Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Melduje, ze wrocilam z gor, o jakies 1,5- 2 kilo szczuplejsza :):):) zaraz jade motorkiem na plaze, uwielbiam motory :) zwlaszcza w upalna pogode! Calkiem Inna - macham teraz do ciebie ;);) Dziewczyny, jak fantastycznie miec urlop! W srode wracam do kieratu, znow nie bede miala czasu na internet, ech... na szczescie 2 tygodnie i odchodze zbaru - zostanie mi tylko biuro (mam nadzieje, ze zostanie, bo na razie firma przedzie srednio... trzymajcie kciuki, oby sie poprawilo, bo jak tak dalej pojdzie, trzeba bedzie szukac nowej pracy :( - albo jechac do Holandii, hehehe) Wakacyjne caluski dla forumowiczek! ;* ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! jeju, ja chcę jeszcze ja chcę wciąż ja chcę znów Pięknie było, ani jeden dzień nie padał deszcz, czasem trochę wiało, ale i tak opalaliśmy się, pływaliśmy, super super super... Ciężko teraz się przestawić na normalny tryb życia... o wagę nie pytajcie, co dzień najsmaczniejszą pizzę świata jadłam :D i wcale tego nie żałuję :P 🌼 Pozdrawiam i całuję wszystkie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzewczyna Vermeera
Ziolko, jak mam trafic do garnuszka? Chce zobaczyc te foty z Holandii, skrobnij mi link na e-mail, co? Holandia to chyba bedzie moj kolejny etap... jesli wreszcie odwaze sie na zmiane i wysle cv, ktore czeka w szufladzie... ale szkoda mi opuszczac NY... plusy i minusy, tu i tam... mam o czym myslec, kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ............. a co mi tam rece bola ale machne i bez lodowej :P zapracowany czlowiek to i na nasz temat nie zaglada ... jestem chyba zmeczona ,co sie przyzwyczailam do 2gich zmian to mnie dali na 1sze !!!!!!!😠 i teraz musze wstawac z pianiem koguta 😭 Niedzielne (jeszce )pozdrowka ------------ja tez nei wiem jak na ten GAR trafic zeby zdjecia obejrzec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm jakby nie ja to co by bylo :P :P :P KAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HERBATA!!!!!!!!!!!!!!ANATOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc czesc Dzis jestem w pracy a w weekend mam weselisko :D, waga nie zgadza sie z waga tabelkowa, niestety przybylo tu i ówdzie :(:(:(:( Zióleczko ciesze sie ze jux jestes z nami i skrobiesz od czasu do czasu 🌻 Pozdrawiam Was gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolko, dzieki! Ladne zdjecia robisz :) Riki Tiki, baw sie dobrze :) Dzis jesien zawitala do NY... a w moim sercu ciagle wiosna :) W niedziele chce isc zobaczc wystawe Discovery o Titanicu - powylawiali sporo przedmiotow ze statku, sa wyeksponowane we wnetrzach zbudowanych na wzor tych ze statku - ponoc robi to niezle wrazenie. a tak poza tym - to spac, jak zawsze :):) ile ja bym dala za taka mala sofe gdzies w kacie biura :):) Calusy dla wszystkich was :) Jakie macie plany na weeeknd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to... dzien dobry!!!!!!!!! Milego tygodnia, dziewczyny, robcie kawke na sniadanie , i zostawcie troche dla mnie - ja tymczasem do spania,zaczynam nowy tydzien za kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie - ale mam sporo na głowie. Trzymajcie jutro kciuki!!!!!!! Odezw się po sobocie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×