Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Tzn. jaki polecasz, bo ja jakoś się nie wgłębiałam w to i w aptece dawali mi różne, ale zawsze te 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
baderka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie śluz teraz? Bo u mnie sucho w zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalasz mnie Baderko:) Ale nie dam wam się,. bo znając życie zrobie test i zaraz @ dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam będzie czekała nam @ aż się okaże, że to 9 miesiąc i zamiast @ zobaczy różowiutkiego bobasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny, aż tak twarda to nie bedę, i przez 9 miesiecy nie bedę sobie wmawiać, ze to nie ciąża a ten brzuch to tylko wzdęcie:) Dzieki baderko może wypróbuję ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - ja tutaj dziś dołączyłam więc proszę napisz czy Ty też nowa czy nie i który masz dzień cyklu. Ninam i Gruszka a jaki wy macie śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot, ja to mam go mało i przeznoczysty ciągnący, że tak to ujmę, ale wiesz mną się nie sugieruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod koniec cyklu miałam dziwny jakby znowu płodny śluz... potem długo było sucho i dopiero niedawno pojawił się mleczno-biały w dużych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Ja mam dużó śluzu z cechami plodnego ale nie jest przeźroczysty tylko bialawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka z racji tego, że Ty "ciężarówka" to się nie sugeruje ale czemu Ninam tak pisze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Co do testów to nie wiem który jest jaki bo ja zawsze uzywam pre-testu, ale zapytaj w aptece to Ci powiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E bez sensu - każda ma inny z drugiej strony podobno śluz nic tu nie wywróży bo co osóbka to inny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... u mnie ten jakby płodny pojawił się przed terminem @ jak jeszcze nie byłam oficjalną ciężarówką... ale fakt, każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Dokladnie Mot, najlepiej czekać i robić test i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Iję 3 kawe i spie na stojaco💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulka_123
Ninam, zrobilas drugi test? Tak mi sie jakos przypomnialo ze moja siostra tez zrobila test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl negatywny:-( Tylko ze okres dalej sie spoznial, kupila jakis inny test, wyszedl pozytywny - i za 4 tygodnie bedzie tulic malenstwo;-) Pozdrowionka dla Was Dziewczyny🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam 2 testu, jakoś nie chcę już robić sobie nadziei, przez to ,że piszecie o tych testach to się nakrecam, że jest jeszcze szansa. Ale puki co @ jeszcze nie mam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam próbuje nam wmówić, że jej brak @ to efekt naszego nagabywania ją do zrobienia testu. No może jest jeszcze inne wyjśćie - może to kosmici... :D Ninam wiesz swoje, swoje też czujesz i myślisz. Trochę Cię rozumię bo boisz się rozczarować - ale tylko troche Cie rozumię bo ja bym już nie wytrzymała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Ja ja rozumiem ale sama mnie korci okropnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mot, ja już w dzień @ zrobiłam test i jak zobaczyłam tylko 1 krechę to niezbyt przyjemnie mi było. No oczywiście wcale nie chcę dostać@, ale przez wynik tego testu jestem nastawiona sceptycznie. A na marginesie to strasznie mnie nakręcacie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Ninam - no pewno, że Cię nakręcamy i podpuszczamy bo czekamy na dobrą wiadomość. A żarty żartami a Ty zrobisz, jak uważasz - ale ja jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×