Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

1,8 cm pęcherzyk 8mm dzidzia termin na 15 lipca 6tyd i 5 dzień wdlg USG Serduszko już bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
ŻABUSIA gratuluje tych przepieknych wymiarów i bijącego serduszka :) :) ninam studiuje pedagogikę przedszkolną Smmmutek co tam u Ciebie słychać?? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny... nie miałam jak wcześniej napisać, dopiero wróciłam do domku... zmęczona jestem straaasznie, ale plus jest taki, że nie miałam czasu myśleć o tym czy się udało czy nie ;):):):):) a okropny ból pleców na szczęście minął, tylko mi brzuszek dokucza jeszcze troszkę, ale już mniej... ważne, że @ jeszcze nie ma Ale dziewczyny nareszcie weekend :) :) :) mam nadzieję, że minie nam miło, spokojnie i owocnie :), a dla mnie mam nadzieję bez odwiedzin @ a Wy dziewczyny nie będziecie przypadiem teraz miały tych najlepszych dni na staranka ??/ ( chyba macie termin@ 14 i 16 ) jeśli tak to życzę oczywiście baaaaaaaaaaardzo owocnych staranek :) :) :) :) mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się jeszcze zajrzeć do Was, ale jeśli nie to jutro nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Prawda, że to niesamowite uczucie zobaczyć bijące serduszko i wogóle swoją dzidzię:) Smmmutek, dobrze, że w końcu do nas zajrzałaś:) noooo zaczeły się te najlepsze dni do staranek i nie zamierzam próżnować:) Ty czekasz do 4.XII, więc ten twój ból brzucha to jak dla mnie to zawcześnie się zaczoł jak na @, jestem dobrej myśli i razem z tobą nie mogę się doczekać do 4:) Nika, wy też jestaście w trakcie intensywnych staranek????? Pozdrawiam was wszystkie i mocno ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Ninam :) to ja w takim razie mooooocno trzymam kciuki :) wykorzystaj kochana ten czas jak najlepiej :) a ja czekam do 3 :) :) a dzisiaj to jak narazie nic mi nie dolega :):) więc czekam cierpliwie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że w końcu teraz mi wyjdzie, bo jak w tym miesiącu znowu nie wypali, to mój mąż chce odłożyć na trochę te staranka, żeby dzidzia się urodziła na wiosnę. No ale sama widzisz , że to nie takie proste jak się chce to nie wychodzi. Jemu też tłumaczę, że na wiosnę to też nie musimy koniecznie trafić. No ale mam nadzieję, że się teraz uda i proble z głowy:) Trzymaj kciuki!!!!! za mnie. Smmmutek, a można zapytać ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Jasne,że można.. pisałam już wcześniej, że mam prawie 25 : i jak się uda to będzie nasze pierwsze dziecko :) :) a za Ciebie oczywiście, że będę trzymać kciuk !!!!!!! życzę Ci z całego serca żeby Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Cześć dziewczyny! Dopiero wróciłam do domku! Zmeczona, ze padam ale co tam ... Miłego wieczorku...... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nika!!!! Ty nie bądz zmęczona tylko do dzieła:) Pozdrawiam i ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Wiem wiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Czesć dziewczyny :) mam nadzieję, że baaaaardzo się staracie taka tu cisza :) u mnie jak narazie cisza i spokoj :) Pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Cześć Dziewczyny! Właśnie wrócilam z zajęć Myślałam, ze bede miała zaległości w czytaniu a tu nic - pustka :) Moze to i dobrze, bo to znaczy że co niektórzy "działąją" :) :) Lece ugotować coś pysznego na kolacje (mysle o spagetti) Niestety jutro juz do pracy choć jeszcze kaszel jest, no ale cóż zwolnionko sie skończyło... :(:( Przyjemnego wieczoru życzę, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Właśnie pustki tu straszne:) No ja za bardzo w weekendy to nie mam czasu zaglądać, ale jutro nadrobię zaległości, z pracy to zawsze łatwiej:) Mam nadzieję, że i was zastanę tutaj. U mnie oczywiście intensywne stranaka:) Smutek, cieszę się, że u Ciebie cisza z @, już tylko 3 dni i się dowiemy co tam zbroiliście:0 Nika, mam nadzieję, że obiadek się udał jak również, że nie próżnujesz w starankach. No i oczywiście kuruj się kochana. Ściskam Was mocno i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) W tym cyklu zaczęliśmy starać się o dziecko, @ powinna przyjść około czwartku 4 grudnia, ten czas oczekiwania jest bardzo męczący dla mnie. Jak na razie boli mnie brzuch jak przed okresem, strasznie bolą mnie piersi (trochę bardziej niż zwykle), dzisiaj nie mogłam spać tak mnie plecy bolały, i chyba się przeziębiłam bo jest mi zimno, jakaś rozbita jestem. Zastanawiam się czy to mogą być objawy ciąży. Chciałabym już zrobić test ale boję się że nie wyjdzie. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
