Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

szukasz sali na wesele w Siedlcach koniecznie wejdź na www.GdzieWesele.pl/Siedlce tam znajdziesz sale na wesele z wolnym terminem którego szukasz www.GdzieWesele.pl/Siedlce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
Planuje nieduże wesele we wrześniu 2012, tak do 80-90 osób w Siedlcach. Słyszałam, ze teraz nie jest tak tragicznie z terminami na przyszły rok, zwłaszcza w tych mniejszych salach. Zastanawiałam się nad Hubertusem albo Ponderosą, bo ta lokalizacja najbardziej mi odpowiada. Czy ktoś ma może jakieś 'świeże wiadomości' na temat tych sal, coś się może zmieniło? Jak widziałam różnie piszą i jestem w kropce a tu czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_89
w salonie sukien ślubnych sophie na ul esperanto sa ładne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB.
Ja ładnych butów w Siedlcach kupić nie mogłam niestety, do tego wszystkie niestety niewygodne. Warto jesli bedziesz mieć czas wybrać się do Maximusa za Warszawą bo jest tam duży wybór i dobre ceny. Są podobnej jakości modele jak na Chmielnej ale znacznie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Hubertusa, ceny przystępne, obsługa naprawdę profesjonalna i miła, a jedzenie bardzo smaczne! co ze świeższych informacji to w swieta akurat znajomi robili tam chrzciny - tuz po remoncie całego drugiego pietra i sala jest po prostu piekna - smak, elegancja, niezwykle gustownie. ogolem duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
dziękuję za info ;-). Jeżeli faktycznie w Hubertusie był remont to muszę tam podjechać, a Ponderosa też ładna, byłam kilka dni temu, ale troszkę drogo. Zastanawiam się jak to jest z tymi dwoma poziomami, ale jeśli będzie ładnie i ceny ok to biore. Czy ktoś wie jak z jedzeniem w Ponderosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
dziękuję za info ;-). Jeżeli faktycznie w Hubertusie był remont to muszę tam podjechać, a Ponderosa też ładna, byłam kilka dni temu, ale troszkę drogo. Zastanawiam się jak to jest z tymi dwoma poziomami w Hubertusie, ale jeśli będzie ładnie i ceny ok to biore. Czy ktoś wie jak z jedzeniem w Ponderosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Panderosie na weselu w sierpniu i jedzenie mi naprawdę smakowało, więc polecam :) A wie ktoś może jak z jedzeniem w Imperium w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB.
Nie pamiętam dokładnie w której hali Maximusa to było, minęło już jednak kilka miesięcy. Ale zanim tam pojechałam szukałam w wielu miejscach i większość modeli i w Siedlcach i w Warszawie mi nie odpowiadała. Ale gusty i stopy różne, więc jesli tylko jest czas to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika:)
A na tej chmilenej to gdzie to dokładnie jest i co tam jest:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB.
Na Chmielnej jest taki jeden sklep, gdzie są wyłącznie buty ślubne. Modeli było naprawdę dużo, ale ceny dość wysokie. Dokładnego adresu nie pamiętam, ale jest to jakoś niedaleko za tymi domami centrum, w których jest H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB.
Polecam p. Beatę - studio urody na Chrobrego. Miałam naprawdę świetny makijaż i wielu koleżankom polecałam, każda była zadowolona. Z terminami jest tam różnie, więc w miarę wcześnie trzeba rezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela238
co do jedzenia w Imperium w Opolu, to mi bardzo smakowało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalak
Ja polecam Panią Anię z Atola na górze, makijaż robi naprawdę śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika:)
A ta Chmielna to w Siedlcach czy w Warszawie:)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady Stefan
zna ktoś nauczycieli z zsz nr 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka7
Proszę o podanie maila to numer telefonu do Ani zAtola wyślę mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
Dziewczyny czy mogę Was prosić o pomoc poszukuję dobrej fryzjerki i kosmetyczki kogo możecie mi polecić? Słyszałam już wiele opinii ale w sumie nic konkretnego może Wy doradzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
Co do Panderosy byłam tam na weselu w zeszłym roku, jedzenie pyszne co prawda sala do tańczenia malusieńka, więc w grę wchodzą małe wesela, sala bardzo fajnie urządzona, przed salą jest gdzie posiedzieć miejsce ma swój klimat jak wygląda cenowo niestety nie wiem ale gorąco polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś z Was bawił się na imprezie prowadzonej przez Dj Huberta Gosia ? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. A może znacie jakiegoś sprawdzonego DJ na wesele którego moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika:)
czy ktoś jeszcze mogłby mi polecić jakieś miejsce gdzie dostała bym ładne ślubne buty prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka789
Odwiedziłam zespół który tak chwalicie PRESTIGE, ja nie widzę w nim nic specjalnego wokalistka ma ładny głos ale kuleje z językiem, a część podkładów jakby była puszczana z dysku a nie grana na żywo, bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia :asia
Szukam zespołu na wesele, proszę o radę, tylko nie żaden Modemy, Maximy czy tego pokroju zespołu, bo one nie są warte pieniędzy które biorą. DZiękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
Mi zespół polecono Vadersów. Co Wy o nich sądzicie czy ktoś bawił się na weselu gdzie grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×