Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość 6900 netto
w tej firmie zaczynałam 10 lat temu z pensją 3000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ewelineeeeeeeee i tak nikt się nie przyzna pewnie większość wogóle nie pracuje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koimiczne trudno sobie wyobrazic ze mozna nie jezdzic w tropiki i nie mieszkac w hotelach pieciogwiazdkowych, jezdzic wozem ponizej 100 tys, nie kupowac ciuchow w Londynie:D chlopak ma za dobrze w zyciu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubus- podałam tu czynsz mojej ukochanej byłej teściowej ona ma ok 80 metrów ale w zasadzie to nie ma to nic do rzeczy- ja mam mieszkanko 2 pokojowe a płacę więcej niż ona bo 400- wszystko zależy od widzimisię spółdzielni i innych rzeczy- ja lubię mieć w domu ciepło więc 200 zł z mojego czynszu to samo CO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak, że my nie mamy szacunku do ludzi, którzy zarabiają mniej. Chodzi tylko o to, że jest to możliwe, co ma pokazać, że jak się chce to się da :) Ja tylko nie wiem, jak da się żyć za taką kasę, skoro nic w życiu nie można sobie kupić, nigdzie pojechać, nie wychodzić... Ale to nie jest brak szacunku do ludzi, tylko ocena tego, jak żałosny jest nasz kraj i w jakich warunkach ludzie muszą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
moj mąż jest menagerem w firmie transportowej zarabia 6 tyś plus premia ale pracuje po 12 godzin dziennie i nie wchodzi na kafe komiczne nie musze nic nowego wymyślać bo to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajowa dziewusia
właśnie, a wielu wypomina ze praca polegająca na naciąganiu jest niemoralna, w Polsce jest konieczna i nie mam nic przeciw jesli sie tylko potrafi( bo nie jest to takie proste!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie A
dziubus , ja w wawie za mieszkanie 65 m place niecale 500 zl czynszu (w tym fundusz remontowy ,woda, ogrzewanie) , osiedle zamkniete z ochrona co prawda nie mam blisko metra (to chyba jedyna zaleta kabat) ,ale nie jest mi ono potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna kafe, nie uważasz, że podawanie nazwy firmy w publicznym forum jest debilizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
nie mowie ze takie zarobki to piskus, ale tez nie jest tak ze sa czyms o czym mozna pofantazjowac ktos kupuje przeciez te domy za miliony, ktos jezdzi jaguarami czy audi q7:-) mnie z kolei mierzi takie zaklamanie, dlaczego mamy nie rozmawiac o pieniadzach, dlaczego mam sie wstydzic ze tyle zarabiam bo wiekszosc spoleczenstwa klepie biede... przeciez nie kradne, pracuje w prywatnym sektorze zaden podatnik na mnie nie placi zlotowki, wrecz przeciwnie to ja place rocznie ponan 250 tys podatku. Zarabiam, wydaje na swoje przyjemnosci...i git:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxc
"W życiu nie powiemy gdzie pracujemy, chyba oszalałaś" wlasnie, przeciez oni wszyscy zmyslaja swoje zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ale ja nie mówie żebyś dokładnie podawała ale np jaka dziedzina i stanowisko np administrator obiektu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuu
a ja zarabiam 3000 na rękę, jak zaczynałam pracę 9 lat temu zarabiałam 900. I to 900 mi wystarczało. Teraz ciągle mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubus- :) ja też lubię wiedzieć gdzie co jak wygląda- wiadomo że najsensowniej jest mieszkać w średnim mieście- bo ceny za czynsze i inne duperele są jak w małych miasteczkach a inne rzeczy- są tanie bo oczywiście jest masa hipermarketów , które tworzą konkurencję minus- brak apartamentowców z basenami:P wielu imprez i atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż pracuje po prostu na budowie a ja jestem zarabiającą gospodynią domową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
Menager nie wiesz kim jest szok polecam wpisac google a 6 tys plus premia nie jest mał na mc z moją wypłatą wychdzi nam koło 10tys moj maż pracuje tam od roku więc jak na pierwszą prace po studiach jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, powiem cos niedowiarkom i nie mowie tu o sobie!! Ja pracuje zagranica, ale z tego wzgledu, ze pracuje w firmie doradztwa personalnego i zajmuje sie obszarem Polski rowniez, wiem ile zarabiac mozna w PL. Otoz np 27 letni profesjonalista moze zarabiac ok.22 tys brutto msc plus bonusy-sektor finanse, nieruchomosci, prawo!Rocznie moze spokojnie zarobic 300 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ike przynajmniej jedna co nie kłamie głupio dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoje mieszkanie 50m place 220zl czynszu, jestem z krakowa a mieszkanie jest w centrum, tak jak ktos napisal zalezy to wszytko ok spodzielni, pozatym nie jest moze duze mieszkanie, ale dla mnie i mojego faceta wystarcza dodam ze mam 22 lata i w zyciu pewnie nie raz jescze zmienie miejsce zamieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertyn
dlaczego nikt nie skomentowal arytulu podanego przed tamari? Mozna z niego wywnioskowac, ze jestescie zwyklymi mitomanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim wy szacunku piszecie? chyba wam komuna z glów nie wywietrzała... mam komunikat - ciężka praca za marne grosze to FRAJERSTWO a nie rzecz godna szacunku... nawpychali wam do głów bzdury przez 45 lat komuny, że jak sie ciezko pracuje za marna kase, to jest wzniosłe wielkie i szczytne :D komuna sie skonczyla... nie ma juz ludu pracujacego miast i wsi... nie ma niczego fajnego w zapieprzaniu za najnizsza krajową... z nikogo sie nie wysmiewam tylko pytam czemu sie na to godzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja akurat nie mam sytuacji impasu czyli nie jest tak, ze parcuje cala dobe na gowniane 4 tys. zl jak lekarze, ktorzy wkaldaja w to wszystkie zdolnosci i sily fizyczne. sa natomiast takie grupy spoleczne w nasyzm kraju i nie ma co tego ukrywac. sa oczywiscie takze i tacy ludzie,ktorych nie interesuje komletnie nic, ktorzy lubia jedynie zycie przed telewizorem i obiad codziennie o tej samej porze ale narzekaja, ze inni ludzie zarabiaja wiecej. i sa ludzie na stanowiskach - masa (jak pisal komiczne)ktorzy dostaja ogromne pieniadze. i tylko niektorzy zawdzieczaja to wlasnym zdolnoscia. bo jest masa takich ludzi, ktorzy nawet nie mowia dobrze w jednym jezyku, od ktorych 'obrotniejszy' jest kazdy podwladny. ale stanowisko z okreslona kasa maja wlasnie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak jak ktos napisal zalezy to wszytko ok spodzieln" od spółdzielni? :D a słyszałaś też, ze nie wszystkie lokale znajdują sie w zasobach jakichs spoldzielni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiś mądry komiczne
to znajdz mi firmę która zatrudni mnie na godnych warunkach.... bo ja jakoś przez 10 lat takiej nie spotkałam może mam coś nie tak z wrunkami fizycznymi albo nie jestem dośc łatwa....a może ostrasza pracodawcę mój wiek i obrączka na palcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komiczne. dlaczego ludzie sie na to godza? bo nie kazdy chce zyc wykonujac bezsensowne czynnosci w prywatnej firmie za duze pieniadze. sa ludzie, ktorzy lubia robic rzeczy istotne. i jesli sa championami w swym zawodzie to maja do cyznienia z organizacjami panstwowymi. i pensja typu 2-3 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×