Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość mama2012;
Czy któraś z rodzących na Kościuszki bierze sobie położną Ja rozmawiałam z Panią Kowalczuk i zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
zoo jest bezplatne na prostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaicja87
Witam.Mam termin na 17 czerwca będę rodzić na Kościuszki z panią Ania Kowalczuk.Bardzo boję się porodu a po rozmowie z nią zostałam podniesiona na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2012;
Więc będziesz pierwsza miała "przyjemność" współpracy z Panią Anią mam nadzieje że napiszesz kilka zdań jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaicja87
Nr do pani Ani dostałam od siostry która urodziła razem z nią w 45 minut.A koleżanka 1 dziecko w 1,5 godz i mówi że bez niej nie dała by rady .Bardzo fachowa opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaicja87
A czy któraś z was pije napar z liści malin,ponoć przyśpiesza akcję porodową,wzmacnia mięśnie można zacząć pić w 37 tc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77xxxxxxx
ktos pytal o znieczulenie zo.z tego co wiem jest tylko na prostej.ja dostalam go bezplatnie i na zyczenie.rodzilam rok temu 21lipca.bardzo mi na tym zalezalo wiec wybralam ten szpital mimo ze mieszkam 60km od kielc.musze powiedziec ze nie bylo problemu z dostaniem sie nie obowiazuje rejonizacja. nie mialam z tamtad lekarza ani oplaconej poloznej.pojechalam z bolami najpierw badanie i rozmowa z anestezjologiem.znieczulenie dostalam po okolo 2godz na porodowce.ogromna uuulgaaa.dziewczyny nie ma sie czego bac.nie warto cierpiec kilka a nawet kilkanascie godzin.z tego co wiem niewiele kobiet sie decyduje.rozmawialam z p.anestezjolog z powodu ze to w polsce jeszcze malo popularne.ja sie ciesze ze jest taka mozliwosc w kielcach.sam pobyt na prostej wspominam dobrze.dobra opieka.tylko na porodowce trwal remont i w trakcie porodow panowie od remontow wykonywali swoje prace z drabinami i calym sprzetem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama :)
-------------> do agakielce Ja rodziłam tydzień temu. Jeśli lekarz kazał Ci się zgłosić na izbę i jesteś po terminie to skierowanie Ci nie potrzebne. Ja tak właśnie miałam. Na izbie mówisz tylko że jesteś po terminie i lekarz Ci się kazał zgłosić do przyjęcia na oddział. Pytanie skierowane nie do mnie ale jeśli chcesz to mogę opowiedzieć o wywoływaniu porodu bo też byłam tydzień po terminie i też miałam indukowany poród bo córa nie chciała wyjść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kościuszki Kielce
Pani A. Kowalczuk jest w lipcu na urlopie więc jak lipcówki mogą ją poprosić o pomoc przy porodzie. A info jest sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kościuszki Kielce
Czy któraś z Was drogie mamy miała usg u dr Raczka na Kościuszki? Czy miałyście robione usg z przepływami, jeżeli tak to w którym tygodniu ciąży? Kiedy wybieracie się na ostatnie usg z pomiarami w ciąży? Mi wypada około 38 tc, mam nadz ze zdarze. Czy robilyscie/robicie wymaz na paciorkowca, jezeli tak to gdzie dokladnie i ile kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi podać numer telefonu do pani A. Kowalczuk z Kościuszki na email gkuk@interia.pl Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2012;
Pani Kowalczuk idzie na urlop od 21 lipca a jeśli chodzi o wymaz to ja robiłam w laboratorium w szpitalu na Kościuszki cena 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie gdzie można w kc zrobić badanie na toksoplazmozę i ile kosztuje takie badanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie na toksoplazmozę można zrobić praktycznie w każdym laboratorium, np Diagnostyka na ul Jagiellońskiej lub w innych punktach pobrań tego laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2012;
Ja płaciłam za toksoplazmoze jakieś 35 zł w centrum "omega"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz nie zlecił Ci badania na toksoplazmozę, nawet jesli nie ma się w domu futrzaka, bo to nie jest jedyne możliwe źródło zakażenia?, wydawało mi się, że to jest jedno z rutynowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meryy86 ja nie jestem jeszcze w ciąży tylko wiesz chcę w razie w wiedzieć wcześniej bo to jest niebezpieczne dla dziecka tym bardziej że kilka lat temu wykryto u mnie toksoharoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama :)
Do --------> meeery86 Ja rodziłam na Kościuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie jestes w ciązy to nie przejmuj się toksoplazmozą bo jesli ktos zakazil sie toksoplazmozą przed ciąża to nie jest to niebezpieczne, a nawet lepiej, bo wiadomo, że się już tym nie zarazisz będąc w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 87
Do SZczęśliwa Mama .Chciałam zapytać o pobyt w szpitalu czy długo rodziłaś i czy miałaś swoją połóżną.Opieka na noworodkach była spoko?,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wykryto toksoharozę około 7 lat temu (to samo co toksoplazmoza tylko od psów) byłam 3 razy w szpitalu na nia bo 1 razem miałam atak na woreczek 2 na oko i 3 też woreczek i dzięki Bogu od tamtej pory cisza :) wiesz to nie są duże pieniądze więc wole sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, o czyms takim to nie słyszałam. To może faktycznie warto zrobić sobie te badania, ale czy one na pewno cos wniosą? bo jak wyniki teraz wyjda w porządku to przeciez nie ma gwarancji ze bedąc w ciązy nie zachorujesz. Może warto zasięgnąc opini ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mama :)
do----> alicja 87 Tak, miała swoją położną. Panią Anię K. Ja w szpitalu byłam już od piątku ponieważ byłam tydz. po terminie. W sobotę założyli mi balonik na szyjkę aby sprowokował rozwarcie. A w niedziele z 4 cm rozwarciem zjechałam na porodówkę. Rodziłam od 9 rano jak podłączyli mi oksytocynę. A o 13.35 zostałam mamą :). Jeśli chodzi o opiekę na noworodkach to ja nie narzekałam, pielęgniarki miłe. Na początku miałam problemy z przystawieniem maleństwa do piersi i mi bardzo pomogły. Wiadomo że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, ale ja byłam i jesdtem zadowolona jeśli chodzi o sam pobyt w szpitalu i o opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka8412 - ja natomiast termin porodu mam na 18 lipca, także bardzo możliwe że się spotkamy w szpitalu:) Pod opieką jakiego dr jesteś? Jak coś zapraszam na priv madzikk@op.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu po raz pierwszy i mam do was pytanie. Czy któraś z was rodziła naturalnie swoja drugą dzidzie po cesarskim cięciu w ciągu 1,5 roku od cesarki? we wrześniu zeszłego roku miałam cięcie i teraz znów jestem w ciąży. Mam nadzieje że będzie drugie też cięcie. Gdyby któraś z was też miała taki przypadek proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie takie do was
czy któraś z was chodzi do dr. Wołowca? słyszałam że nie ma go do połowy lipca, czy to oznacza że przesuwają się u niego wszystkie terminy na później czy też może jest jakiś lekarz który przyjmuje za niego w zastępstwie? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×