Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
Przez 16 dni jadłam sama kasze jaglaną, gotowałam ją na wodzie z dodatkiem tylko oleju lnianego. Do tego ćwiczyłam dość dużo. Byłam w szoku bo teoretycznie powinnam nie mieć energii, tak zawsze było na niskokalorycznych dietach typu kopenhaska. Na kaszy czułam się bardzo dobrze. Problemem jest tylko wytrzymać nic nie dojadać, nie zmieniać sobie smaku. TYLKO KASZA to jest cała tajemnica. Początek jest najtrudniejszy bo im bardziej macie zanieczyszczone organizmy tym gorzej się na początku czujecie. Ja fizycznie czuje się dobrze ale ciężko mi teraz wytrzymać, wszyscy częstują jedzeniem, namawiają, a ja nie zawsze mam chęć i siłę odmawiać. Dziś niestety poległam, ale od jutra sama kasza. Już nie mogę się doczekać efektów bo wiem że będą zajebiste. Płaski brzuch, gładka skóra, lśniąca cera. Ja tak miałam po tych 16 dniach ( na wiosnę w tamtym roku), potem miałam jeszcze epizody z kaszą ale trwały różnie 5-7 a nawet 10dni, zawsze chudłam ale efekty nie były takie jak po dłuższym czasie. Dziewczyny jakbyście miały jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Np wiecie że po kilku dniach na kaszy jest taki efekt że ciągle chce się pić, tak jakby miało się cały czas sucho w ustach, ale to dopiero może kolo 12 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka1122
Wpis wyżej pisała Jagienka1122 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ, A CO Z HERBTAKAMI ZIOLOWYMI ? BO JA TEZ LUBIE JE PIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYLI KASZA PLUS DEKO OLEJU LNIANEGO TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno pytanie , ile tej kaszy na dzien? 100 gr na dzien - suchej mam na mysli , czy 200 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dam rady kaszy z kurkuma, moge tylko z olejem lnianym? kurkuma mnie odrzuca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka1122
Herbatki ziołowe można pić jak najbardziej, ale kawy już np nie. Jadłam gotowaną kasze na wodzie plus olej lniany na oko. Objętościowo niecała szklankę czyli około 150g. Tak naprawdę nie ma to znaczenia bo i tak nie przytyjecie. Żeby przytyć trzeba by zjeść może z 1kg kaszy, a na monodiecie nie dacie rady. Ja lubię kasze jaglaną i taka ilość niepełnej szklanki mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lostris13
Jagienka1122 dzięki za odp, acha czyli jednak tak jak sądziłam nie bylaś na całkiem mono z jaglanej, bo z chociaż z mega zdrowym lnianym to jednak dodatek, ja mam jeść samą bez niczego 8-12 dni, i takie monodiety z jaglanej można jeść max 14 dni nawet to jest wg medycyny chińskiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepelna szklanka suchej kaszy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka1122
Tak niepełna szklanka suchej kaszy. Wiem że według chinskiej medycyny max 14 dni,ale ja byłam dluzej na tej monodiecie, przeżyłam, nic mi się nie stało, rezultaty byly świetne. Najgorsze jest wytrzymać nawet nie chodzi o głód bo po 2-3 dniach juz sie nie chce jeść. Chodzi o to że bardzo trudno jest jeść jeden produkt tak długo. Lostris a z jakiego powodu lekarz zalecił Ci ta monodiete? Sama kasza gotowana bez niczego jest nie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lostris13
Jagienka1122 właśnie piszę Ci że Ty nie byłaś na monodiecie bo jadłaś olej, monodieta to sama kasza, a lakarz zlecił mi bo mam atopowe zapalenie skóry, muszę schudnąc i pozbyć się toksyn,właśnie ja słyszałam że sama kasza jest najlepsza, bo to ona sama wtedy najlepiej regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO LEPIEJ SAMA KASZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloooo ") pobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Lostris13 jak Ci idzie? Który to już dzień? Ja od dziś znowu 3 dni na samej kaszy. Czuję się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Cześć dziewczyny. Jak Wam idzie? To mój 7 dzień "kaszowy" i jestem z siebie dumna. Czuję się naprawdę dobrze, nie jestem ani głodna ani słaba. Jutro może dodam do kaszy brokuły, ale jeszcze zobaczę. Może dociągnę oczyszczanie do 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lostris13
jaglankaaaaa zaczynam od czwartku gdyż jutro mam urodziny :) i dlatego chcę się napić szampana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Karolka79 -- ostro z kaszką pogrywasz ;) gratuluję wytrwałości!! Lostris13 -- sto lat! życzę Ci przyjemnych 12 kaszowych dni ;) rzecz jasna od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka m
ja tez od jutra, sama kasza , moze olej lniany , ale nie wiem jak lepiej bedzie lostris 100 lat i wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam kasze , jutro start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lostris13
jaglankaaaaa dzięki obym wytrwała bardzo bym chciała :) malwinka m dzięki wielkie za życzenia, to jest nas 2 jak jutro zaczynamy, no ja zaczynam z moim mężusiem, ciekawe jak nam pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka m
dziewczyny , niestety dzis nie zaczne, po poludniu musze wyjechac do rodziny w waznej sprawie , wroce dopiero w niedziele prawdopodobnie, wiec jak dobrze pojdzie to dopiero od poniedzoalu zaczne , powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitka65
A CZY MOGA BYC 3 DNI NA SAMEJ KASZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Witam wszystkich :-) Dziś mój 9 dzień! Sama się sobie dziwię, że tak dobrze mi idzie. Jeszcze jutro tylko kasza, a w sobotę zaszaleję i na obiad zjem kaszę z brokułami, a na podwieczorek jabłko. Powiem Wam, że czuję się super. Waga spada, chociaż wiem, że póki co, to nie tłuszczu mi ubywa, tylko schodzi ze mnie nadmiar wody i nagromadzonych złogów. Teraz oprócz prowadzenia diety trzeba zacząć się ruszać! Myślę, że rower i nordic walking pomogą mi zgubić zbędne kilogramy. No i może jeszcze jakieś ćwiczenia w domu. Oczywiście nie wszystko na raz :-) Od kilku lat bezskutecznie walczę z nadwagą i teraz jest to moje ostatnie podejście, więc nie mam wyjścia, MUSZĘ OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jecie sucha ugotowana kasze czy robicie jakies cienkie sosiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Evitko, trzy dni na samej kaszy też będą dobre. Co prawda może nie zdziałają cudów, ale dobre i to. Później możesz dołączyć do tego np. jabłka, brokuły i inne produkty, które mają działanie oczyszczające. Na pewno będziesz w stanie skomponować z nich smaczne posiłki. Naprawdę zachęcam do diety jaglanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Żadnych sosików! Tylko kasza. W moim przypadku kasza polana olejem lnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Jeśli ktoś leczy się za pomocą monodiety jaglanej i lekarz zalecił samą kaszę, to muszą jeść bez dodatków. Ja dodatkowo stosuję olej lniany, bo jest zdrowy, nie tuczy i ma cudowne właściwości. Poza tym, kasza z nim jest smaczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×