Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

a po cięzkiej pracy wszyscy się zrelaksujemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :) nawalimy się w tym bardze czerwonym winem :classic_cool: tak ze bedziemy wiotcy we wszystkich stawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winem.....no tu tez mam minusa bo zle znosze czerwone wino... :( piwo lubie.......pszeniczne i to tez nie kazde .... litewskie albo ukrainskie :( i sie nie upijam :( - moze w tym tkwi problem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze puszczalskie wolą tych pijanych?:P moze są wtedy łatwiejsi :D:D:D albo puszczalskie po 4 piwach wydają sie byc aniołami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj to musimy Cie upic zdecydowanie i nie zadnym piwem ale wnem albo łiskaczem...zdecydowanie:classic_cool:wtedy bedziesz pod obstrzalem ....puszczalskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mów normalny ze wiskacza wypijesz i nawet się nie ugniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa i mam wrazenie, ze po takiej wizycie w pubie bede wiedzial jak sie czuja swinki morskie - nie dosc,ze obserwowany to jeszcze eksperymenty na mnie z iloscia whiskacza jaka moge przyjac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tylko uwaga to afropdyzjak :P moze byc po nim gooorąco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałysmy :classic_cool: musisz notowac :D:D:D norlmalny :P neutralny grut potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym,że normalny ma "aż "dwa samochody(sorki jestem wredna)bedzie musiał dojechać gdzieś bliżej:classic_cool: v-ka a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety z miasta w którym mieszka Jola Rutowicz 😭 żenada :O ale i Wołoszanski tez tui mieszkał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dodasz, ze krecono tam "uprowadzenie agaty" to pozycze od kolegi golfa III ( moze jeszcze na niemieckich blachach ) i na uroczej ( tu jestem powazny ) starowce mozemy przeprowadzic eksperyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż mieszkamy w sumie w "trójkącie"każdy na jednym końcu...musimy się spodkać w centrum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to centrum amorek :classic_cool: u mnie normalny na starówce murek nawet stawiają za milion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo dobra to ja się jakoś dopasuję noooo;) ustalcie miejsce ..chociaż nie pogniewam sie jak będzie to śląsk:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to normalny jedzie wawki zabiera mnie po drodze i lądujemy u Ciebie :classic_cool: pasi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pyt:) to co ustalamy datę??? chyba ,że uwiedziesz go w tym pożyczonym golfie...i nie dojedziecie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×