Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

Gość gaguniaaa
wogle co to za dziwny wątek ? nierizumiem prześłania . Chyba koles który ten wątek ząłozył miałjakies powazne problemy a teraz sie okazuje ze flirtuje z jakas klijentka ktora leci na jego stanowisko i kase ? a Ty normalny mazowesze zpaominasz ze masz kobiete ? wcale tkai pozadny nie jesteś. po co zakąłda tego tupu wątki jak pozniej tlyko kłopoty i zdrady wychodza nie rozumiem tego ;/ .. a i powinnienes sie ceiszyc ze w dawnej młodosci nie leciał na Ciebie łatwe panny ... albo błes dla nich za inteligentny albo nie miały nak om oka zaweisic bo wcale tkai przystojny nie musisz byc , albo masz nie miły wyglad twarzy ( niektorzy ludzie sama twarza odpychaja bo wygladaja jak by chcieli kogos zabić ) albo brzydkie zęby .. albo poprostu nie jestes ciekawy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
musisz miec to cos .. jak tego nie masz ....to jestk iepsko =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
i wogle dziwi mnie fakt iz uwazasz sie za porzadnego cżłowieka na jakims tam stanowisku wysokim a rozwodzisz sie na tak błache i płytkie tematy ćłzowieku ile TY masz lat ? ja mam 19 i ty swoim rozumowaniem nie dorastasz mi do piet ... zachowujesz sie jak dziecko z gimnazjum albo ze szkoł sredniej , ktore zatrzymało sie na etapie nisko rozwojowym. Idz na studia , albo zajmij sie kboieta i swoimi obowiązkami w firmie a nie na flirty z jakims amorkiem czy kims ci sie zbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
nieeee studiuje zaocznie :] a ta dizecina ma zapewne wiecej w głowie niz wy wszyscy razem łącznie .. i o to Cie zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Nooo gdyby GAGUNIAAA miała więcej w głowie to nie studiwałaby zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagunia poczytaj Ty dziecko ze trzy razy co napisałas z siedem razy to co napisał normalny i ....zamilknij PILS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Do V34 - i w końcu ktoś normalny zabrał głos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
gagunia studiuje prawo na umcs i nie podskakuj głupcze do mnie, a ze zaocznie to nie znaczy ze sie nie dostałam na DZIENNE , widocznie mało wiesz o życiu a sie uważasz za Bóg wie kogo. Wogle ludzie nie zrównuję sie do waszego idiotycznego poziomu, wiec nie będę dyskutowac z tak infantylnymi ludzmi jak wy. powodzenia w życiu i w waszych dziecinnych problemach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
wielce dorośli się znaleźli a pioch i szyszki w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
mój lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie bede z dzieckiem o grabki kłócic :O nie masz jakis cwiczen w sobote?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
a co Ty tak nie przypiął i nie przyłatał z tymi ćwiczeniami ? chcesz mnie do książek wygonić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ONA :O i jak najszybciej idz do ksiązek bo z takim tokiem myslenia daleko na tym prawie nie polecisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Nie uważam się za Bóg wie kogo a że zaczęłaś studiować prawo to jeszcze nic nie znaczy.Przeczytaj Swoje poprzedie wypowiedzi a jak Tobie szczęście dopisze mózg zacznie pracować to sama dojdziesz do pewnych wniosków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva, czy oni teraz na tych studiach uczą przyszłych prawników jak robić z siebie maksymalnego debila? normalnie druga filizgrzanka :O chociaż może to i dobre, przynajmniej konkurencji na rynku toto nie będzie stanowiło żadnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zapracowany ;) Ajronik za to Ty bedziesz wziętym ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Do AJRON SAN - no cóż zniżę się do poziomu naszej pani prawnik (uchowaj Boże ) i napiszę krótko : DURNI NIE SIEJĄ ONI SAMI WYRASTAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
v34 - ona , a zapewne wygladasz jak chłop bo masz taką rolniczą bajerkę nie buj się prawko mam we krwi, i dzwne by raptem dziewczyna która do tej pory dostawał stypendium naukowe nie dała rady a maturę zdawała z 4 przedmiotów rozszerzoną ... a mądżyć sie bede bo mam dużo do powiedzienie , denerwuja mnie gadki szmatki jakiś ludzi którzy pewnie nawet podstawówki nie pokonczyli a bede pouczac mądrzejszych ale młodszych i się z nich naśmiewać ! Dyskryminacja ! ja tylko powiedziałąm co myśle a wy sie na mnie zaczeliście rzucać jak na intruza jakiegoś .. gdybyscie byli madrzejsi to podjelibyscie jakąs kulturalną rozmowę na jaką liczyłam ... a widze ze ten wątek jest dla ludzi z jakiś patologii ;/ d dlatego spadam do moich mądrych książeczek ... to lepsze zajęcie niż zniżanie sie do waszego poziomu by by =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem teraz dlaczego na zaoczne przyjmują bele co :O no bo ktoś tych Ajronowi podobnych co za darmo studiują musi utrzymywac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
BRAWO BRAWO SUPER ! - OSTATNIE WYPOWIEDZI . A co do pani prawnik - wróć do podręczników z podstawówi . INTERPUNKCJA KŁANIA SIĘ DZIEWECZKO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
ale kołki z was tyle wam powiem. Co juz nie mogę byc sobie indywidualistka musze sie podporządkowywać pod wszystkich, być bezbarwna , zachowywać się jak wy, pewnie wszystko wypływa od was z zazdrosci i nie dopuszczacie sobie tego do świadomości ze jesteście wszyscy tacy durnowaci bez osobowości no i oczywiście płytcy, bo co wy się tu na tym forum na tematy rozwodzicie to koń by się uśmiał , marny z wami los, biada oj biada wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Miałaś ryć w książkach . Człowiek inteligentny nie wypowiada się w ten sposób .Nie wyolbrzymiaj swoich możliwości - to są tylko Twoje marzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
mnie to zwiewa to co TY piszesz czy ktos inny, dla mnie to jesteście śmiesznymi bolkami co zazdroszczą szczęścia innym. Po prostu i w tym temacie nie trzeba się dłużej rozwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×