Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

oj moze tak być moze :P ale dojedziemy ;) tylko na chwile prysznic w pobliskim hoteliku weźniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic ...spalone ...na co ja Wam będę...po fakcie moje obserwacje nie mają sensu....buuuu... ale spotkamy się chociaż ...pogadać,no:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadać to ja moge przyjechac sama :classic_cool: normalny zobacz jak milczy :P buc jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez jestem \"buc\" :P. wiec albo polslowkami albo upajajac sie wlasnym glosem usypiam odbiorcow nadetymi wykladami :( ps: golfa nie zalatwilem, moze byc stuningowana calibra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie moze byc :classic_cool: szkoda tylko ze ta maska taka stroma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyfrą sie rózni ;) a czy to coś zmienia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama siostre :P ale musiałaby miec nick v42 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calibra...hmmmmm nie wiem ale ja się nie wypowiadam Wy dojeżdzacie a czym to już nie moja sprawa przecież:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe....aleś dowciapny....to Ty się musisz wysilić ...żeby przestać być "bucem" a wtedy rzucą się na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma łatwizny:) raz się zabawisz i co dalej???trzeba myśleć przyszłościowo:classic_cool:nie zawsze będę obok...he he he:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek w tym bard=ze trzebabedzie zrobic sztuczny tłum :D:D:D masz kilka kolezanek na wolny wieczór? puscimy smska ze chetny w barze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się moje aniołki 🖐️ milusiego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...więc możesz mi powiedzieć jaki typ kobiet lubisz...muszę wiedzieć jakie zwołać:) aaaa i jeszcze jedno ...zapomniaam czy pisałeś ile masz lat...a nie chcę mi się szukać znowu na tylu stronach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudne pytanie bo ja lubie ( mile mi dla oka sa ) i "intelektualistki" - byznes loman ( chociaz nie nordycki typ od ktorego wieje chlodem ) i blond dziewczyny - "swojskie" slowianskie, naturalne, bez makijazu, jak i typy mieszane ;), ladnie opalone na solarium. byle nie balejage i przypieczona skora ;) - chociaz chyba wlasnie wsrod takiej czasem "tandetnej" ( i nie o cene kosmetykow czy ubioru chodzi a raczej o ich uzycie ) urody moglbym poszukiwac .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo nie obrażaj moich koleżanek...żadna nie ma tandetnej urody.....jejku ale Ty niedobry jesteś...wrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldeh
Ten dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×