Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

"świadczenia za mieszkanie to jakies 500-600 zł, elektrycznosc 150-200, gaz jakies 100, telefon pewnie z 200 zł, paliwo do samochodu... juz mamy dobrze ponad 1000 zł a gdzie jedzenie, przyjemnosci?" świadczenia za mieszkanie wlasnosciowe ok 220 elektrycznosc ok 100 gaz pewnie tyle samo, telefon spokojne 100 zl paliwo nie wiem, nie place za nie:) komicznie nie wiem gdzie ty za mieszkanie placisz 500-600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe za mieszkanie 500-600 zl?to skad Ty jestes, ja place 220zl" jelsi masz jakas kawalerke w bloku to pewnie tyle placisz... w oplatach miesiecznych wlicozna jest oplata za utrzymanie basenu, silowni, ochrony oraz za obługe terenow zielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik w białymstoku czynsze za 4 pokojowe mieszkanie to czasem 350 zl, prąd 60, gaz raz na 3 miechy 25 zł........żarcie podejrzewam też jest sporo tańsze paliwa używasz mniej bo mniejsze miasto- nie porównuj waszych cen- u nas pewnie i za 3000 nawet przy 2 dzieci dałoby się spokojnie przeżyć- my mając 6000 jesteśmy z tych średnio bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekbertek
Nie jestem juz studentem, to moja pierwsza praca, jestem szerokorozumianym specjalistą w prywatnej firmie z branży budowlanej:). Uważam, że trafiłem dobrze jak na piewszą robotę to raz a dwa warszawiacy wcale nie zarabiają najlepiej w kraju. Aktualnie w wysokościach zarobków przoduje "Silesia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
gdzie wy pracujecie i jakie macie wyksztalcenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje kwote w funtach, bo w funtach zarabiam, wiec nie przeliczam na zl, bo nie ma sensu. Chyba nikt nie zabronil podawac zarobkow w funcie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh "kawalerke" hehe nie wiem ile u Ciebie warte sa mieszkanie ale za moje 50m moge miec pol milnona wiec daj spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
bo cale moje zycie jak sen jest.... a co to jest 100 tys?... jak sie ma glowe to sie zarobi komiczne - Ty jako prawnik z renomowanej kancelarii warszawskiej - powiedz szczerze wsrod Twoich klientow ilu jest takie co takiej kwoty NIE zarabiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do komiczne po raz kolejny
eee tam faceci zawsze zarabiają o 25 % więcej niż kobiety, nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w oplatach miesiecznych wlicozna jest oplata za utrzymanie basenu, silowni, ochrony oraz za obługe terenow zielonych" Lepszy jestes niz Andersen:D sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
gdzie wy macie takie roboty ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Komi, nie każdy mieszka w domu z basenem ,gdzie trzeba płacić za jego utrzymanie 2. Czarna kafe, wszędzie można zarobić, trzeba tylko poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 tys to nic? taki pikus?:-O brak mi slow zobacz ile % ludzi w naszym kraju ma tyle miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie sypiam z komiczne a ilu znasz lekarzy? z iloma sie przyjaznisz? podaje ci stawki za pelen etat. uwazasz, ze to duzo dla kogos, kto robi specjalizacje, doktorat, jest po stazach i ciagle musi sie doksztalcac? co z tego, ze moze miec z 2 tys wiecej jesli spi po 5 godzin na dobe. to nadal jest zycie zebraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6900 netto
administracja filii zachodniej firmy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ok ale czemu nikt nie napisze gdzie pracuje przykłady firm z taką kasą a komiczne pisze głupoty i tyle nie jest prawnikiem tylko 15 latkiem z wybujała fantazją poważny prawnik i cały dzień siedzi na kafe he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
a ja nie wierze ze wy tyle zarabiacie pracuje w biurze podrozy i mam 850 zł nie wiem gdzie z moim wyksztalceniem moge isc zeby mi bylo lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelineeee
dokladnie poiwedzcie gdzie pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne - Ty jako prawnik z renomowanej kancelarii warszawskiej - powiedz szczerze wsrod Twoich klientow ilu jest takie co takiej kwoty NIE zarabiaja?" zarobki na poziomie kilkudziesieciu tys zl ma masa - armia ludzi... wystarczy zobaczyc ile tu jest przedsiebiorstw, pomyslec ze kazdy ma wyzsza kadre kierowniczą - nawet nie mowie o zarządach, wystarcza dyrektorowie - i kazdy z nich tyle co najmniej zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele osób fantazjuje
Pracowałam jako asystentka od 2000 r i raczej pensja powyżej 1200 zł to wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
wszędzie trzeba tylko poszukać ok ale ja szukam już 2 lata i nie ma takiej pracy dla studentki są ulotki za 6 zł na h lub zmywak w knajpie albo sklep mięsny za 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- a tak z ciekawosci zapytam...za jaki metraz jest ten czynsz?Bo ja na warszawskich kabatach place za 4 pokoje(123 m) 890 zl czynszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne obiecałam sobie
że nie będę komentowac twoich mądrych wpisów ale dłużej nie zdzierżę :P Moi rodzice są na emeryturze , oboje mają wykształcenie wyzsze - żebyś mi zaraz nie zarzucił że miernoty po podstawówce , ich emerytury łącznie wynoszą niewiele ponad 2000 , ja obecnie pracuję za 1200 zł , pomgam jak mogę , dodam że również ukończyłam studia tyle że mieszkam w takiej pipidówie że moje zarobki tutaj uchodzą za wysokie :O , rodziców nie zostawię żeby udac się w świat na podbój :O ponieważ są schorowani , więc teraz odpowiedz na moje pytanie - czy twoim zdaniem powinnam razem z rodzicami sie powiesic/podciąc żyły/skoczyc przez okno ????????? Bo według twojego rozumowania nie mamy prawa bytu , jemy chleb ze smalcem itd :O , nie powiem że jest to życie w luksusie bo nie jest i nigdy nie będzie ale to też a moze przede wszystkim jest ŻYCIE wielu Polaków i swoimi uwagami nie obrażaj ludzi którym powodzi się gorzej , wielu z nich ma cos czego tobie od nadmiary pieniędzy z całą pewnościa nie przybedzie - szacunek do drugiego człowieka niezależnie od tego ile ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko 15 latkiem z wybujała fantazją poważny prawnik i cały dzień siedzi na kafe he he " wymysl jakos nowy zarzut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
piszecie głupoty sami zarabiacie koło 2500 mc a komiczne dostaje 100 zł kieszonkowego i z klocków buduje domy z basenem he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele osób fantazjuje
wiesz komiczne, żal że ktoś kto ma taki stosunek do ludzi zarabia tyle kasy nic nie robiąc... bo raczej nie wyrywasz sobie rękawów skoro cały dzień wchodzisz na każdy temat z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×