Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

pieniądze zmieniaja kazdego... tylko, że w różny sposob... warto ustalić sobie jakiś próg wymagań i mieć jednak odrobine ambicji (nie za wiele, bo to tez szkodliwe)... szkoda życia, jest zbyt krotkie i moze byc zbyt fajne, by przewegetowac je za 1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1700 funtow na reke plus bonusy, srednio 2 tys funtow msc netto, ale 1200 idzie na zycie, wiec nie jakas rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne po raz kolejny
daj mi 2 tyś miesięcznie, ja nie mam wybujałych ambicji, tyle mi na miesiąc wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komiczne nie moze 1800 ale troche powyzej dwoch zarabiaja lekarze po stazach, z malym stazem pracy. do tego robiacy specjalizacje. w calej polsce. jesli biora dodatkowe dyzury maja 3 tys. gdyby sie juz nie ksztalcili moga otworzyc prywatna praktyke i dociagnac moze do 5 ale zeby miec prace musza ciagle sie uczyc. znam paru takich. jezeli para lekarzy sie dobierze to jakie maja sznase na przyklad na wybudowanie domu w tym chorym nomen omen kraju? a ! i dodatkowo musza sie wstydzic przed 'obrotnymi' znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ja jestem studentką a nie zmanieryzowanym bawidomkiem kafe który dużo mowi sory pisze a pewnie sam jest 15 latkiem z wybujałą fatazją tak tak komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że ludzie żyją za kwoty typu 1200 zł miesięcznie na całą rodzinę, tylko to jest bardziej przeżywanie niż życie. Jeżeli życie ma się skupić na tym, żeby chodzić do pracy aby zarobić na chleb ze smalcem, dzięki któremu człowiek ma siłę chodzić do pracy, to jest to kompletnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
super macie te stawki może ktoś mi da namiary na taką firme bo ja jakoś w Polsce nie moge znal pracy dla studenta za taką wysoką kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hras
"he he - w jkaich rejonach Polski sa zarobki na poziomie 1800 zł?? Bo ciekaw jestem jak ludzie za to przeżywają" chlopie obudz sie, srednia krajowa, to 2500 z tego co wiem. I zawyzaja ja warszawiaki, wiec w innych rejonach, ludzie zarabiaja 1000-1500. I zyja normalnie, nie koniecznie jedzac chleb ze smalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a pewnie sam jest 15 latkiem z wybujałą fatazją tak tak komiczne" abstrahując od reszty Twej zawistnej wypowiedzi, zastanawia mnie Twoj sposob rozpoznawania stylu klasycznego 15 latka, kórym na kazdym kroku się wykazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
jak w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
a za co te 2 tys? za seks? @zws nie znam biednego lekarza. to hipokryci. banda skamlacych nierobow ktorzy uwazaja sie prawie za rownych bogom. czesto niedouczeni, mierni na prowizjach od firm farmaceutycznych, ciagle wyciagaja reke do panstwa albo do ludzi...jak cyganie rumunscy panie/pani dej, pani/panie dej, dej, dej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" I zyja normalnie, nie koniecznie jedzac chleb ze smalcem." ale to fizycznie niemozliwe :D świadczenia za mieszkanie to jakies 500-600 zł, elektrycznosc 150-200, gaz jakies 100, telefon pewnie z 200 zł, paliwo do samochodu... juz mamy dobrze ponad 1000 zł a gdzie jedzenie, przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komicznemu jak zwykle
kafeteria...ale ty w Polsce mieszkasz przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekbertek
Zarabiam 2500 netto, mam samochód, który także muszę utrzymać, mieszkanie i potrzeby. Wiadomo, że kasy nie wystarcza na każdą pierdołę ale uważam to za przyzwoitą kwotę dla i tu podkreślenie kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyć każdy chce- nawet ci co jedzą chleb ze smalcem- ja osobiście miałam mniej więcej takie dzieciństwo- są ludzie, dla których najważniejsze jest mieć i nabywać- ale są ludzie , którzy mają w życiu inne priorytety i rzeczy materialne schodzą na drugi plan- ja na brak pieniędzy nie narzekam ale gdybym miała dużo mniej ( a nie raz miałam) też nie uważałabym, że moje życie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hras
no to zostaje 500-800 na jedzenie. Wystarczy, nie kazdy je kawior i popija winem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
kurcze to gdzie wy pracujecie ja 850 zł naprawde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ponawiam w jakich firmach pracujecie że zarabiacie tyle kasy jako studenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike... ale jest pewne minimum, ponizej ktorego nie mozna zejsc, chcac zachowac jakas godnosc... pewnie, że mozna żyć miłością i duchowością, ale są jakies granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne po raz kolejny
Nie nie żartuję...jak masz na zbyciu możesz dac...w końcu dla Ciebie 2 tysiaki to marny grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że życie nie kręci się wokół kasy. Ale wakacje? Ok, można jechać stopem w góry, ale jak się chce świat poznawać, to nie wystarczy 1200 zł miesięcznie. A ubrania? Można biegać po lumpeksach, ale nie zawsze jest na to czas, tak samo na wyszukiwanie najtańszych produktów. Właśnie posiadanie więcej pieniędzy pozwala na cieszenie się życiem, bo można odpocząć, można się nie martwić, można mieć czas na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ponawiam w jakich firmach pracujecie że zarabiacie tyle kasy jako studenci" jako student, to ja zarabialem czesto wiecej niz teraz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 000 zł m-cznie to chyba
we snach zarabiasz z tym VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne po raz kolejny
komiczne jesteś mitomanem, budź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
jestem po studiach pracuje w biurze podrozy zarabiam 850 zł ;/ gdzie moge znalezc lepiej platna prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne? ja zarabiam ok 700 zl miesiecznie, ciekawe jak z tego mozna wyzyc..:/ fakt faktem nie mam wlasnej rodziny, ale studia trzeba tez utrzymac:/ a dwa co jak co, ale z tych pieniedzy to ja na wlasne wesele nie bylabym w stanie odlozyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
sisy świetnie rozumie co daje posiadanie kasy ae POWIEDZ MI GDZIE TYLE ZAROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×