Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość kochana myszeczka
dziewczyny, czy któraś z was była w nowym gabinecie dr. Wołowca na ul. Zagórskiej? Czy ma nowy sprzet do usg, czy ten stary z Paderewskiego? Ile teraz bierze za wizytę i czy długo się czeka? Napiszcie prosze jeśli ktoś do niego chodzi i wie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fajny sklep z akcesoriami dla dzieci to jest bardzo fajna hurtownia Ares przy ul 1 Maja, dokładny adres bedzie na pewno na necie, można tam kupić naprawde wszystko. A co do dr Wołowca to przez dłuższy czas podobno ma go nie być, wiec może warto poszukać innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana myszeczka
Dzieki za odp. w spr. Dr.Wolowca. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKosciuszki
Nie strzelaj tu fochów dziecino bo nikt specjalnie dla Ciebie nie czatuje na forum od świtu do zmierzchu żeby odpowiedzieć już teraz zaraz. Dr Wołowiec ma stary sprzęt ale usg w 2d czyli wszystkie niezbędne pomiary wykonuje u siebie w gabinecie. Ma usg 2d bez dopplera więc na usg genetyczne, połówkowe i w 30tc wysyła do dr Raczka. Wizyta 100zł, usg 50zł, ktg 50zł, cytologia 20zł. Spotkania co miesiąc. Przyjmuje w poniedziałki i środy, zawalenie kobiet więc jeżeli odstrasza Cię oczekiwanie około godziny na umówioną wcześniej wizytę to wybierz innego gina, unikniesz rozczarowań. Piszę to pod kątem, że dziwnie narwana jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKosciuszki
Odnośnie hurtowni Ares. Owszem jest tam wszystko natomiast ceny mają zastraszające. Ceny hurtowe dotyczą wózków i łóżeczek, natomiast akcesoria mają kosmiczne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 87
Witam.Całkowicie się zgadzam z tobą Aneta Kośćiuszki odnośnie Zawiedzionej.Ja 10 lat wstecz urodziłam syna ,nie miałam położnej ani swojego lekarza, było różnie.Zwłaszcza personel z noworodków i pani doktor Dorbut której nazwisko pamiętam do dziś dała mi się we znaki.Za 3 tydodnie znów będę rodzić ,jestem umówiona z położną ,mam swojego lekarza ,ciąża była zagrożona ,często byłam w szpitalu na patologi .I t takich zawiedzionych spotkałam wiele CO im się wszystko należy ,i tylko narzekają .Ja bardzo bardzo boję się porodu ,ale moje dziecko dla mnie jest najważniejsze ,i czy jacyś studenci będąto jest wszystko nie istotne.Ważne jest tylko moje dziecko .OD miesiąca jestem spakowana,łącznie z wodą mineralną ,stronę szpitala przeczytałam od deski do deski , często też zaglądam na forum żeby jeszcze bardziej się przygotować.Nie jestem zawsze zadowolona ,ale w innych krajach nie ma bezpłatnej służby zdrowia ,a nasza zapewnia minimum ale nie trzeba płacić . Niestety z ubraniami ciążowymi w Kielcach jest ciężko,sklepu praktycznie nie ma .POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 87
W Kielcach jest jeszcze hurtownia z art dziecięcymi na ul ZAgnańskiej koło Chłodni jest tam trochę taniej.Czynna jest nawet w niedzielę ,i obsługa jest bardzo uczynna ,w porównaniu Z ARESEM. Ja ubrania kupowałam na allegro lub w taniej odzieży.Jak urodzę to chętnie je komuś sprezentuję ,ale wcześniej napiszę.Noszę namioty w rozm 44 i mam ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
na kościuszki ktoś stosował przy porodzie gaz rozweselający? Podobno jest w ofercie szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana myszeczka
do AnetaKosciuszki - dzięki za info , a co do strzelania fochów i narwania to wypraszam sobie bo ja tylko grzecznie podziękowałam meeery86. Wiem jakie było czekanie u dr Wołowca bo już do niego chodziłam, myślałam że nowy gabinet to będzie i nowy sprzęt, ale jak ma tego starego złoma to nie ma po co tam iść. Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakielce
