Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
Od dawna stosuję, działa znacznie szerzej.Np.skraca katar do 2 dni, leczy stawy, odkwasza.Mnie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam takie pytanie , moze wiecie , czy jedzac kasze np 2 razy w ciagu dnia odkwasze organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś odkwasić jeżeli jednocześnie nie będziesz go zakwaszać np. cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo interesujący temat. Gazy, wzdęcia to moja zmora. Praca biurowa stała się koszmarem ciągłego biegania do wc - bo przecież nie pozwolę sobie na "bąka" przy ludziach. A tutaj taka rewelacja. Właśnie gotuję kasze jaglaną ale przyznam, że mam złe doświadczenie z innymi kaszami które wręcz podwajały mój problem. Proszę powiedzcie czy efekt "bezgazowy" jest od zaraz czy może początkowo jest nasilony jak po innych kaszach a może lepiej wziąć parę dni urlopu na testowanie jaglanej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 03.02.14 - aby uniknąć wzdęć i oczyścić jelito zacznij od zupy jarzynowej z kaszą jaglaną gotowanej na na samej wodzie 3x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za radę - gość 03.02.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
jak wam idzie ? u mnie waga stoi w miejscu, ale samopoczucie o wiele lepsze, gdyż chleb jem sporadycznie i zniknęły wzdęcia, czuję się lżejsza i mam więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj zrobiłam kluski z kaszą jaglaną, ziemniakami i szpinakiem - 3 gotowane ziemniaki, 1/2 szkl. kaszy ugotować w 1 szl. wody z masłem, 4 duże liście świeżego siekanego szpinaku, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, jajko, sól - dokładnie wyrobić ciasto i formować kulki z dołkiem w środku - gotować w wodzie z olejem 5 min. - smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekstra te kluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jutra zamierzam przejść na tą dietę tylko będę jadł kaszę gotowaną i soloną. Nie wiem ile dni wytrzymam ale maximum 10 w zależności jak będę się czuł i jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jestem po pierwszym dniu. Nawet dobrze zniosłem bo lubię kaszę jaglaną tylko się zastanawiam czy schudnę bo sporo jej zjadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną drugi dzień, narazie na wagę nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni odkrywam kaszę jaglaną na nowo i jestem zachwycona. Na fali entuzjazmu chciałabym zrobić sobie dietę oczyszczającą na bazie tej kaszy i ew.warzyw. Plan to14 dni. Ktoś ma doświadczenia? Ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisaj na obiad zjadłam kaszę jaglaną, bo ponoć taka zdrowa i po 30 min mnie przeczyściło. A teraz mam jakąś rewolucję w żołądku. Czy to normalne? Zaznaczę, że jestem szczupłą osobą i raczej nie chcę bardziej schudnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydło z worka
ja się przyłączę! od dziś mój drugi dzień na kaszy mija, na razie minus 1,2 kg jest, ale przyznam się,ze na razie jeszcze grzesze, skórką od chleba albo czymś takim, chociaż powoli mniej tego potrzebuje, więc może jutro już sumiennie będzie sama kasza :D a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuuś
Ja dziś pierwszy dzień na kaszy jaglanej chce wytrzymać 10 dni chciałabym na kaszy jaglanej trochę schudnąć Waga rano pokazała 74,6 kg aż się przeraziłam jutro zobaczę czy coś zleciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zlecialo? ja mam zamiar jesc kasze ale jako dodatki w menu na samej kaszy raz ,ze nie dam rady tyle dni wytrzymac, a drugie ze mono diety nie sa wcale zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszajaga
