Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

chcesz powiedziec ze z moim podejsciem przegrałam życie?:O ide skoczyć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wiesz normalny to ze lubie normalnych to chyba mnie nie dyskwalifikuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...panie wątpliwej reputacji?:P kwaśna własnie chciałam się normalnego zapytac czy jak się zmienie to mnie polubi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polubić mogę Cie nawet teraz/zaraz ale zeby zakwalifikowac się do grona pan na jakie tu czekam(y) trzeba czegos wiecej ........ ;) doświadczen, ktorymi sie tu z nami podzielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo doświadczenia hmmm ja zem bardzo dośwadczona :classic_cool: Pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat obraca sie wokoł jednej sprawy ale jak juz ustalilismy nie jestes w stanie mi(nam) pomoc :( ew. zalozymy inny temat i tam o swoich doswiadczeniach nam opowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w katolickim kraju
nie znajdziesz takich zwyrodnialcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyczuwają że gdy sam o sobie mówisz "manager, siłownia, wyżej niż średnia krajowa" to się masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poza tym
metrosexualni juz nie są w modzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ,że jesteś albo mało sympatyczny,albo zadufany....i to dlatego. za dużo podkreślasz co "masz" a czego nie mają inni ,dajesz do zrozumienia ,że masz się za coś lepszego . oczywiście nie musi tak być ,mogę się mylić,poprostu takie jest moje odczucie.. co do łatwych kobiet,tak jak pisano wyzej..liczy się pierwsze wrazenie ,kobieta która chce się zabawić nie zwróci uwagę na kogoś kto jest bucem..bo to dla niej strata czasu...mógłbyś ją spławić a na to puszczalskie nie są przygotowane...wybiorą faceta który jest uśmiechnięty,wyluzowany,patrzy na nie z podziwem i jest przeciętny...wtedy mają pewność..,że "trafiony zatopiony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) można by wywnioskować ze te puszcalskie lubią bardzo miłych Panów :) i Vice Versa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy miłych....nie wiem ale na pewno pierwsze wrazenie najbardziej się liczy...zresztą puszczalskie czy nie ...większość z nas na dłuzej wzrok zatrzyma na miłej i sympatycznej twarzy a niechętnie czy z obojętnością spojrzy na faceta o nadętym, nieprzystępnym wyrazie twarzy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amorek amorek ;) mnie normalny bardzo sie podoba i czuje ze pod tymi wpisami czai się fajny przystojniak wierz mi ;) ale ja to jakas inna jestem ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie oceniam normalnego ...to są przypuszczenia...być może jest to tylko prowokacja z jego strony.. 9.09.2008] 15:34 normalny mazowsze jesli chodzi o postrzeganie mnie-ok.mozliwe ze jestem postrzegany jako lysy (lysy z wyboru strzyge sie 3-5 mm ) ,zarozumialy buc, ew. nudziarz.ok. kazda wasza podpowiedz da mi do myslenia. sama przyznasz ,że łatwa kobieta spoglądając na twarz zarozumialca nie będzie próbować go uwodzić (jeśli chodzi o jednorazową przygodę)chyba ,że lubi wyzwania ale to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcentowalem w moich postach \"co mam\" zeby uniknac prostych rozwiazan w stylu \"jestes niezadbany, niewyksztalcony a zatem i pewnie prostacki/trywialny, masz poprzecierany na rekawach garnitur, ew. smierdzisz\".bardzo mozliwe, ze problemem jest to,ze sprawiam wrazenie \"buca\" ( jak sam zreszta pisalem z takimi okresleniami mojej osoby sie spotykalem ;) ) ale taki juz mam wyraz twarzy i ciezko to zmienic ;) a grac \"rozszczebiotanego\" przedstawiciela handlowego nie umiem i uczyc sie nie mam zamiaru..... .zaciekawilo mnie to co napisales o obawie \"puszczalskich\" przed splawieniem....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie normalny mozesz potrenowac na mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak zgadzam się ale nie możesz pisać kim nie jesteś ..chodzi mi o te opisy kolesiów z brzuchem z bloków...nie poruszam tematu 13-letniego golfa..o tym już było:classic_cool:przez te oceny ...wydajesz sie poprostu zarozumiały...w moich oczach(ale podkreśliłam ,że to nie ocena a przypuszczenie)... Domyślam się ,że kiedy siedzisz np przy barze...i pojawia się taka panienka na horyzoncie...mierzysz ją z tym swoim nieprzystępnym wyrazem twarzy....a ona już ma w głowie czerwoną lampkę...strata czasu albo ...za mało czasu:p nie mówię z doświadczenia raczej z obserwacji...przy barze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie spławisz tzn zem nie puszczalska same plusy z tych cwiczen :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to biorac pod uwagę to co napisal amorek, v34 zrobimy eksperyment - pojdziemy (razem ale osobno) do pubu, ja usiade przy barze, Ty przy stoliku i bedziesz bacznie obserwowac czy teoria amorka jest prawdziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mam sie rozglądać za łysym menagerem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh a mnie łysi kęcą:P moze siię okazac zem nie puszcalska i co?:O normalny dalej bedzie szukał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×