Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Gość agunia_87
potwierdzam, house jest the best. uwielbiam go oglądać i słuchać jego wypowiedzi. zonadamiana jeżeli pojawiły się dwie kreseczki mimo że jedna jest ciemniejsza a druga jaśniejsza możesz swobodnie bzzzzzz. Plemniki wytrzymują 1-2 dni więc spokojnie możecie się przytulać:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej madziaraxxx ja sobie odpoczywam sobie po imprezce i buszuję po sieci:) a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agunia:) u mnie nic,idę zaraz na film,dziś skończyłam ta paskudna @ i zaczynamy znów staranka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
ja swojej jeszcze nie dostałam a mam 47 d.c mam cały czas nadzieję i nie chcę brać tych durnych tabletek na wywołanie co dostałam od mojego gin, mój sobie ogląda miami vice a ja czytam książkę, czyli spokojny wieczór w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie spokojny dzień w domciu,a robiłaś już test ciążowy? zawsze takie długie cykle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana ja używam testów owul. z allegro i jeszcze mnie nie zawiodły,a teraz zaczynam robić testy owul. z firmy clearblue i w miedzy czasie kupiłam sobie monitor z testami owul. z firmy PERSONA,kupiłam na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
czytam romansidło. jestem taka postrzelona romantyczka, uwielbiam norę roberts romanse i kryminały też lubię, testu nie robiłam poczekam do poniedziałku, robiłam w zeszłym tygodniu w poniedziałek i zrobię teraz w poniedziałek czyli po 2 tygodniach, może coś wykryje? takie długie cykle mam pierwszy raz, a @ jak zaczęła się 29.IV to skończyła się 9.V więc też bardzo długo. też pierwszy raz. nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia ja tez lubię ta pisarkę Norę Roberts i jej książki,mam parę jej książek w domu,a teraz wzięłam się za czytanie 4tomowej książki i mnie wciagla i bardzo mi się podoba,czytam już 2tom,czytam właśnie książki Stephenie Meyer,1tom "ZMIERZCH"-i tez oglądałam film,bardzo mi się podobał,chociaż nie to samo co książka, 2tom co czytam teraz "KSIĘŻYC W NOWIU" 3tom "ZAĆMIENIE" 4tom "PRZED ŚWITEM" i teraz wyszła następna jej książka "INTRUZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za odpowiedzi. Probujemy, opierajac sie o te testy. Czuje ze wpadam w jakas obsesje... Co do ksiazek to ja uwielbiam Cobena i wszystkie Jego tytuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Ale wczoraj zaszalałyscie z pisanie :) Az milo sie czyta:) Ja za czytanie teraz sie wzielam,nigdy mnie nie ciągło,ale teraz...chyba sie starzeje :p Zonadamiana testy owulacyjne jak pokazuja jedna slabsza druga mocna to nie oznacza niczego,musza byc dwie takie same lub tak swiadczxaca o owulce mocniejsza.Ja mialam tak ze jeden dzien mialam dwie jedna slaba druga ok,na drugi dzien tylko jedna i tak to skakało...pozniej naraz zrobily sie dwie takie same i DO DZIELA!!! Agunia ty zrob sobie test w poniedzialek a mozesz nawet juz jutro rano,jak jestes w ciazy to juz musi wyjsc,nie ma códów...to juz 2 tygodnie od ostatniego testu.Jak by ci wyszedl (mam nadzieje ze tak nie bedzie) negatywny to wez te tabletki bo jeszcze sie nabawisz ciazy urojonej...a to nic dobrego...Ale mam nadzieje ze bedą dwie piekne kreseczki jak to bylo 6 lat temu u mnie:) Pozdarwiam reszte kobietek i walczcie ze swoimi męzulkami ile sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! ale pogoda.... aż wstać się nie chce, zalegam w łózku i już. Zimno jakos i smętnie w sam raz na robienie dzieci :P lub własnie jak piszecie na czytanie, ja kocham książki, jak tylko mam czas to czytam. Ostatnio wciągałam popularne ostatnio \"dom nad rozlewiskiem\" fajne ale tylko pierwsza część mi się podobała. A teraz chce sobie kupić: cudowną podróż edwarda tulana- to baśń :) no i męczę aktualnie \"świat według Garpa \" irvinga, ale nie wiem co z tego wyjdzie... no i lubię filmy, wczoraj oglądaliśmy nowy film z Clintem estwoodem \"gran torino\" super!!!! polecam. Ostatnio przerabiałam filmy z Benem Kingsleyem, tez go uwielbiam. no i jak mężusia nie było to odświeżałam \" co się wydarzyło w Madison County\" piekny film o miłosći n poprostu cuuuuuuuudowny. piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej dziewczyny, ja aktualnie czytam wzburzone fale, ale ostatnio czytałam fatalne zauroczenie williama lashnera, super kryminał. Dzięki dziewczyny, test zrobię na pewno już dosyć mam tej niepewności. A jak tam staraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... my dziś zaliczyliśmy poranne przytulanko ;P kurcze dziś 4 dzień mam płodny śluz, mam nadzieję,że nie zwiastuje on owulki za parę dni :O bo mąz w pon wyjeżdza! a tak poza tym życie staraczki jest ciężkie chyba... ja nie pije alkoholu bo się boję, staram się zdrowo jesc itd. żadnej życiowej rozpusty z wyjątkiem bzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
nie przejmuj się ja mam tak samo, odkąd zdałam na prawko to nawet jakbym chciała wypić to nie mogę bo kieruję, też jem zdrowo i nie piję alkoholu i wogóle uważam na siebie, ale tak słyszałam że jak ktoś nie chce to wpadnie, a te co się starają to nie mogą zajść. najlepiej o tym nie myśleć, ale tak się nie da, przynajmniej w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki no no ale sie rozpisałyście! śliczne te wasze brzuszki :) trzymajcie kciuki jutro powinna sie pojawić @ więc rano robie test :)jak o książkach mowa to ja poraz 10 czytam cała serie harrego pottera mam sentyment do tej książki.co ja jeszcze miałam napisać...a juz wiem, wyobraźcie sobie ze w czwartek w nocy znowu miałam problemy z serduszkiem :( i teraz boje sie wieczorów zeby znowu mi sie tak nie zrobiło paranoja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia_87
hej myszko, i znowu byłaś w szpitalu? a co ci dokładnie dolega? trzymam kciuki za jutro żeby się nie pojawiła, moja się już tydzień spóźnia, więc może...? ale tylko napisz szybciutko jak zrobisz test jaki jest wynik:) koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Zycze miłego,udanego i ciepłego weekendu🌻 i owocnych starań;) My dziś wybieramy się do pabu na drineczka a jutro jedziemy nad morze,straszna duchota znów i gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Ty tego nie lekceważ, tylko do lekarza lub szpitala,mam nadzieje ze będzie dobrze,i trzymam mocno kciuki za 2 grube kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) aguniu_87 ja proponuję zrób test z krwi na poziom bety :) będzie najbardziej wiarygodny, bo takie opóźnienia w miesiączkowaniu nie są zdrowe :O jeśli to nie ciąża to może za niski poziom progesteronu :O dobrze by było zrobić od razu poziom tego hormonu, aby mieć jakiś obraz co się dzieje :O ale życzę Ci oczywiście aby to była ciąża :) mirellaaa wykorzystaj męża ile się da :P ja tylko czekam na swojego i dam mu popalić :P co do książek, kocham kryminały Krajewskiego :) no i nieśmiertelną Chmielewską, nie wyrosłam z niej i chyba nigdy nie wyrosnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×