Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość nie sypiam z komiczne
problem wielu osob polega na tym ze nie moga zaakceptowac tego prostego faktu ze wiele osob zarabia duzo wicej niz one. np. przez miesiac tyle co one w rok. ale tak jest. stad tez zarzuty o konfabulacje, zmyslanie, fantazje etc. nota bene komiczne nie podal zadnej kwoty, osobiscie oceniam go na 250 tys euro rocznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia_
ja wiem ze wielu zarabia duzo wiecej i mam to w nosie - tak jest i tego nie zmienie ale hasla komicznego sa debilne bo jemu sie wydaje ze lazdy na karaiby jezdzi a jak nie to niech sie wiesza... ja znam ludiz kotrzy zarabiaja duzo kasy ale nie maja posrane w glowach (Choc to rzadkie przypadki - pieniadze robia wode z mozgu a szczescia jakos nie daja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwazywszy na to ile komiczne
przebywa na kafeterii-pewnie tych tysiecy dorabia sie na klikaniu w bannery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_asia_
no dokaldnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem snobem - podobaja mi sie dobrze i ładnie wykonane rzeczy.. raczej jestem estetą... mam w mieszkaniu i tanie rzeczy - w przypadku gdy te drogie sa identyczne a tylko maja drogi znaczek, ale mam tez naprawde drogie - wtedy gdy tę jakość widać... smieje sie z butów za 129 zł, bo wygladaja tandetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ze nie wszystko co tanie jest gorsze od tego co drogie wszystko. komiczne. dobrze wiedziales. nie mam nic wspolnego z sluzba zdrowia:) oprocz paru znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
bez lasnerki trudno zauwazyc u Ciebie te drogie... no ale moze podczas mojej wizyty bylo ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strip my mind
Podpisuje sie rekami i nogami pod tym co napisal komiczne! Nienawidze typowego biadolenia rodem z komuny. Jesli ktos malo zarabia to znaczy ze jest frajerem i tyle. Niestety w naszym kraju niektore dziedziny dalej postawione sa na glownie. Chodzi mi o to, ze glaruznik zarabia wiecej od lekarza. Jak pewne pocieszenie moge powiedziec, ze na zachodzie do ktorego de facto dazymy takie zawody jak lekarz, nauczyciel sa dobrze oplacane i niewidzialna reka rynku zweryfikuje ta sytuacje w naszym nadwislanskim kraju. Jestem studentem 4 roku i zarabiam 3880 netto. (wawa, branza IT) Przyznam, że ledwo mi starcza na podstawowe potrzeby. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne przebywa tu łącznie moze ze 3 godziny dziennie... ale wystarczy, ze komiczne napisze 3 wypowiedzi i sie robi wieeeeelkaaaaa afera - zawistne pomaranczki aż chlapią żółcią na ekran :D:D pyszne to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
w przypadku gdy te drogie sa identyczne a tylko maja drogi znaczek, ale mam tez naprawde drogie az znaczek komis :) za marke placi sie najwiecej. i za marke tak naprawde warto placic, bo zawsze tam pracuje lepsi projektanci, uzywane sa lepsze materialy itp. to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik nie przejmuj się mnie tez prawie cały czas nie ma- a wiecznie czytam, że siedzę 24 godz na dobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no ale moze podczas mojej wizyty bylo ciemno" jesli faktycznie u mnie byłas to w poprzednim mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pracują tam tacy co po prostu mają farta......... wystarczy popatrzeć na super pracowników agencji reklamowych i ich beznadziejne twory , które jesteśmy zmuszeni oglądać w tv- a ponoć tam też pracują najlepsi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te akurat byly tandetne ale ja np kupilam coprawda posezonowo z promocji ale kozaki za 100 zl a wygladaja super a tez jestem bardzo wybredna w ubiorach jednakowoż podtrzymuje swoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
fakt, to byla nora, budzilo to moje zdziwienie ze taki prawnik a tak mieszka no ale teraz rozumiem ze sie poprawilo koledzy-partnerzy sypneli groszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za marke placi sie najwiecej. i za marke tak naprawde warto placic, bo zawsze tam pracuje lepsi projektanci, uzywane sa lepsze materialy itp. to oczywiste" tak, ale czy kupuje umywalke roca za 1000 zł, czy Villeroy & Boch za 3000 zł mam jakosc podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze nie wszystko co tanie jest gorsze od tego co drogie wszystko." sory ale podam Ci przyklad z szuflady: popatrz sobie na capivit piekne wlosy i na skrzyp z witaminami vitamexu masz porownanie drogiego badziewia z tansza fenomenalna rzecza takich przykladow jest na peczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmuje fikcje, iż faktycznie u mnie byłaś :P to poprzednie mieszkanie było przejsciowe, bo czekalem az mi moje obecne wybudują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
które kozaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne a może niektórzy
wolą sobie spokojnie żyć i mieć czas dla rodziny i znajomych zamiast zabijać się pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
co do umywalek musialbym je widziec, zeby to ocenic. w wystroju wnetrz warto inwestowac w niektore elementy jesli za te pieniadze mozna miec fantazyjny design. umywalka do nich nalezy. ale nie wykluczam, ze ta za 1000 wyglada niezle. co do czegos do wlosow nie znam zadnej z firm. kosmetyki to jest akurat ta dzilaka, na ktora ja nie wydaje gor pieniedzy. zawsze kupuje wyzsza srednia. nigdy nie mam dwoch kremow na raz bo nienawidze zagracenia. nie podnieca mnie posiadanie tubek na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze odróznijmy pewna sytuacje ja nie rozumiem czlowieka, kotry zarabia powiedzmy 20 tys ale idzie sie zabijać, zeby zarabiać 40 tys... to jest faktycznie idiotyczne... ale gdy mowimy o 1800 zł :P to jaki czas dla rodziny i znajomych, kiedy czlowiek chodzi sfrustrowany wiecznie i martwi sie, ze mu na wszystko brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taras
umywalka za 3000zł :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×