Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość p pracy
komiczne robisz w administracji publicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
Żyć można, a nawet trzeba, bo co zrobić. Tyle że potrzeby człowieka wzrastaja z wiekiem, a tu mając ponad 30 lat wciąż trzeba sie będzie szczypac z kasa. No i sam fakt, że 8 lat podstawówki, 4 lata liceum, 6 lat studiów, rok stażu, 5 lat specjalizacji, do tego nieprzespane noce, problemy z usamodzielnieniem się, nie ma kiedy urodzić dziecka itp. a pieniążki tak marne :( W takich momentach sie odechciewa i ogarnia człowieka zwątpienie w swoje "powołanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiuy
szkoda mi was jak tak czytam tak sie wszyscy tu wykłócają o to ile kto zarabia,niestety w polsce nie jest łatwo nawet tym którzy maja pokonczone studia,teraz studia o niczym nie świadczą liczy się wiedza i spore doświadczenie,co do lekarzy to uważam że są zle cenieni w polsce to skandal,uczą się bardzo długo,muszą robić specjalizacje i sie jeszcze doszkalać za jak ktoś napisał 1700zł a może pozniej 3tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona - nie rozumiesz, ze niektorzy maja samochod za 200 tys bo lubia dobre i szybkie smaochody? a nie po to, by sie pokazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
dyskusje sa ok dopoki nie probujesz drugiej osobie wmowic, ze nie mysli tego, co mysli. jezeli kazdy otwarcie mowi, co mysli wszyscy mozemy sie duzo nauczyc. komis -chodza plotki, ze jestes too sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak jak ktos napisal zalezy to wszytko ok spodzieln\" komiczny ty idioto,nie umiesz czytac ze zrozumieniem a tyle zarabiasz? spodzieln- to jest literowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
problemem sa aspiracje. teraz kazdy po studiach to chcialby niewiadomo co...a ja mowie jedno cierpliwosc np. po studiach u mnie byla praca na 3 - slownie trzy etaty (z czego nota bene w jednej pracy oszukali mnie gdyz nie zaplacili wynagrodzenia :), w drugiej bylo przyslowiowe latanie po piwo (doslownie), w trzeciej tez jako osoba pocztakujaca najgorsze pomiatanie. ale spokojnie. jestem osoba cieprliwa, praca nad soba, praca i praca. wlasnie mija kilkanascie lat mojej kapiery zawodowej. teraz placa mi za to ze jestem:-) i od czasu do czasu cos powiem madrego(komiczne ma racje jak sie juz dojdzie do pewnego etapu to nie trzeba duzo pracowac, wrecz przeciwnie); a ze w swojej dziwdzinie jestm niekwestionowanym autorytetem to niezalezie co powiem to tak uwazaja to za madre:-))) ale powiem cos na pocieszenie wszytskim mlodym golasom., jelesi by Pan Bog dal mi wybor: to co mam teraz albo 20 lat mniej i zaczynac od nowa:-) nie byloby dyskusji...ach znow byc w liceum:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona - ale luksusy sa przyjemne :) dla mnie samochod musi zapierdalać i byc twardy jak decha.. nie wazne jak wyglada... to tak a propos pokazywnaia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z Płocka
no dobra a teraz piszemy bez fantazjowania. Realnie to zarabiam 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczny ty idioto,nie umiesz czytac ze zrozumieniem a tyle zarabiasz?" lubie dyskusje na poziomie :D ja przez pierwsze 10 lat pracy zapieprzałem czesto po 14 godzin dziennie a czasem i wiecej... a tu kazdy mysli, ze jak sie mgr dorobił, to zaraz mu 10 tysi na reke dadzą, fure firmową i mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu kazdy mysli, ze jak sie mgr dorobił, to zaraz mu 10 tysi na reke dadzą, fure firmową i mieszkanie ale sam mowiles ze trafila Ci sie dobra posada jak na tamte czasy wiec nie masz sie co porownywac z osobami ktore zaczynaja od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko komiczne jak nie pytalam co to jest luksus ja pytalam co oznacza godne zycie" juz Ci mowie, co to jest... to sytuacja w ktorej nie musze sie płaszczyc przed byle smieciem, bo jelsi mu sie postawie, to nie bede miał za co żyć... to sytuacja w ktorej moge powiedziec kategoryczne "nie" gdy banda klakierów i dupowłazów mowi "tak, tak" i nie musze sie przejmowac ze ktos ma nade mną wladze, bo ma wiecej kasy... nie musze sie do wszystkich usmiechac i wlazic im w tyłek, robic to czego chcą... to jest godne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale sam mowiles ze trafila Ci sie dobra posada jak na tamte czasy wiec nie masz sie co porownywac z osobami ktore zaczynaja od zera" ja miałem farta... tylko i wyłącznie... ale na to nie mozna liczyc bo to kwestia losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ja nie klne
ale komiczne ty jestes zdrowa jeb*niety az zal cie komentowac w ogole to niezla sciema z ta twoja praca i zarobkami i kij wie czym jeszcze jak caly dzien siedzisz na kafe i wpisujesz pierdy... ale zyj w swoim wirtualnym swiecie. pewnie w rzeczywistosci jestes kupa g wiec tutaj masz swoj wirtualny swiat.. powodzenia a mozna zyc za duzo mniej i byc szczesliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia_
ja tez nie narzekam :) mam do reki 1700 zl z czego jeszcze mi odchodzi na dojazdy ale jestem zadowolona bo kolezanki po studiach nie pracuja w zawodzie a maja ok 1000 zl a ja jakos nie czuje sie pokrzywdzona a komiczne zyje w iluzji albo jak to ktos napisal w wirtualnym swiecie - kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej lubie te teksty o siedzeniu caly dzien na kafe :D co jest w sumie prwdą, bo w zasadzie od 9 do 18-19 pracuje na komputerze, z malymi przerwami na jakichs tam klinetow, wiec w zasadzie mozna powiedziec ze caly dzien mam kontakt z kafe :) wkurzona - ja po prostu lubie dobre, markowe rzeczy... lubie dobre jakosciowo sprzety, ubrania.. nie jestem snobem jak moi kumple - nie uwazam, ze tylko drogie i markowe jest fajne... ale z wieloma rzeczami tak jest... Ps zws nie wiedzialem, ze masz cos wspolnego ze sluzba zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 365370 netto euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa, nie bede pic nic drozszego, ewentualnie scheridans do lodow :P komcizne, Ty lubisz wszytsko markowe :) co temat to sie wysmiewasz albo z butów za 129 zl albo z malych zarobkow a prawda jest taka.. ze nie wszystko co tanie jest gorsze od tego co drogie poza tym komiczne.. nie czarujmy sie.... jestes snobem tyle ze inteligentnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia_
o tak snob to bardzo dobre okreslenie :] i do tego z wybujala wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broo
"a tu kazdy mysli, ze jak sie mgr dorobił, to zaraz mu 10 tysi na reke dadzą, fure firmową i mieszkanie" nie, oczywiscie, ze nie. Do tego trzeba dojsc praca i doswiadczeniem. Ale sam pisales, ze podczas studiow zarabiales wiecej niz teraz. Ciekawe za jaka prace daja 10k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×