Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

fretka83 ja ja robiłam ten test wyczytałam ze jak na teście pojawia się te dwie kreseczki to owulacja nastąpi w ciągu kolejnych 24 do 48 godzin . Jeśli ty kochaś się w dzień kiedy wyszły ci dwie kreseczki to plemniki poczekały sobie na twoje jajeczko i możliwe ze do zapłodnienia doszło w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xseniu dzieki za odpowiedz:) ty to jestes szybka jak rakieta w odpowiadaniu:) Dziekuje:) A pytalam dlatego ze nie wiem kiedy dochodzi do zaplodnienia ,czy jak jest najwyzsza temperatura,czy przed czy po:O Ja sie sugierowalam testami (w czwartek byl pierwszy raz pozytywny ale w srode dzien wczesniej negatywny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj! ależ jestem zmielona... z tego niewyspania, ledwo co ględziłam już w pracy. Ale ponieważ mam natręctwa myślowe :) tzn. jak sobie wyobrażam,że jutro rano wstanę i zobacze fruwające w słońcu kurze i kłaki kota to ostatnimi siłami muszę jeszcze poodkurzać. Uwielbiam wstać rano i delektować się kawką w czystym gniazdku :) A więćc GO WEST! ide odkurzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś cały dzień był taki ciężki . Ja tez jestem padnięta i tylko się położę to zaraz zasnę. dobrej nocki ;-) a dla niektórych owocnej ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 4 dzień spóźnia mi się okres . Zrobiłam rano test Amil i wynik okazał się NEGATYWNY . Wiec czekam na @@@. Nie był to pierwszy mocz tylko drugi po nocy bo rano robiłam zakupy i kupiłam sobie ten cholerny test. Znowu narobiłam sobie nadziei a tu nic . Czuje ze okres przyjdzie dziś. Koszmar ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ; ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Codziennie przez te wszystkie dni rano zawsze czułam że @ przyjdzie . Dziś też to czuje. Beznadzieja wczoraj jeszcze byłam pełna nadziei a dziś czuje jakby ktoś zabrał mi możliwość marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie....!! w sumie to co dziennie nie mierzyłam temperatury ale Ostatnio jak mierzyłam to miałam 36,2 36,3 przed owulka Potem jak wyliczyłam kiedy mniej wiecej mowinna byc owulka to miałam 36,5 36,6 ostatni raz mierzyłam w 19dn cyklu i miałam 36,6 test pozytywny byłam u ginkitez w tym dniu.... czyli sroda to była.... i od damtego czasu nie mierzyłam tempki Dopiero wczoraj zrobiłam test z ciekawosci i wyszedł mi pozytywny....wiec tez zmierzyłam dzis tempke no i mam 37 stopni..... kurcze cos jest nie tak..... mam nadzieje ze cos zrozumiecie z tej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @ !!!!!! to menda przylazła. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze blade! ale wiecie co, ja w 1 cylku starań zrobilam betę 2 dni przed @ i wyszła negatywna i tego samego nia (2 dni przed czesem )dostalam @! a teraz w zeszłą sobotę powinnam dostać @, nie dostałam, w niedzielę rano też jej nie było więc zrobiłam test i był negatywny- i jeszcze przed 12-tą tego dnia @ przylazła.... zobaczcie jak psychika i chęć posiadania dziecka blokuje przyjście @. z tego wychodzi, że u nas-staraczek spóźniająca sie @ nic nie oznacza tak naprawdę, nawet bledziutkie kreski mogą kłamać. jadynie beta nas nie okłmnie, ale jest cholernie droga :( ja po 2 h snu jestem średnio wyspana, ale dzień taki ładny, że trzeba go wykorzystać na maxa! miłego weekendu życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Musimy stanowczo wyluzować!!!! Bo jakaś czarna seria z @ się zaczęła, każda z nas widzicie zadziałała psychiką zdecydowanie. Jak będziemy mniej spięte to mamy większe szanse nas ten cud! :) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny testy w tą stronę nie kłamią, jeśli nie ma b hcg nie ma kreski , nawet bladej, mimo ceny polecam badania z krwi, wynik jest czytelny i nie idzie sobie nic wmówić, ja wydałam na testy z moczu więcej kasy , niż na b hcg z krwi, no bo na jednym była blada na innym nie było i można dostać z tzw. gorem, pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim , przesyłam fluidy ciążowe papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! O Xena współczuję!!!! Ale to naprawde jest wina psychiki. U mnie w pierwszym cyklu było tak samo @ mi sie spóźniała i w końcu jak zrobiłam Bhcg to po południu przyszła @. Jak sie o tym caly czas myśli to @ sie spóźnia:( A ja jestem zadowolana- dostałam @ w środę popołudniu i dziś już nic nie ma:):):) Można powiedzieć że była tylko 2,5 no góra 3 dni :):):):) No i dobrze szybciej przyjdzie owulka:):):):) Korin dopisz się do tabelki bo cie nie ma w niej!