?? Mirellaaaa no to faktycznie miałaś niezłą noc-współczuję:(:( Freciu nie martw sie wszystko będzie dobrzZOBACZYSZ!!!! A ja juz nie wiem co jest ze mną-ten mój okres to jest jakiś dziwny naprawdę.Dziś jest już 3 dzień i normalnie jakoś tego mało?????? Zawsze musiałam wstawaś ze 2 razy w nocy bo mi jeden tampon nie wystarczał a teraz spałam całą noć i mi nie przemiękł??? Miałam już jechać na betę do przychodni,ale pewnie wyniki byłyby dopiero w poniedziałek więc zrezygnowałam-bo bym chyba nie wytrzymałam do poniedziałku. A może poprostu się zmniejszyło??? NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka83 wpadłam na chwilę na tamten topik i jednym słowem nie wiem skąd się biorą tacy beznadziejni ludzie którzy wypowiadają się na temat o którym nic im nie wiadomo. Dziś u mnie pogoda pochmurna co u mnie objawiło się bólem głowy brr brr. Jestem strasznie śpiąca w takie dni i nic mi się nie chce robić. Najchętniej poszła bym spać ale nie mogę niestety. Dziś przyjechała do mnie moja mama która ma dla mnie 1000 zajęć. co powinnam robić . Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłam itp. agaklerus26 witaj na naszym forum a co do jakiś leków które bierzesz lub zamierzasz brać one mogą ci tak rozregulować cykl i będziesz miał większy problem z zajściem w ciążę . Tak mi się wydaje zrobisz jak zechcesz. Dalej nie mam @ już 3 dzień mi się spóźnia ale jeszcze poczekam z testem. mirellaaaa współczuje ci sąsiadów dobrze ze ja mieszkam w domu ;-) ;-) ;-) Klaudia0405 witaj u nas, faktycznie tamta dyskusja na topiku który założyłaś była żenująca. Miłego dnia brzuchatki i starczki . ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu ty nie czekaj tylko jak masz test w domu to go rób-zobaczysz że wyjdą DWIE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olgaiwaniak boje się pisałam wcześniej ze robiłam 5 maja i był negatywny 6 maja powinnam dostać@ . A tobie tez się spóźniał okres chyba 5 dni. Poczekam jeszcze choć bym chciał już wiedzieć !!!!!!!!!!! Mówię do męża żeby się na razie nie nastawiał bo możemy się rozczarować. Kupiłam sobie już na następny cykl testy owulacyjne na allegro. Nie ma testy ciążowego w domu bo już na pewno bym zrobiła ale specjalnie nie kupowałam bo wiedziałam ze mnie będzie kusić. Może nam się poprzestawiało przez to myślenie. Mirelli też się spóźnił cztery dni. Poczekamy zobaczymy ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamilkłam dziewczyny tylko po prostu nie chce mi się tłumaczyć że ja nie jestem jakąś tamtą desperatką ja nawet nie wiem o kogo chodzi?A mam nick Klaudia bo moja córeczka ma tak właśnie na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena mi też właśnie sie spóxnił ale jakiś on dziwny jest tak jakoś go mało???? Klaudia no właśnie akurat taki zbieg okoliczności:) A tyskąd dokładnie jesteś bo chyba tez z woj.lubelskiego tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety ja po poltorej godzinnym siedzeniu u poloznej i opowiadaniu mojego zyciorysu wrocilam do domu A wiec,zrobili i morfologie,jest bardzo dobra,mocz ktory tez jest bardzo dobry i to by bylo tyle co do badan;) Nastepna wizyte mam po 20 lipca!!! czujecie... Zupelnie inaczej tu jest... Ale jesli tak jest to musi byc dobrze;) Pozdrawiam kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj Fretko, dopiero w lipcu?! to już pewnie USG wtedy będziesz miała, czy jeszcze nie? a co z tą krzywą cukrową, robią u Was? Olga, moja mała panienka w kwietniu skończyla 2 latka :) czy Twoja mala woła na nocniczek? bo moja mała cwaniara nie bardzo. lata bez pampersa ale nie chce wołac, tylko majty moczy jeśli nie zdążę jej posadzić na sedesie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże Fretka dopiero 20 LIPCA??????? No ale to pewnie dlatego że wszystko dobrze-wyniki dobre to ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) No usg bede miala zrobione,a krzywej cukrowej tu nie robia chyba ze dziecko za bardzo szybko rosnie lub cos w normalnych wynikach jest cos nie tak.Ale ja przy chlopakach tez nie mialam robonej tej krzywej ani razu... A nastaepna wizyta,tak-dopiero w lipcu:O A widze temat o nocniczkach,wiec powiem wam a raczej sie pochwale ze moj pierwszy synek mial 20 miesiecy jak juz byl zupelnie bez pieluchy a mlodszy mial 14 miesiecy jak juz pieluch nawet na naoc nie zakladam:) Kazdy mi mowil ze mam talent do oduczania dziecka robienia w pampersa:) Trzymam kciuki zeby i wam sie udalo:) A jedna moja rada co pol godziny max godzine siadajcie niunie na nocnik i dawajcie jej w tym czasie cos do picia (jak sie pije to sie sikac chce,przynajmniej to pobudza do sikania) no i mowicie ze ma sie wysikac;) Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja Weronika jak jej ściągnę pieluche to woła że chce siku i za każdym razem,no chyba że już nie zdąrzy to trochę popuści ale resztę zrobi do nocnika:):):) Narazie zdejmuje jej pieluchę na parę godzinek 2-3 ale niedługo mam zamiar zacząć nie zakładać cały dzień i zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i przede wszystkim jak rano sie obudzi to zaraz ja siadaj na nocnik a nie doleżajcie jeszcze troszke az ona wkoncu zrobi siku do pamperola... Zaraz siusiu z rana to u nas wszystkich norma u dziecka tym bardziej:) A te picie moim dziecom bardzo pomagalo:) Potem juz jak bedziesz widziala ze te pol godziny badz godzina to za krotki okres zeby sie mocz nazbieral:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co do sikania ja też ostatnio nauczyłam mojego malucha sikania na nocnik. Tylko ma już 3 lata. Pewnie z mojego lenistwa tak długo czekałam . Nauczył się w tydzień . Już jak kładę go spać w dzień to bez pampersa i jak się obudzi to szybko leci na nocnik i krzyczy mama siku . Bałam się ze się nie nauczy do wrzenia jak będzie szedł do przedszkola A tu taka niespodzianka. fretka83 dobrze że wszystko ok u twojej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co mala się jeszcze dzisiaj nie zlała w galotki. kupcia niestety była i myślę że z nią będą dłuższe przeboje , ale mam zamiar jeszcze przed wakacjami ją odpampersować zupełnie.... Mala też od września do przedszkola idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak szukam po tym necie i sie zastanawiam (moze ktoras z naszych \"nowszych\" staraczek wie cos wiecej) czy jak test owulacyjny mi wyszedl to kiedy doszlo do zaplodnienia w ten sam dzien czy pozniej.Dodam ze kochalismy sie w dzien kiesy test wyszedl pozytywny,na drugi dzien tez byl pozytywny ale juz sexu nie bylo.No i dodam ze test robilam w czwartek a z usg wychodzi ze zaplodnienie bylo w niedziele (wielkosc zarodka tak wyszla) co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czytam to i troche namieszlaam,jak sie nie domyslicie o co chodzi sprobuje inaczej to napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×