Witam wszystkie Panie jestem w 39 tyg termin mam na czwartek jestem po szkole rodzenia na kościuszki bardzo zadowolona mam pytanie do AnetaKościuszki bo pierwsze słysze może przeoczyłam ze przy porodzie rodzinnym jest połozna w cenie??? prosze o wyjaśnienie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o badania inne niż te przeciętne , czyli morfologie, mocze, test obciążenia glukoza itp miałam zlecone takie badanie jak AFP, wiem, że nie wszyscy ginekolodzy zlecają te badania kobietom w ciąży. To badanie w duzym stopniu wyklucza choroby genetyczne. Ja osobiście na chlamydie nie miałam, ale może jeszcze wszystko przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKosciuszki
Ten stary zlom zapewnia podstawowe pomiary, opieka Wołowca jest swietna, swiadczy o tym ten wianuszek kobiet na kazdej wizycie. Polozna w cenietzn zostaje wam przedstawiona babeczka, ktora z wami rodzi. W Aresie bardzo pomocny byl facet od wozkow, babeczka od akcesoriów byla tak naburmuszona ze bez kija nie podchodz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga8181
Do alicja 87 Alu, jeśli nie pracujesz to faktycznie może Ci się wydawać że opiekę zdrowotną masz za darmo:) W rzeczywistości wygląda to tak, że osobie pracującej co miesiąc z wypłaty znika spora kwota pieniążków między innymi na NFZ i z tych pieniążków właśnie wszyscy mamy tą "bezpłatną" opiekę zdrowotną. W praktyce wygląda to tak, że jeśli nie chcesz czekać miesiącami na tą niby "bezpłatną" wizytę i chcesz aby się Tobą porządnie zajęto (choć różnie bywa) to i tak wybierasz się do lekarza prywatnie, czyli płacisz za coś za co już zapłaciłaś jeszcze raz. Takie są realia dlatego i w tym przypadku optymizm jest jak najbardziej wskazany. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 87
do Magda 8181.Pracuję od kilkunastu lat i mogę sobie pozwolić na prywatną opiekę by nie czekać miesiącami w kolejkach czy błagać o skierowanie na badania.Niestety polska służba zdrowia zapewnia podstawowe minimum i choć co miesiąc strącają mi składki i nie mam złudzeń i nie oczekuję cudów.Jak chcę być traktowana ekskluzywnie to do prywatnej kliniki , najbiżej do w Krakowa poród ok 5000 tys .W szpitalach państwowych tylko szumne plakaty RODZIĆ PO LUDZKU,a jest jak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga8181
Alu dokładnie to miałam na myśli, pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny mozecie polecić jakiegoś dobrego lekarza z prostej??? i czy nie wiecie który lekarz posiada usg 3d lub 4d??? Oprócz pani Bryły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattamatta
Dorota Kowalik jest chyba z prostej, to jej nr telefonu: 601 303 217 a przyjmuje w Centrum Rondo przy rondzie Paderewskiego a czwartki do południa i w piątki po południu, tylko wizyty trzeba umówić. A wie ktoś ile bierze za wizytę i jakie ma USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaaa86
Dr. Dorota Kowalik przyjmuje też w ośrodku zdrowia w Miedzianej Górze w pon do 13 i czwartki od 13 chyba. Wizyty na NFZ tylko, by się dostać danego dnia trzeba przyjść o 6-7 rano zapisać na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysa
hej jestem po porodzie równe 2 mies. Rodzilam na kościuszki po 10 dniach spodziewanego terminu:) poród wywoływany. opieka w szpitalu na prawde w porządku ( dla osób które nie nastawiają się na bóg wie co) . Gaz rozwesalający jest. ja nie korzystałam z usług opłaconej położnej, ani nie miałam porodu rodzinnego. W ciąży chodziłam do dr Piwońskiego - serdecznie polecam. Leżąc na w szpitalu przed porodem widywałam go codziennie , zajął się mną należycie, fachowo. Przy porodzie był dr Wołowiec - bardzo kulturalny i rzeczowy człowiek. w tym krytycznym najgorszym momencie bardzo mi pomógł. dzięki niemu w końcu urodziłam po kilkunastu godz. Osoby które nie nastawiają się że będzie cudnie i kolorowo - przetrwają nawet te najtrudniejsze chwile. jak oczekiwałam na swoje dziecko długo a ono jak na złość nie chciało wyjść. teraz mała ma 2 mies. wiadomo że każdy może mieć zły dzień , w każdym szpitalu zdarzają się "dziwne " rzeczy ale nie warto się schizować i we wszystko wierzyć , trzeba zachować spokój i zdrowy rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik27