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja tak na chwileczke:) Jolitka ja do ciebie przedw wszystkim,ja mialam 37,2!!! nawet w jajeczkowanie mialam o stopien mniej a pod sam koniec mierzwenia temki mialam 37,4!!! takze nic sie nie martw jest wszystko dobrze tak dziala progesteron. A do innych bidnych babolkow,nie martwcie sie tak bardzo,macie kolejny cykl staran... Wiem ze mi sie fajnie mowi ,ale co ja mam wam innego powiedziec,trzymam mocno kciuki za was!!! A Jolita w tabelce w dol:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena - współczuję @ Uda się na pewno trzymam kciuki A @ to kolejna szansa Olga - ta @ może być taka dziwna po staraniach Ja też miałam dziwnie skąpą i krótką Jolita - to test ciazowy robiłas? I pozytyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję się do tabelki, bo ktoś mnie wyciął :))) Nick.............Wiek......cykl starań ....termin@... ....miejscowosc < Moootylek...................2...............18.04....... .....zach-pomorskie Hania_i_Gogo..24.............2............21.-23.04..... ....opolskie natanielka ... 25 .... .....8 ...............22.04?........ .... lubelskie Madziulek0405.............4................23.04..... . .... ...lubelskie Jagoda_27..................11..............05.05...... .......Warszawa xena64 ......25................2...........6.05................mazo wieckie małpka73.........35..........1.............15.05........ ......Dolny Śląsk Jolitka84.......................5............15.0 5 ..............wielkopolska bruska.......28................3..............20.05. ...........podkarpackie mirellaaaa.....30............5...............31.05...... . ...wielkop asiulka 1981......27........1..............ok.01.05...........mazo wieckie pod zmienionym ni...27....3..............ok 31.05.............Bydgoszcz butterfly*.....................4...............ok01.06. . ...........IE olgaiwaniak....23............3..............ok.10-11.06. .... ......Lublin ZACIĄŻONE... NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.......ROZWIĄZANIE....MI EJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........14?................Listopad.......Bi elsko-Biala 2)Jenefer25..................12............... 21.11......dolnoslaskie 3)fretka83.......26..........10.................6.12 . ... .. .....Śląskie 4arcia132.......25.........8...................11.12... ........mazowieckie 5)Pumka27...................9................14 grudzien. .............Lubin 6)Korin..........29..........5.................styczeń..............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, potzrebuję wykładu jak krówce na rówce.... :) Gdzie meirzycie ta temperaturę? w pochwie, ustach czy pacha? czy to możliwe jak mierze w poch mam 37,2 w 9 dn cyklu? a jak pod pachą to mam 36,6... hmmmm JAK TO JEST? na owulację wzrasta? czy spada? Nie zakumam tego nigdy. poza tym czuje sie paskudnie i to trwa parę dni, mam bóle znowu! takie jak na @. zamiast ciszy tam ciagle coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jutro idę do lekarza , jestem ciekawa czego się dowiem , mam nadzieję, że wszystko jest tam ok, piersi mnie bolą jak cholera , a zasypiać umiem tylko na brzuchu i już się zaczynają cyrki, pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NApewno będzie jak najbardziej w porządku! jakby co nie wybieraj szpitala na ul. P....j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Co za cisza? Ja miałam dziś napad emocji pomieszanie ciązowych z dzieciństwem Płakałam i nie mogłam sę uspokoić jak mój ojciec na mnie się wydarł bo jogurt rozlałam na jego wykładzinie Masakra jakaś Szłam i mi wypadł z ręki Wiem że nie ma się czym przejmowac ale przypomniałam sobie syt z dzieciństwa chyba bo mnie szloch ogarnął i żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny miałam pisac ale