ninam stranka są są :) :) :) Natulek - witamy!!! Test najlepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiączki i oczywiscie zyczę Ci z całego serca zeby Wam sie udało. Informuj nas na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja już siedzę w pracy i popijam kawkę:) Natulek - ja też witam cię serdecznie u nas:) Wszystkie te objawy, które opisujesz mogą wskazywać na ciążę, ale też i na @, więc lepiej się nimi nie sugierować. A jeśli chodzi o test, to wiesz niktórym wychodzi on już , ale ja jestem zdania, że lepiej poczekać do dnia @ i wtedy go zrobić. My bedziemy ci dotrzymywać towarzystwa w czekaniu:) No i ja też trzymam kciuki za ciebie:) Nika, smutek co tam u was słychać???? Smutek, mam nadzieję, że u ciebie @ brak. Zabusiu, a ty jak się czujesz - lenisz się w domku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Ostatnio mam tak tużo pracy, że ciężko mi tu zajrzeć i wpisywać się regularnie. Żabusia, ten Twój mały/mała wcale już takie małe nie jest:) Ja zaczynam 2 trymestr, jestem już p pierwszych badaniach prenatalnych i teście Pappa. Wszystko wyszło bez zarzutu, przezierność karkowa też - kamień z serca mi spadł. Nie wiem czy jest kobieta, która się tym nie stresuje;) Trzymam kciuki za resztę dziewczyn - w gronie mam zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem babeczki :) jakby co to ja jestem ciągle z Wami, trzymam kciuki i życzę powodzenia wszystkim starającym się :) pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby pojawiły się na teście dwie kreseczki ja czekam do 14 grudnia i się wszystko okaże ale mam nadzieje że nie przyjdzie @ 🖐️ baderka :D ninam odwiedzaj nas czasem na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej dziewczyny.. nie odzywałam się, bo mialam problemy z netem i w ogole ciezki weekend :( , a do tego dzisiaj przyszła @ :( :( :( :( - smutno mi .....muszeę jakos to ogarnąc... mam nadzieję, ze ten ponury nastroj przejdzie mi do konca dnia a Wam dziewczyny zycze aby do Was @ nie przyszła bede niestety dopiero wieczorkiem, wiec musze się z tym gryźć sama caly dzien, bo z moim Skarbem zobacze sie dopiero poznym wieczorem :( ehh...do kitu to wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem w domku na L4 na szczęście mdłości przeszły ale doszedł wyrastający zab nr 8 i boli mnie pół szczęki siedze w domku do śrdoy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko, glammyx , już myślałam, że o nas zapomiałyście. Bardzo się cieszę, że macie się dobrze i wasze dzidzie również:) Sylwinko, strasznie sie cieszę, że też do nas zajrzałaś, w sumie to teraz podobne terminy @ mamy. Smmmutek - jak mi przykro, że dostałaś @, jaj trzymaj się, dziś będzie ciężko ale jutro już inaczej na to spojrzysz. Trudno trzeba się pogodzić z tym, że tym razem się nie udało i działać dalej. Ściskam cię mocno!!!!!!! Baderko, no ja mam nadzieję, że do 3 razy sztuka i że tym razem wypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żabusiu - no patrz mnie też ząb zaczoł boleć wczoraj, ale dziś idę na 14 do dentysty zrobić z tym porządek, bo nie zamierzam się męczyć. To króciutkie to zwolnienie wziełaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam fajnie by było, nie tylko do 3 razy sztuka, ale jeszcze zajść w tym okresie świątecznym :) nie wiem czy Wam pisałam, ale noszę pod sercem drugą dziewuszkę... także będzie u nas w domu niebawem mały babiniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko - SUPER!!!!!!!!!!!!!!! No jednak przeczucia Cię nie myliły:) A imię już macie wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy diwe opcje-Hania i Natalia, ale po ostatnim usg zgodnie stwierdziliśmy, że mała wygląda nam bardziej na Natalkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne imiona i Hania i Natalka, sama bym nie wiedziała które wybrać. A twój mąż zadowolony z 2 dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze go nie rozgryzłam do końca :p ale trochę czasu jeszcze ma, by przywyknąć do tej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×