Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

nie no z tym szczesciem to mnie rowaliłas:D:D:D:D jakos nigdy nie było dla mnie szczesciem byc ba zaocznych prawniczych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja juz nie wiem czy moge sie przyznac, zem absolwent collegium iuridicum bo jak taki \"narybek\" jak gagunia prawo studiuje..... jednakze tajemnice skrzetnie ukrywana gagunia odkryla - bo ja i z aniolkiem i v33 flirtuje, molestuje i co my tam jeszcze robilismy? :P poza tym jak nigdy nie pisalem ze \"taki\" pozadny jestem. chyba, ze gaguniu nadinterpretujesz moj nick i miedzy normalnoscia a pozadnoscia znak rownosci stawiasz ;), nigdzie nie pisalem, ze jestem \"przystojny\" ....... ot - srednia krajowa pisalem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny teraz to się gromy posypią :D:D:D:D echhh teskno nam było 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sie juz przyznac. wsz. ujawnila dzis gagunia wiec nawet nie probuj jej zmylic swoimi nieudolnymi klamstwami. nie uda sie. ostrym jak lancet intelektem i przy pomocy wiedzy nabytej na I sem. logiki w mig to wylapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek jak ma skrzydełka to aniołek ot co ;) normalny po polskiemu prosim :P jak rolnikom na granicy bo my tu rolnicze pojmowanie mamy jak to nam młodzież zarzucała :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D echhh i niech nie mówi ze na kobiety nie działa wypuszcza nas podpuszcza i znika :P taktyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :( czyli to pewnie chodzi o moj bełkot pseudointelygentny. bo krok to gorsza wpadka. Ty sie do mnie nie przyznajesz, aniolek gdzies tam leci. Porazka. gagunia - moze sie pouczymy razem "wstepu do prawoznawstwa" albo "prawo rzymskie" i podyskutujemy o affectio maritalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorek ma skrzydełka i lata z takim łukiem i wbija strzałki w doopki :P sliczny bobaskowaty Aniołek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
A no właśnie mamy rolnicze pojmowanie - HA ! Nasza dzieweczka chyba naprawdę wzięła sobie do mózgownicy i przewala teraz podręczniki z podstawówki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny planujesz jakies weekendowe wypady w polowaniu na puszczalskie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Normalny mazowse , chyba drobna korekta - affetto , a nstępnie napisałeś nie bardzo zrozumiale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
O kurcze zaproście mnie do takiej nauki sam chętnie poszerzę wiedzę o taką głupotę bo na studiach to raczej takiego kierunku nie ma nawet na zaocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocza tos Ty Pan ;) ooo jak miło ;) a czego uczyc się chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Wiem dokładnie czego dotyczył tylko drugie słowo ma kilka znaczeń no ale o pisownie chyba nie będziemy się kłócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Głupoty bo z nią człowiek rodzi się a ja chcę nabyć . Z GŁUPOTĄ LŻEJ SIĘ ŻYJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie uczymy sie tu głupoty tylko jak uwiesc puszczalską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no znów swędzi cię
V ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocza
Aaaa to chyba z tym nikt nie probkemu jeżeli tylko chce . Tylko ciekawo na jakim poziome jest puszczalska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×