Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

uuu tego to ja juz nie wiem normalny bada to zjawisko ;) on tam wie jaki poziom lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny własnie czy te puszczalskei to wsumie wszystko jedno jakie?? czy to jakieś wybrane?? czym się kierujesz przy wyborze towaru?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
A no są są są i to jeszcze jakie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocza ty jako facet okresl pozimy puszczalskich bo z opisu normalnego wynika ze podobają mu się kobiety naturalne i jak najmniej wyuzdane :O i tu moze byc pies pogrzebany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zgrabna blondi w mini z panterki i duuuużym dekoldem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi kozaczkami dowaliłes :D:D:D normalny i nie wiesz jak taką wyrwac?:D:D:D:D zaczynam tracic wiarę w normalnych facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
No właśnie jezeli stać kogos na eksluzywną panienkę to czemu nie . Ma mieć trochę w głowie musi umieć się pokazać wszędzie i w każdej sytuacji no. w galerii . w muzzeum . na koncertach . zjazdach naukowych - czyli w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Do sexu tym bardziej .Nikt nawet nie zauważy że jest PANIENKĄ ,ale to kosztuje i to jest właśnie ten poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeee....nie zaczynaj znowu;)ustaliliśmy już ,że V-kę uwodzisz...a ja notuję..jak dojedziecie ...była opcja,że zostaniecie w hotelu ...sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek kochanie to badanie nie wyjdzie bo on mnie uwiódł zanim dobrze zaczął :O tu musi byc twarda puszczalska taka w kozaczkach i panterce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Jeżeli kolega przebije Cię w finansach to pewnie tak będzie , tylko pamiętaj że takie panienki mają czas ograniczony musisz zamówić je trochę przed czasem bo one mają już swoich ulubieńców . Adlaczego mówisz że na wysoką wodę - chcesz zacząć od panienek z ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Normalny - nie załamuj sie jutro też jest dzień .A MNIE martwi Gonia (pani prawnik) coś Jej się chyba porobiło że tak przepadła bez echa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Witam wsawajcie już nocne marki taki piękny dzionek za oknem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny...podejrzewam ,że to samo co Ty o 7.45:p a poważnie z imprezy wróciłam i spania nie miałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska
hej daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz widziałem w TV wywiad z prostytutka, co mówiła, ze jak już kiedyś przestanie się tym zajmować to nie będzie się wiązać z facetem, który chociaż raz korzystał z usług prostytutki :) Podejrzewam, że do dzisiaj ciągnie flety na autostradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb32
zabawialiście się w godzinach pracy i wywołaliście kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×