niestety nie mam teraz na to czasu :(:(:(:(:(:( z dnia na dzień dopadła mnie straszna informacja mój wujek (z którym jestem bardzo zwiążana jest dla mnie jak drugi ojcie i przyjaciel) ma guza mózgu. Jestem dla niego najbliższą bratnia dusza i musze sie teraz nim zają, jutro bedzie miał operacja i bardzo sie boje....modle sie żeby wszystko było dobrze, was też prosze o modlitwe teraz moj czas to sklep i szpital a jest on oddalony o 50 km od sklepu, jeszcze dzisiaj miałam komunie ech.....szkoda gadać...mam teraz strasznie ciezki okres masakra..... przepraszam dziewczyny ale narazie nie bedzie mnie na forum, nie mam do tego głowy zycze wszystkim pomyslności i zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........boze dziewczyny jak jest mi ciezko.swiat mi sie wali......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenefer- nie robiłam test owulacyjny.. wczoraj tez zrobilam ale tym razem slabsza kreska była ale była ..... fretko bardzo bym chciala znalesc sie na dole ale... raczej nie wyjdzie bo nie czuje zebym była zaciazona..... nic mnie nie boli nic kompletnie nie czuje..... zapomniałam zmierzyc dzis tempke;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruska - bardzo mi przykro... domyślam się , że jest ci teraz bardzo ciężko :( trzymam kciuki za twojego wujka - oby operacja przebiegła pomyślnie. jak sie wszystko poukłada, proszę pomachaj do nas chociaż łapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Bruska, cóż to za wiadomosć.... to bardzo, bardzo przykre, że ten los jest tak niesprawiedliwy,że dotyka w okrutny sposób najbliższe nam osoby. Trudno Cię nawet pocieszać w tej sytuacji. Mimo wszystko jednak trzeba wierzyć bez względu na dzisiejszą sytuację i mieć nadzieję... Bardzo duzo siły Ci życzę i Twojej rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam wczesniej o tej temperaturze.... pomóżcie. Dzis mam 36,4 ??? no nie rozumiem już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mierzenie temp. jest z przyczyn technicznych abstrakcją. nie zgłębiałam się w tej dziedzinie, więc ci niestety nie pomogę. ale może fretka coś popdpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla mnie to tez abstrakcja....za dużo tam kombinacji i wielu interpretacji, tu skok tam spadek..........phiiiiiiiiii.... Jednak jakby ktos to pojmował to plisssssssss pomózcie, bo mi cos skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witaj Bruseczko,bardzo mi przykro z powodu twojego wujka:( Te zycie niestety ale jest niesprawiedliwe,ale musisz miec nadzieje ze bedzie dobrze.Moze cie to pocieszy (choc nie wiem w jakim staduim jest guz twojego wujka) ale moj znajomy mial bardzo zlosliwego,lekarze mowili ze nie ma nawet 5% szans na przezycie,a jak przezyje to bedzie \"roślinką\" a sie okazalo ze zyl jeszcze 10lat:) Takze musisz byc dobrej mysli!!! Mirella ja ci moze cos powiem na temat tempki ale musisz mi napisac calą ta twoja temperature,wszystkie dni,a nie tak pokolei bo nie umie sie polapac:O ALe jestem ofiara:) A ja wczoraj mialam kryzys jak nie wiem.Tak mnie glowa bolala ze myslalam ze bede nia walic po scianach:O Wziąlam jeden paracetamol bo to mozna brac w ciazy ale oczywiscie przeszlo mi moze na 15 min i znow na nowo:O No ale dzis juz jest ok. Dodam ze przy chlopakach nie wymiotywalam ale prawie dziennie mnie glowa tak bolała ze szok,a teraz dopiero 2 raz ale mialam mdlosci:OAle juz ich nie ma-czasem tylko mnie zamuli jak np.jem mieso ktore mi smakuje jak mydlo:O ochyda-bbbrrrrrrr No i moj starszy synek ma problem ze swoim \"ptaszkiem\" jakis stan zapalny mu sie zrobil,ale juz sytuacja opanowana;) \"Fajka\" wymyta ,posmarowana i dzis juz jest duuuuuzo lepiej:D Ale wam tu tematy poruszam:D:D:D:D:D:D:DD::D:D Milego dnia kobietki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj ryczalam z przerwami do wieczora Bruseczko to za Twojego wujka niech będą wylane A dzis miałam iść na badania ..pójdę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer co to za placzki wczoraj byly??cos sie stalo?? A ja wlasnie dostalam termin na usg,bede miala 2 lipca juz sie nie moge doczekac :) Ale musze byc cierpliwa...ale to tak ciezko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×