Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

no ja powiem tak ze był to I cykl swiadomy co do staran... zobaczymy co sie bedzie działo... jak na razie zadnych objawów nie mam nie wiem nawet na co mam zwracac uwage... bo niektorzy nie maja zadnych a jedynie 2 kreski swiadcza o zaciazeniu... czekam do 17-sty pażdziernik jak sie nie pojawi testuje... a jak nie to cdn... no chyba sie niepoddam... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
Hej:-D u mnie niestety @ także zaczynam starania następny cykl. A wam życzę powodzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
Ja to się już staram ponad rok :( za wczesnie nie ma co robić monitoringu, bo to cię może tylko zniechęcić ;) Chodziłam od 8dc do 14 dc (13 dc byla owulacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że za wcześnie to nie ma co chodzić, tylko się starać i tyle... ja chodziłam z czystej ciekawości do koleżanki ginekologa, myślę, że w innej sytuacji zwykły tzn. ocy lekarz, by ,nie po prostu pogonił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"a ja wierze\"... I co jak mialas monitoring... tez nic nie dało... rozumiem działania były w tych dniach... to gdzies tkwi problem...??? tylko gdzie??? Mam kolezanki po badaniach i on i ona... i tez lakarze nie maja sie czego czepnac winne byc dzieciaczki - a nie wiecdziec czemu nie ma - tylko gdzie problem... skoro badania ok ??? wszystkie testy ok a dupa ciazy brak od 2 lat?? to jest straszne - bo jesli wiadomo ze cos nie tak to sie leczymy a tak nie wiadomo czego sie czepnąć. Ja jakos sie tak boje... ze nie bede mogła miec dzieci... w moim kregu przyjaciół maja takie prpblemy... ze mysle ze to zarazliwe... ale czasami zycie zaskakuje pozytywnie... moze na mnie padnie i zaskoczy mnie ze zaskoczę hehehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę
Zaraźliwe? Nie, ja w to nie wierzę. Bo zaszłabym za pierwszym razem :D Po prostu pech. Badań jeszcze nie mamy wszystkich, jest ich masa, im głebiej w problem, tym jest ich więcej. Sama owulacja to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie dzisiaj dwie kreski
witam ja też dzisiaj po teście i dwie kreski,jestem wniebowzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję dwóch kreseczek. Folik: uda się uda. Ja w pierwszą ciążę zaszłam majac 29 lat, więc tez wcale nie wczesnie. Udało się wtedy za 3 razem. Teraz pierwszy cykl minął i nie udalo się, ale na pewno uda się następnym razem. Przy pierwszej ciązy nie uzywałam żadnych testów nic, w zeszłym miesiacu stosowałam testy owulacyjne i też nic, więc teraz sobie odpuscze, po prostu będziemy z mężem milo spędzać czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniar
no i łykam folik, od dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam dwie kreski od soboty. Ciąża wydaje mi się,że jest 4 tygodniowa, ale 3 testy wcześniej mnie okłamały, więc lepiej odczekać troch. teraz wiadomo, strach czy wszystko ok itp. jutro idę do lekarza. Trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! A ja jestem po badaniu krwi i wyszło dodatnio :) A wczoraj na wieczór robiłam drugi test i też wyszły II Byłam dzisiaj zapisać się na wizytę i poradzili mi zapisać się na za 2 tyg. czyli jak będzie jakiś 8 tc Poza tym wzięło mnie straszne przeziębienie :O katar i gardło boli. Mąż nafaszerował mnie czosnkiem, więc leżę i capię :P Właściwie w moim samopoczuciu bez zmian,czuje się normalnie tak jak bym wcale nie była w ciąży. Nie wiem czy to normalne i czy mam czekać na jakieś mega uderzenie - gdy moje samopoczucie powali mnie z nóg.Jestem pełna wątpliwości, nie wiem czego się spodziewać. Nie mam kogo się zapytać, bo narazie postanowiliśmy nikomu o ciąży nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak tam ninam z tescikiem - oj ciekawe jestesmy.... qrcze juz niedługo zaciazone uciekna pewnie na inny topik... pazdziernik sie skonczy i co trzeba bedzie zalozyc nowy .... oj cciałabym z \"ciezarówkami\" isc na topik... a nie listopad.... ja mam jeszcze 9 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. juz jest dobrze.... :)) Teraz jeszcze drugi suwaczek... i bedzie komplet... Sorki za ciagłe próby... ale musiałam... A baderka jak tam samopoczucie... co z objawami ciezarnej... masz cos.... a czy Ty pracujesz... czy w leniuszka sie zabawiasz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję... zamiarzam pracować do 6-7 miesiąca jak będzie wszystko ok... zresztą po pracy jestem mniej zmęczona niż po całym dniu z moja małą, bo z niej to wulkan energii... a co do dolegliwości to właśnie przechodzą... najważniejsze, że mdłości mnie opuszczają, bo to one najbardziej potrafią zatruć życie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na wynik
kasiulaaa 25 a masz jakieś objawy ciąży już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, najlepiej ok. 7 tc od ostatniej @... kiedy miałaś ostatnią? wtedy powinno juz być widoczne serduszko...tylko na tej podstawie lekarz stwierdzi, że ciążą jest żywa i wszystko z nią ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaaa25 GRatulacje - rozumiem ze to I cykl starań... to tym bardziej gratulacje za I strzał z sukcesem... Ale sie ciesze... to forum moze bedzie szczesliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć Dziewczyny! Ja jeszcze nie testowałam i chyba się jeszcze wstrzymam, cały czas się czuję jakbym miała zaraz dostać@ więc pewnie w tym miesiącu się jednak nie uda:( Gratulacje dla dziewczyn , które dowiedziały się, że są w ciązy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×