Pani dr Kowalik za wizytę z usg bierze 130 zł. Usg ma tylko to podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakielce
pytanie do sysa hej ja mam termin na dziś i jak narazie nic jak tak dalej bedzie mam sie zgłosic w poniedziałek do szpitala i się zastanawiam czy potrzebne jest skierownie bo nie dostałam od lekarza i nie iwem co mam mówic na izbe jak sie zgłosze napisz prosze jak wygląda wywoływanie porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldynka
89MONIAAA nie przez 3 dni a przez całe 9(bo tyle leżałam) nie oglądali mi krocza,poza położną,która zdejmowała szwy-obok dyżurki położnych jest sala,gdzie przeprowadzają takie "zabiegi",za parawanem,jesli juz tak dokładnie chcesz wiedzieć. Także pełna ochrona intymności.Ja leżałam w sali pojedynczej (jest 8 takich sal). No właśnie wreszcie któraś napisała prawdę-Jeśli chodzi o warunki po porodzie to na Kościuszki rzeczywiście jest bardzo ciasno,po 5 kobiet z dziećmi w tak małych salach to przesada.Wiem,bo szwagierka rodziła miesiąc temu na Kościuszki,i porównując do warunków,jakie ja miałam na Prostej to jestem zdziwiona,że większość moich koleżanek rodziła/lub będzie rodzić na Kościuszki,bo uważają,że to najlepszy szpital.Siostra mojego męża skomentowała swój pobyt tam,że nie wie czemu się tak wszyscy tam pchają,następne będę rodzić na Prostej. 89MONIAA lekarze z Prostej-Dariusz Kołodziejski,Andrzej Witczak,Sławomir Grelewski,Paweł Nowak,wszyscy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik 10102 ja porod dokładnie mam na 17 lipca a ty?pozdrowienia dla lipcówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, jak to nazwałaś, lipcówką:) tylko pare dni późniejszą. Podobno ok 20% kobiet rodzi w terminie, ja mam termin na 23 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2012;
hej ja też jestem lipcówką tylko taką wczesną bo mam termin na 7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKosciuszki
U mnie tp na 21 lipca, moja znajoma 20 lipca, rodzimy na Kościuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldynka a Ty do jakiego chodziłaś??? Jeśli oczywiście można wiedzieć :) A może wiesz który z nich ma to usg 4d czy 3d. To czyli podciągałaś koszulkę i tylko brzuch dotykali??? Ja byłam niedawno na porodzie rodzinnym i zmieniłam w jakimś tam stopniu moje mniemanie na temat poródu. Moja koleżanka leżała 3 dni po porodzie i tylko 1 raz na obchodzie ktoś kazał ściągać jej majtki i chciał ją oglądać od dołu ale się nie zgodziła i nie było tragedii to był 1 dzień po. a tak to tylko brzuch dotykali i w ostatnim dniu była w tym pokoju o którym mówiłaś i patrzyła położna na jej ranę jak się goi i ma przyjść na kontroli do swojego lekarza za 3-4tyg. Ona chodziła do dr Bryły ale jest nie zadowolona z niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam niektóre te wypowiedzi to nie wiem czy się śmiać czy płakać, że dla niektórych jest wielkim problemem czy lekarz Cie ogląda po porodzie od dołu czy tylko bada brzuch. Ludzie przecież to jest fizjologia i lepiej jak Cię lekarz czy położna obejrzy i zbada z różnych stron, niż ma coś przeoczyć. Wiadomo, że powinno się to odbywać w warunach zachowania intymności pacjentki, ale to już inny temat. Masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×