Tez jestem z Wami!Czekam na nowe wieści i przepisy.Od 5 tyg na diecie-schudłam z 79 do 72 kg,ale jeszcze nie dojrzałam do oczyszczania samą kaszą jaglaną przez kilka dni.Powoli się do tego przymierzam.Póki co dziś jadłam kaszę jaglaną z jabłkami tak jak do ryżu i bardzo mi smakowało.Chcę zejść do mojej wagi,czyli 64 kg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszajaga - a na jakiej diecie byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn , jadlas kasze tylko ze nie sama, z dodatkami , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszajaga
Wiesz,ja dopiero od kilku dni robię potrawy z kaszą-no i właśnie nie samą,tylko z dodatkami,np.ze wspomnianym już musem jabłkowym,czy jak dziś na obiad-jarzynowa z kaszą jaglaną.Była pyszna.Mojemu mężowi też smakowała. .A jeśli chodzi o moje zaczęte 5 tyg temu odchudzanie,to odstawiłam słodycze,alkohol,smażone,zmniejszyłam porcje mniej więcej o połowę,no i 2 razy w tygodniu chodzę na ćwiczenia fat burning.W sumie więc nic specjalnego i bez większego planu.Tak poza tymi ograniczeniami to jem wszystko,a chudnę-odpukać.U mnie jest potem problem,jak już osiągnę wymarzona wagę-utrzymać to.Jakieś 3 lata temu byłam na Dukanie-schudłam 16 kg w 3 miesiące,super wyglądałam i tak się tym "zachłysnęłam",że potem w 2 miesiące nadrobiłam 13 ze straconych 16 !No i niestety trochę nadwyrężyłam zdrowie przez te skoki wagi.Teraz więc trochę boję się monodiet.Raczej chcę po prostu zdrowo się odżywiać. Jutro planuję do tej dzisiejszej zupy na 2 danie zrobić kotleciki z kaszy jaglanej i pora. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Witam serdecznie miłośników kaszy jaglanej :-) Właśnie minął drugi dzień mojej diety oczyszczającej. Na razie jest dobrze. Mój cel to przede wszystkim oczyszczenie organizmu, ale mam nadzieję, że tym sposobem pozbędę się w końcu zbędnych kilogramów, z którymi walczę już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAROLKA a jesz sama kasze? i ile dni masz zamiar tak jesc? a mozna pic kawe? bo wlasnie wypilam , zanim wpadlam na ten topik pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypilam , niestety z cukrem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Tak, jem tylko kaszę z dodatkiem oleju lnianego. Początkowo chciałam wytrzymać na samej kaszy 3 dni, ale dobrze mi idzie więc może dam radę 5 albo 7. Jeśli nie, to dołożę do tego warzywa i owoce. Co do picia kawy, to ja w ogóle nie piję, bo po pierwsze nie lubię, a po drugie nie potrzebuję jej pić. Myślę że przy takiej diecie powinnaś zrezygnować z kawy. W końcu nasz cel to oczyszczenie organizmu. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ,ja tak z marszu bo muszę się wypowiedzieć co odkryłam :D odkryłam kaszę jaglaną BIO w Rossmanie :) polecam , nie ma gorzkiego posmaku jest zajefajna .Do tej pory kupowałąm w różnych miejscach ,różne metody stosowałąm żeby pozbyć się tego dziwnego posmaku goryczki ale zawsze jednak go czułam .Najpierw przelewałam wodą wrzątkiem i zimną ,kolejnego razu prażyłam na suchej patelni i potem gotowałam a tu wow Rosman-kasza jaglana BIO -i jest genialna ! Ostatnio polałam ją trochę syropem klonowym i super smakowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makeuphair24 - a ile to BIO kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszajaga
Hej,muszę kupić sobie tę BIO,skoro taka dobra.Bo jednak od kaszy dużo zależy-mi smakowała z Lewiatana,natomiast mąż mi kupił inną od razu 4 paczki -Janex i jest gorsza ,wg mnie.Chyba w przerwę majową zrobię sobie oczyszczanie,o ile nigdzie nie wyjedziemy,no i jeszcze jedna przeszkoda-urodziny córki 2 maja.Zobaczymy.Póki co-dalej sobie gotuję te potrawy w oparciu o kaszę jaglaną i trzymam się jakoś,nie tyjąc,choć od ostatniego wpisu ubyło mi tylko 0,5 kg,a na początku leciało tak szybko. A u Was co tam nowego dziewczyny?Jak dajecie radę w święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jecie sama kasze? ile dni? mozzna jesc sama kasze a co potem dodawac najlepeij? wesolych swiat dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×